Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) FehérHolló válasza FehérHolló (#99) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hehe. A 8-as kérdésre itt lenn google ad-ben is megadták a választ. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#102) Joci10 válasza FehérHolló (#99) üzenetére


Joci10
őstag

Egyrészt a játék nem alapeleme a különféle nyelvtudás (most nézzem meg héberül, mert lehet, hogy olyan nyelven szó szerint meglenne a megoldás?), másrészt meg minden embernek (gyártónak) mást jelent a megbízhatóság - lehet, hogy az angol nyelven az első 5 írás pont ugyanattól az illetőtől (vagy szerzőcsoporttól) van (az elsők között kidobta angol nyelven is ugyanazt az írást, aminek a magyar változatát is megtaláltam; de érdekes módon magyarban találtam még másik írást is, ami ezzel ellentétes - angolban ennyire nem mentem bele, és nem álltam meg mindent átböngészni).
(Ez hasonló, mint a 'legjobb'. Ha azt kérdezik, hasonló lenne a helyzet - milyen szempontból lenne a legjobb?)

(#103) Jhonny06 válasza FehérHolló (#101) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én csak Old Spice-t és Volkswagen-t látok.. :DDD

(#104) Joci10 válasza Joci10 (#102) üzenetére


Joci10
őstag

(Mivel már nem tudok szerkeszteni...)
Ráadásul rengeteg olyan írást találok (legmegbízhatóbb kategóriában), ahol 2 lehetséges válaszlehetőséget egy csoportként emlegetnek, és nem külön-külön, vagy konkrét példaként írnak róla. Most akkor a kettőből melyiket válasszam? És hogy még bonyolultabb legyen: egy jó kis grafikont is találtam, ami megbízhatóság szempontjából mutat a lehetséges 4 válaszlehetőség közül 3-at (hogy mit jelent náluk a megbízhatóság, azt passzolom, nem néztem meg); és a 'nyerő' egy olyan lehetőség, ami szintén a dupla-lehetőséges.

Már az előző játéknál is jeleztem, amikor az egyik feladatra nem volt egyértelmű megoldás (a hivatalos oldalon is volt két egymással ellentétes infó - ami alapján törölni, vagy legalább javítani kellett volna a kérdést); de ott legalább ki tudtam találni, hogy mit szerettek volna kérdezni - itt most ez sem megy.

(#105) joghurt válasza FehérHolló (#99) üzenetére


joghurt
addikt

Nekem az angol nyelvű Google-keresés "most reliable ups power" első találata a Diesel-generátor, negyedik helyen pedig egy napelemes cikk van. :DDD (Tudom, lehet variálni a kulcsszavakat.) Egyetértek Joci10-zel abban, hogy az Eaton egyik nagy konkurense épp egy másik megoldásról igyekszik meggyőzni a nagyérdeműt.

A tej élet, erő, egészség.

(#106) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Hát ez a 9. kérdés úgy látom mindenkit megindított. ;)
Na jó, most komolyan. Tényleg sok helyet megnéztem és még így is két lehetséges helyes válasz maradt, amik között egyszerűen nem lehet egyértelműen eldönteni, melyik a jó. Egyik helyen az egyik, másikon a másik van hatékonyabbnak írva. :(

blabla

(#107) joghurt válasza WildBoarTeam (#106) üzenetére


joghurt
addikt

Nem a hatékonyság a kérdés, hanem a megbízhatóság. Csak úgy szólok...

A tej élet, erő, egészség.

(#108) Joci10 válasza joghurt (#107) üzenetére


Joci10
őstag

Hát ez az! Ugyanolyan megbízhatóak, de nem ugyanolyan hatékonyak!!! :D

(#109) ftc


ftc
nagyúr

9-nél feladom:D mindegyiknek megvan a maga előnye x VA-n belül... :U

(#110) Joci10


Joci10
őstag

Azt hittem, a 10-es kérdés egyszerű. Aztán elkezdtem keresgélni infó után a neten ezzel kapcsolatban, és semmit nem találtam. :)
Vagyis megint maradt a 'ki kellene találni, milyen választ várnak' elv. :D

Szerk.: Kevesen játszunk, és még kevés lesz a 100%-os helyes megfejtés is - vagyis aki a kalapba kerülhet, annak nagyobb esélye lehet, mint amennyi az előzőben volt.

[ Szerkesztve ]

(#111) Ndruu válasza Joci10 (#110) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez rajtam is kifogott... Már négy órája keresek, de nem találtam friss információt az eladásokról ebben a szegmensben. Régi van, de ott nem említik ki az első.

Harrrr!!!!

(#112) Sicilian


Sicilian
addikt

10 kérdésre keresés nélkül a négy válaszlehetőség közül azonnal tudtam,
hogy melyiket kell bejelölnöm, ha nem az lesz, akkor nagyot fogok csalódni
és nem fogom érteni a dolgot.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#113) tope válasza Sicilian (#112) üzenetére


tope
addikt

Ha elkezdek gondolkodni akkor megjelölnék egyet, ha nem gondolkodnék akkor is egyet, hogy ezen 2 stimmelne-e azt nem árulom el. De konkrét választ nem találtam rá tegnap este, majd ma hátha.

