Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hű ez kellemetlen. Először azt hittem valami photoshop.. De OK

Igen ez van, a cigaretta egy jó nagy kicseszés az emberiséggel... De ez a napi három szál, hát nem tudom.. Tényleg szüksége van rá? Mármint, milyen dohányos az aki 3-at szív naponta? Nah az ilyen simán le tudna szokni róla egyébként.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) zH.


zH.
senior tag

csodás. most akkor monnyonle

just be

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

a dohányzás komoly szemöldököt okoz? :D

(#4) Lauda


Lauda
félisten

En a cigaretta ellen vagyok regota, de ez szvsz nem a cigaretta miatt van. Valoszinuleg stresszesebb eletet elt es/vagy megterhelobb munkat vegzett eleteben.

(#5) Vladi


Vladi
nagyúr

Vagyis a dohányzás frissebb szemet okoz? :DDD

De komolyan. Mi mást tudunk még róluk? Hány gyerek, milyen étrend, balesetek, betegségek? Jah és ennyi különbség van 2 iker között.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Mr.Csizmás válasza Gergő_ (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kiszeltünci? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

a másik, a szeméből ítélve inkább füvezett... :D

Oda mentem, ahol vagyok!

(#8) Thunderzolee

Kár, h nincs egy harmadik tesójuk, aki napi 1-2 dobozzal szívott volna. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Nauszika


Nauszika
újonc

Akinek napi három szál elég, az ne szívjon! Itt más probléma is van! Pl..éltmód, egy fodrász sem ártana stb....

(#10) Eastman válasza Nauszika (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Egy fodrász nem sokat segíthet a bőrén. :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) #19617792 válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


#19617792
törölt tag

Napi két kartonnal durvább lenne, vagy egyszerre nem egy szálat, doboznyit szívna. ;]

(#12) mephi666 válasza Lauda (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... ezeken is sok múlik...

valahol láttam képet egy 100éves nőről, aki a 100. születésnapján a tortáról gyújtott rá... ő kb 18éves korától kezdve naponta 1szál cigit szívott lefekvés előtt... itt is jó lenne ismerni a családi hátteret mindkét oldalon...

#11: klónozzunk le valakit mondjuk 10 példányba és teszteljünk: egyik nem iszik/dohányzik/drogozik... másik kicsit iszik, de nem cigizik... harmadik nagyon iszik, de nem cigizik... negyedik kicsit iszik, de nagyon cigizik... ötödik már füvez is mellé... hatodik hernyós... stbstbstb... :) kíváncsi lennék az eredményre 1hónap/év/évtized után... (szerintem a hernyós lenne a leggyengébb láncszem)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Lauda válasza mephi666 (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Igy van. A stressz es a szemet melo gyilkosabb mindennel. Egy boldog, kiegyensulyozott eletet elo ember sokszorosat kibirja, annal belefer meg a cigi is talan.

[ Szerkesztve ]

(#14) Ndruu válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Dehogy nincs... [link]

Harrrr!!!!

(#15) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tudtam, hogy a dohányosok rögtön jönnek a kifogásaikkal, hogy ott tuti más a probléma.

***

(#16) zH. válasza ollie (#15) üzenetére


zH.
senior tag

tudtam h a sok anti rögtön jön a példákkal. nem mindegy neked?

[ Szerkesztve ]

just be

(#17) Sweet Lou 6 válasza mephi666 (#12) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

[link]

sweetlou6.wordpress.com

(#18) lapa válasza zH. (#16) üzenetére


lapa
veterán

ezt akkor érti meg az ember igazán, amikor már abbahagyta. ugyanis ott a para, hogy azok az évek nem feltétlen múltak el nyomtalanul és egyszer bekopotathat valami.

persze nekem is hasonló reakcióim voltak akkor, de ettől függetlenül a riogatás hasznos.

(#19) rien válasza Lauda (#4) üzenetére


rien
senior tag

Valoszinuleg stresszesebb eletet elt es/vagy megterhelobb munkat vegzett eleteben.

Valami hasonlót akartam én is mondani.
Meg ugye olyan is volt már, hogy valaki azalatt a pár perc alatt őszült meg (mondhatni seccperc alatt megöregedett) mialatt túlélőként kivágták a tűzoltók a roncsból.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#20) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagymamám pl. nagyon nagyon jól tartja magát! Vagy 15 évet simán letagadhatna, mert csinos, gyönyörű tip-top nő....de a cigaretta őt is nagyon megviselte... :( Meglátszik a bőrén és igen durván köhög is... :F Nem semmi, hogy ez a kis henger mikre képes... :(((
Úgy betiltanám, mint a sz***t.... :W

Bocsánat :R

(#21) Crystalheart válasza Nauszika (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Édesanyám korábban két dobozzal is elszívott (ilyen vékony fajtából), és mára 1-3 cigire csökkent, néha kihagy nehezen sok napot, vagy heteket. Nem egyszerű leszoknia, mert a stressz miatt mindig újra rágyújt. Meg valahogy cigaretta mellett könnyebb fogynia is. Szóval egy dohányosnak gyakran lesznek ilyesmi érvei, amivel megmagyarázza magának a dolgot...

(#22) psycroptic


psycroptic
őstag

Attól, hogy valaki olyan, mint a ráncosbocskor az nem biztos, hogy a cigaretta miatt van. Én letettem a bagót, mert drága, nem azért, mert ráncosodok. Anyukám bagózik és megsem látszik a bőrén. Persze akinek hajlamos a szervezete így reagálni annak a cigi csak felgyorsítja a folyamatot.

PSNID: Tomy83PS

(#23) Huma


Huma
addikt

Aki azt állítja, hogy a dohányzás káros az hazudik vagy tudatlan.
Az antidohányosok terjesztik a káros hatásokról szóló rémhíreket (pl. rákot okoz.).
Vagy valami ilyesmi... :U

A dohányt tiltani kellene. Egyrészt mert drog és függőséget okoz. Másrészt mert nem csak a "fogyasztóra" van káros hatással hanem a környezetére is.

Ma reggel is megtapasztaltam a dohányosok "lesz@rom a másik embert" viselkedését ahogy mentem munkába. Nem győztem kerülgetni őket az utcán. Folyamatosan dőlt a füst a járókelőkből.
Kellemes úgy megérkezni a munkába, hogy elszívtam vagy 3 cigit pedig nem is dohányzom.

Arról nem is beszélve hogy a bagósok 90%-a eldobálja a csikket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) rt06 válasza ollie (#15) üzenetére


rt06
veterán

akkor egesz biztos azt is tudtad, hogy a jobboldali holgyet negyvenszer mostuk ki hagyomanyos mosoporral
a baloldalit szazszor...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25) Huma


Huma
addikt

Az lenne jó ha egy doboz cigi 2000Ft lenne. A feketeárut pedig nagyon szigorúan büntetnék.
+ remélem hamarosan betiltják a dohányzást az utcákon is, mert ami ma megy ez nem állapot.
Mindig jókat mulatok mikor egy-egy kocsma előtt megyek el mivel az új rendelet szerint tilos benn dohányozni ezért a sok bagós alkesz kénytelen kijönni a friss levegőre. Milyen jó is lesz majd ha -10 fokok lesznek. ;] :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26) #51736960


#51736960
törölt tag

a jobboldalit bevállalnám :D

(#27) Csemike


Csemike
csendes tag

...ráadásul a dohányzás béna frizurát okoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.