Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) krizmo_ válasza Coccolino_O (#49) üzenetére


krizmo_
addikt

Egyrészt, én most is fiatal vagyok, egy fiatal is gondolkozhat normálisan.....bár relatív mi számít fiatalnak....
"amikor te voltál fiatal, nem voltak olyanok, akik mások voltak, más volt a hajuk, vagy a ruhájuk? "
öööööööö de voltak mások, és most is vannak, korábban is volt véleményem róluk és most is.....
Milyen egyéniség, te jó ég.....attól nem lesz egyéniség valaki, mert felöltözik hülye gyereknek.....
Egyébként tiszteletem, hogy így kiállsz magatokért, de hidd el idővel majd rájössz, könnyebb az élet, ha normális embernek nézel ki....
Azért egy tinédzser ne öltözködj úgy ahogy akar... szerintem te sem örülnél neki, ha a 14 éves lányod miniszoknyában és topban szeretne iskolába menni, mert ő így egyéniség..... Azért vannak szülők, hogy az ilyen hülyeségeket vissza szorítsák.
Bár arról a szülőről is megvan a véleményem, aki utat enged a gyereke "egyéniségének". Majd ha elköltözött otthonról akkor legyen egyéniség, de addig ne égesse a szüleit.... Már ha ez számít egy szülőnek, de annak a szülőnek akiknek ez számít eleve nem viselkedik így a gyereke....

(#52) Coccolino_O válasza krizmo_ (#51) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Egyébként tiszteletem, hogy így kiállsz magatokért, de hidd el idővel majd rájössz, könnyebb az élet, ha normális embernek nézel ki...."

Köszönöm, hogy előre is elítélsz, de még hányszor írjam le, hogy nem hordok ilyen nadrágokat? :W Komolyan mondom, kezdek hitelt adni Oliverda aláírásának.

"Milyen egyéniség, te jó ég.....attól nem lesz egyéniség valaki, mert felöltözik hülye gyereknek."

Nem ezt írtam, ugorj neki még egyszer.

"Azért egy tinédzser ne öltözködj úgy ahogy akar... szerintem te sem örülnél neki, ha a 14 éves lányod miniszoknyában és topban szeretne iskolába menni, mert ő így egyéniség..... "

Nem örülnék neki, de ezzel majd akkor foglalkozom, amikor eljön az ideje.

A többivel egyetértek.

[ Módosította: radi8tor ]

(#53) krizmo_ válasza Coccolino_O (#52) üzenetére


krizmo_
addikt

Nos, eddig nem ítéltelek el, de a mostani hozzászólásod alapján van egy elképzelésem rólad......
Lekezelő és nagyképű vagy. Hogy jössz ahhoz, hogy ledegradálj másokat?:
"Minden negyedik-ötödik magyar fiatal funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből. Az arány a felnőttek körében sem jobb."- Oliverda - erre inkább szándékosan nem reagálok semmit.....csak annyit, hogy gondolkozz el.....

Kardoskodsz a seggmutogató ülephúzok mellett, úgy hogy te nem vagy olyan, elvileg....akkor miért csinálod a feszkót? Van egy véleményed, de fogad el, amit a nálad jóval bölcsebbek mondanak....és most nem magamra gondolok, hanem akik előttem hozzászóltak....

[ Szerkesztve ]

(#54) Coccolino_O válasza krizmo_ (#53) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Végül is kijelentetted, hogy a normális ember normálisan öltözzön fel, ne hülyegyereknek. Ítélkezel... Mint a többiek. De ez természetesen nem degradálás. Eddig sem védtem őket, nem is tartozom az említett csoportba, de azért ítélj el nyugodtan.

"Van egy véleményed, de fogad el, amit a nálad jóval bölcsebbek mondanak....és most nem magamra gondolok, hanem akik előttem hozzászóltak...."

Bölcsesség, lol. Az ott kezdődne, hogy elfogadjuk a másikat, olyannak, amilyen. Főleg, ha egy fiatalról van szó, akit rengeteg behatás ér, és azt se tudja, hogy merre van arccal előre. A véleményt elfogadom, a begyöpösödött hozzáállást nem tudom.

(#55) Eastman válasza Coccolino_O (#49) üzenetére


Eastman
őstag

Üdv!

manapság egy tinédzsernek nem mondja meg senki sem, hogy mit hordjon, erre nagyon érzékenyek szerintem. Elvégre az "egyéniséget" is sugározza kifele valamilyen szinten a külvilág felé.