(#114) kisninja válasza Joci10 (#110) üzenetére


kisninja
őstag

Pedig a Google egyből kidobta és szó szerint benne van a helyes válasz.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#115) tope válasza kisninja (#114) üzenetére


tope
addikt

2010-es adat kell gondolom ?, mert másmilyet találtam

(#116) kisninja válasza tope (#115) üzenetére


kisninja
őstag

én 2009-i adatot találtam :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#117) tjb007 válasza tope (#115) üzenetére


tjb007
nagyúr

2010 -es adatot nem fogsz találni, max. csak jövőre mivel még tart a 2010 -es piaci év.

(#118) tope válasza tjb007 (#117) üzenetére


tope
addikt

Hehe, most hogy mondod :D

Na de akkor mostmár csak az a kérdés hogy mind jó-e, majd kiderül 2 nap múlva, sok sikert mindenkinek

(#119) picur220


picur220
veterán

Megvan a 10.-re is, de igazából ez józan ésszel is megoldható... szerintem.

(#120) Ndruu válasza picur220 (#119) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azt hiszem kitaláltam megtaláltam én is. :)

Harrrr!!!!

(#121) bobace


bobace
őstag

Áh fealdom, ez a 9 és 10-es kérdés nagyon durva lett. Mindig vágytam nyereményjátékban nehezebb kérdésekre, de ezek már nem mennek :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#122) Archer


Archer
őstag

A 10-es kérdés kifogott rajtam. Konkrétan meg lehet találni a választ vagy csak kilogikázni lehet? :F Azt már megtaláltam amelyik biztosan nem jó de hogy a maradékból melyik a helyes...

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#123) The DJ


The DJ
addikt

Hát én pro vagyok a Google kereső használatában, ha észreveszem a nyereményjátékokat, akkor általában benne is vagyok a kalapban, de most ez az utolsó két kérdés eléggé megingatott abban a hitemben, hogy nincs olyan dolog, amire ne találnám meg a választ (ha létezik).

Megnéztem a videót, órákig nézelődtem a neten, gugliztam a lehető legváltozatosabb kulcsszavakkal magyarul és angolul egyaránt, de semmi érdemlegeset nem találtam, tehát maradt a tippelés. Így viszont szinte biztos, hogy elrontom. Vagy azért, mert túl egyértelmű lenne a válasz (tehát nem az a helyes) vagy mert pont azért az a helyes, mert józan paraszti ésszel az az első, ami beugrik válaszként :)

Kíváncsi leszek a kalapban levők számára és a helyes megfejtésekre is.

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

(#124) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ha valakinek gondjai vannak az utolsó kérdéssel, a neten meg lehet venni egy kiváló piaci analízist ami tartalmazza a választ, mindössze potom $11480-ért. [link]

Én még gondolkodom... :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#125) kpetyke


kpetyke
tag

Lehet senki nemlesz benn abban a bizonyos kalapban? :D Az előző nyereményjátékból kierült számomra, hogy nem a legkézenfekvőbb megoldás a jó. Ezek a PH!-sok jól tuják csűrni csavarni a válaszokat. :D Azért sok sikert mindenkinek, és köszi PH!

(#126) xabolcs


xabolcs
őstag

10-es kerdes tenyleg durva.
olyan jo, hogy mindegyik azt irja magarol, hogy "egyik a vezeto vallalatok kozul"... :W

mind1.
ixelek most valamit, aztan a remenyhal meg utoljara.

mellesleg koszi PH! a jatekot!! :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#127) Trebron09 válasza xabolcs (#126) üzenetére


Trebron09
őstag

A 10.-es itt most a beugratós kérdés...én beugrottam. :DDD

"A megoldások az interneten (híreink és cikkeink szövegében, a gyártó vagy forgalmazó weblapján, Google kereséssel stb.) megtalálhatóak."

Tehát ezek szerint a 9./10.-ik kérdésre is van válasz, csak merre? :)

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#128) kircipeti válasza Sicilian (#112) üzenetére


kircipeti
senior tag

Holnap lehet egyutt koppanunk majd :DDD

(#129) Trebron09


Trebron09
őstag

Sicilian - én már buktam be így 1 kérdést az előző játékban :DDD

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#130) draco31


draco31
veterán

Hát nem tudom, nekem nem tűnnek nehéznek a kérdések. Pedig adszolult nem vagyok otthol a témában. Van egy-kettő ami kicsit gondolkozós, de 10 percnél nem kellett több a "nehezebb" kérdésekre sem. (Aztán lehet nem is leszek kalapos, de ez majd hétfő kiderül mit alkottam:D)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#131) Sicilian válasza Trebron09 (#129) üzenetére


Sicilian
addikt

Jobb ötletem, sajna nem volt :(

nothing is true everything is permitted..