[Már nem tinédzserek, de egyéniségek.] Van aki azt üzeni a megjelenésével, hogy „dugj sgbe”, nyilván Te is látod. Ugyan azt üzeni egy telerakottgatyás magyar tinédzser is ( +azt, hogy nyakonverhetsz és vidd a telefonom is, nem tudok elfutni), csak ő még „szép, trendi és fiatal”. ...és még beveszi a gyomrod. Még. De hidd el, hogy nincs nagy különbség.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#56) Coccolino_O válasza Eastman (#55) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lehet, hogy rossz ember vagyok a fórum közössége szerint és a valóságban is.

De egy dolog sosem fog változni nálam, nem érdekel más dolga. Ezen az idő sem fog változtatni.

Természetesen ha lesz gyerekem, nem fogok neki olyan ruhát venni, amiért elítélnék az emberek, vagy nem tartanám helyesnek a viseletét. Mondjuk az már nem ebben az országban lesz, szóval tökmindegy igazából.

[ Szerkesztve ]

(#57) krizmo_ válasza Coccolino_O (#54) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem ítélkezem..... egyébként neked ez a mániád, hogy elítélnek? Gondolom vannak gondjaid rendesen, nem véletlen vagy itt most ilyen.....
Vannak dolgok, amikért lehet tenni, és az öltözködés is ilyen. Amit először lát valaki belőled az a külső, és persze a ruha, ami rajtad van, mert ezzel találkozik először. Az pedig legyen megfelelő arra, hogy egy jó összkép alakuljon ki rólad. És nem hiszem, hogy ebben az esetben gettó szökevénynek kell öltözni.
Ettől a lol kifejezéstől, hülyét kapok.....ezt is egy adott ember típus használja....áh.....
Mindegy is, ez az eszmecsere már kezd túl szinten aluli lenni, és nem is folytatnám tovább, mert van az a szint ahova már nem szeretnék lemenni.....
Amúgy meg ha nem érdekel más dolga, akkor minek okoskodsz bele?(költői kérdés)
Ha nem érdekelne más dolga itt sem lennél....

[ Szerkesztve ]

(#58) sutszi


sutszi
veterán

csak mert kész a popcorn...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59) bullseye válasza sutszi (#58) üzenetére


bullseye
addikt

Te csak ne ítélkezz itt felettem a kukoricáddal! Ez a sok öreg, aki mindenben ítélkezik, ezek idióták, főleg aki nem képes feladni és megérteni, hogy igazam van, pedig már harmincszor megmondtam neki, mert nem érdekel mások véleménye!

Ha vajas, akkor kérek belőle.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#60) Vladi válasza bullseye (#46) üzenetére


Vladi
nagyúr

egy öltönyös küklopsz vagyok! Persze, hogy igazam van. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#61) Gergő_ válasza Eastman (#55) üzenetére


Gergő_
őstag

Neked lehet hogy azt üzeni, de nekem eszembe nem jutott volna. Kár mindenfélét belegondolni más öltözködésébe. Nekem az a legfontosabb hogy az időjáráshoz igazodjon, védjen, de hogy mi hogyan mihez passzol melyik trendet képviseli azt leszarom, általában túraholmikban járok amihez egyáltalán nem passzol a többi ruhám, pulóverem de nem érdekel. kényelmes, vízálló, lélegző. Meg ilyen hogy színek egyáltalán érdekel hogy passzolnak-e. Tegyük fel hogy valaki köcsögnek nézne mert bőgatyát hordok, azt hiszem ez egyedül az ő problémája. Járhatok rózsaszín polóban és lakkozhatom a körmömet akkor is hetero maradok.

(#62) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

vótmá?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63) bullseye válasza Mr.Csizmás (#62) üzenetére


bullseye
addikt

Na sztoj, akkor nem is letolva hordják a gatyát, hanem extra buggy van benne, mint a régi török gatyákban?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#64) Mr.Csizmás válasza bullseye (#63) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legyen hova tenni a felesleget biztos ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65) Gergosz2 válasza bullseye (#63) üzenetére


Gergosz2
veterán

nemá hogy nem láttál még ilyet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#66) bullseye válasza Gergosz2 (#65) üzenetére


bullseye
addikt

az alját láttam már, csak a tetejét nem :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#67) Gergosz2 válasza bullseye (#66) üzenetére


Gergosz2
veterán

Meg ránázásre olyan anyaga van mint a mackó gatyának.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#68) Z86 válasza Mr.Csizmás (#62) üzenetére


Z86
őstag

Ennek az állatfajtának van valami hivatalos rendszertani neve?

(#69) Mr.Csizmás válasza Z86 (#68) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Periplaneta amaricana

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#70) Z86 válasza Mr.Csizmás (#69) üzenetére


Z86
őstag

Köszi!
Ezen most jót röhögtem :DDD

(#71) Huma


Huma
addikt

Én már láttam párszor ilyet. Mindig jót mosolygok rajtuk. Hogy-hogy nem látják milyen röhejesen néznek ki?
Az egyiket egy aluljárólépcsőnél láttam meg. Látszott, hogy ha egy kicsit nagyobbak lettek volna a fokok akkor már nem bírt volna rajta normálisan lemenni. Gondolom mikor nem alacsony padlós buszra száll akkor úgy kell felugrania. Vagy felhúzza a gatyáját mint a nők a szoknyájukat.

Engem pl nem érdekel, hogy ki mit visel ill hogy néz ki. Nem tartom megbotránkoztatónak vagy ilyesmi. Egyszerűen csak egy röhejes, praktikátlan (olykor balesetveszélyes) ruhadarab amitől a viselőről egy pingvin jut az eszembe.

Pl a gót csajok nagyon bejönnek. Kár, hogy kevés van belőlük.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#72) bambano válasza Huma (#71) üzenetére


bambano
titán

alhatnál koporsóban, mint Abby Sciuto-nál :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#73) Coccolino_O válasza krizmo_ (#57) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Súlyos mentális gondjaim vannak, beismerem.

Engem más véleménye érdekel, de viszont nem akarok senkit sem szabályozni, hogy hogyan öltözködjön. Még ha esetleg nem is tudom elfogadni a ruházatát. Nem tudom igazából, hogy mi fog változni attól, hogy itt pufogtok.

(#74) sutszi válasza Coccolino_O (#73) üzenetére


sutszi
veterán

Engem más véleménye érdekel, de viszont

Aha. :U

Attól, hogy te itt hirdeted a fiatalok fene nagy szabadságát, attól még nem fogják hagyni, hogy minden gyerek elkallódjon.
Egyébként a ruha, csak az első lépés(és az ezért való hiszti)...egy olyan lejtőn aminek a végén tönkrement életek vannak többnyire. Ha ne fejtsem már ki az emberek milyen gyenge akaratú és befolyásolható lények...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#75) bullseye válasza sutszi (#74) üzenetére


bullseye
addikt

Azért a divatmajomkodás még nem az iskolai mészárlások kapudrogja... általában kinövik az emberek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#76) bambano válasza bullseye (#75) üzenetére


bambano
titán

Az a tahó gondolkodásmód, hogy lesz.rom, mekkora megbotránkozást keltek és nem vagyok hajlandó tekintettel lenni a másikra, az a kapudrog, nem a pacuha öltözködés.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#77) bullseye válasza bambano (#76) üzenetére


bullseye
addikt

Dehogy szarják le, éppen az a lényeg! De legtöbben ezzel ki is élik a rebellis késztetéseiket.

Az én időmben a tépett farmer volt a divat, amit a felnőttek nem értettek, és kiborultak sokszor, hogy direkt megrongálják azt a drága nadrágot. Pláne amikor kiderült, hogy már úgy is veszik... Előtte a hosszú haj, amit még rendszerellenesnek is nyilvánítottak. Amerikában a zenei irányzatokon borultak ki a szülők, de nem csak a mostani dallam nélküli fejfájás zenéken, előtte a heavy-metálon, azelőtt a rock-on, rock and rollon...

A fiataloknak kell egy kis lázadás, hogy megtalálják saját magukat. A gyerekek (normális családban) a szülőt istenítik egy darabig, aztán ez elmúlik, és elkezdik keresni a példaképeiket és magukat. Van aki nagyon lázad, van aki kicsit, van aki nem. Aztán hogy melyikükből lesz normális ember és melyikükből pszichopata az egy teljesen más kérdés.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#78) bambano válasza bullseye (#77) üzenetére


bambano
titán

A pici gyerek élete arról szól, hogy feszegeti a határokat. Teszteli, hogy meddig hagyod elmenni. Amit hagysz, azt csinálja, csakazértis. Ez a gatyaletolás is egy ilyen teszt, csak fel kellene végre fogni, hogy ez túlment a határon. A hosszú haj nem zavar, a szétszaggatott nadrág nem zavar, az, hogy ki van a segge, az zavar. Ez a határ.