(#132) simontomi


simontomi
csendes tag

a tizedikre én kettő választ találtam, aztán kiszűrtem a honlapuk, meg a termékek mennyiségéből.minőségéből és meglett :D

lehet hogy 1 ember viszi mind a 3 ajándékot :D ilyen se volt még, alig játszanak és tök nehéz egy két kérdés.

Azért én örülök!

(#133) Atomgeszi válasza simontomi (#132) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem a 9es és a 10es okozott fennakadást.. mindenhol mást lehet olvasni. :U :(

(#134) Démon23


Démon23
csendes tag

Azért az utolsón el lehet vérezni.

Ettől függetlenül köszi a játékot, legalább nem lesz olyan sok ember a kalapban. ;]

(#135) joghurt válasza Atomgeszi (#133) üzenetére


joghurt
addikt

Semmi gond, legfeljebb majd a játék zárása után jön az össznépi sírásrívás, amiben mindenki linkekkel alátámasztja a maga igazát.

A tej élet, erő, egészség.

(#136) simontomi válasza Atomgeszi (#133) üzenetére


simontomi
csendes tag

Én mindig úgy csináltam, hogy ahol nem volt gyártó megadva, ott az Eaton oldalán néztem, ahol volt, ott végignéztem a gyártók honlapját.

Nem lesz sok kalapos.

(#137) eXodus


eXodus
őstag

Azért mindig vicces amikor a konkurencia oldalán minden szóról szóra megtalálható. :DDD

(#138) Bubu79


Bubu79
addikt

Bakker - majdnem elszalasztottam ennek a játéknak a befejezését is - hiába no, öregszem, vagy mifene :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#139) hakos1987


hakos1987
őstag

hát én nézve ezt a nyereményjátékot... az eaton oldala egy kalap... információ semmi. Angol tudásom meg szerény (sose tanultam de van némi fogalmam). Ez a nyereményjáték számomra kicsit túl van ,,méretezve". Ha a ph szülinapi nyereményjátékán lettek volna ilyen kérdések akkor azt mondom, de egy ups-ért, hát nem tudom.... előbb szerintem az eaton rendezze a félig magyar félig angol weboldalát, aztán akarja, hogy magyar ember ott infót keressen. Ezek után az eatonról is meglett a véleményem.... :U

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#140) rankesz


rankesz
veterán

Sajna csak most vettem észre hogy megint nyereményjáték van, asszem ma se nyerek semmit :(((

(#141) joghurt válasza hakos1987 (#139) üzenetére


joghurt
addikt

Ráadásul ki tudja, miért, a Firefoxom teljesen lefagy, amint navigálni próbálok az Eaton weblapján. Semmilyen más weblappal nem volt még ilyen problémám.

A tej élet, erő, egészség.

(#142) Bubu79 válasza joghurt (#141) üzenetére


Bubu79
addikt

Légy kreatív - használja valami mást ;]

Operával simán megy... :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#143) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Lehet nem leszek most a kalapban:\

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#144) rudymester


rudymester
senior tag

Fél óra alatt némi guglizással sikerült mindenre válaszolnom, az utolsó kérdés remélem nem beugratós. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#145) xabolcs válasza rankesz (#140) üzenetére


xabolcs
őstag

van meg 20 perced!! siess!! :K

a tobbiek is csak 8-at 9-et tudnak helyesen megvalaszolni. :D

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#146) ftc


ftc
nagyúr

6. rossz?

(#147) gellertzsolt


gellertzsolt
újonc

Kettős konverziós online-t nevezni legmegbízhatóbbnak... Tele van elektronikával, az egyik legnagyobb a meghibásodás lehetősége; még a delta-konverziós is megbízhatóbb, csak nem olyan elterjedt.
Én a line-interaktívra tippeltem.
egyébként 10/8.

(#148) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Az első, amit végig kitöltöttem (9:40-től 10:00-ig), de szerintem lesz rossz válaszom. Mikor kapjuk meg a helyes megoldásokat?

szerk: most látom, változott a felület... ami vastag, az a helyes megoldás, és ami mellett pötty van, az amit választottam? Nekem mindegyik egy helyen pöttyös / vastag.

[ Szerkesztve ]

(#149) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Még jó hogy az utolsó pillanatban megváltoztattam a 9. kérdésre adott helyes választ, így kizártam magam ebből a játékból :C

Sok sikert a többieknek :)

(#147) gellertzsolt

Nos, igen, én is ezen hasaltam el :)

(#148) DeFranco

Nézd meg újra a kérdéseket, már kint a helyes válaszok.

[ Szerkesztve ]

(#150) ftc válasza gellertzsolt (#147) üzenetére


ftc
nagyúr

[link]

Hiába több elektronika nagyobb megbízhatóság

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.