"Dehogy szarják le, éppen az a lényeg!": olvasd már el legalább ezt a topicot az ellenpéldáért.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#79) bullseye válasza bambano (#78) üzenetére


bullseye
addikt

Úgy érted, ha itt valaki azt mondja, hogy ő leszarja, az igaz? Ez esetben kifejezetten kedvesnek és békéltetőnek tartom a stílusodat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#80) Eastman válasza bullseye (#77) üzenetére


Eastman
őstag

Igazad van, nagy vonalakban egyet is értek.

De! Más az, ha szexi az alapja, az eredője a leírt lázadásnak - lásd RnR, és tépett gatya -, vagy egy homoszexuális szokás. Én ebben látom a nagy különbséget. Nem lehet divat a homoszexualitás, ilyen nincs, teljességgel ésszerűtlen. Fejlődés és evolúcióellenes.

A hosszú hajat most ne vegyük ide, mert klasszikus, történelmi férfi viselet.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#81) bullseye válasza Eastman (#80) üzenetére


bullseye
addikt

Hát most vagy az eredője az, vagy az sem, de jelenleg ez hetero divat is, átalakult...
Amúgy is inkább a lányoknál divat az ilyen kísérletezés - és én támogatom is, amíg részt vehetek a kísérletben :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#82) bambano válasza bullseye (#81) üzenetére


bambano
titán

ne gondold, hogy egy téves önképű nőt jó nézni, mikor kivan mindene...

azon meg külön fel szoktam röhögni, hogy felveszi ezeket a hasat fedetlenül hagyó nadrágokat meg pólókat, de rávesz egy vesemelegítőt, mert fázik. na az még mekkora rotfl, mikor nem tudja eldönteni, hogy mit is akar valójában.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#83) Mr.Csizmás válasza bambano (#82) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

térdeljen vagy pucsíccson

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#84) bambano válasza Mr.Csizmás (#83) üzenetére


bambano
titán

francokat. öltözzön nagykabátba.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#85) bullseye válasza bambano (#82) üzenetére


bullseye
addikt

Nem is arra értettem, hanem a leszbikus/bi kísérletezésekre :)

Hát az úszógumi kiemelése és közszemlére tétele tényleg gáz, de van aki anti-anorexiás úgy tűnik. De én így télen a miniszoknyás csajokat sem igazán értem. Csinos meg minden, de amikor kétszeresére dagad és folyik az orra az sokkal kevésbé szexi, mint egy normálisan felöltözött de nem náthás csaj. DE betiltani nem akarom, max. az egészségügyi kockázatokra hívnám fel a figyelmet, főleg a komolyabb felfázások miatt.

@MrCsizmás
Térdeljen, akkor van hely a sörnek!

Én kérek elnézést...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#86) bambano válasza bullseye (#85) üzenetére


bambano
titán

képzeld el, hogy részt kell venned egy hosszabb eseményen (előadás, tanfolyam,stb) és a hülye picsának, aki majdnem olyan nehéz, mint én, látszik minden a farpofái között, a tangája meg több, mint egy arasszal van feljebb, mint a nadrágja széle. Nem elég, hogy csípőnadrágot vesz fel a túlsúlyához, amikor leül, az még lejjebb csúszik, még nagyobbra tárva a területet, amit nem kellene közszemlére tenni.

arról már ne is beszéljünk, hogy ez csak egy a sok közül, amivel téged akadályozni tud abban, amiért odamentél. komolyan nem értem, miért kell nekem tudnom, hogy milyen márkájú betétet használ?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#87) sutszi válasza bullseye (#75) üzenetére


sutszi
veterán

Mint mondtam, az első lépés egy olyan úton aminek a végét senki sem tudja megjósolni előre...

Lehet valaki kinövi, de azért aki gettoszökevénygengsztersrácnak öltözik az próbál is úgy viselkedni...folytassam?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#88) bullseye válasza sutszi (#87) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, csak minden más is első lépés lehet. Van egy homicidal triad vagy mifene, ami segít kiszűrni az ilyet, de ruházkodás nincs benne. Aki ordasgengszeternek öltözik, és próbál úgy is viselkedni, az hirtelen felindulásból el is követhet hülyeségeket (idehaza mondjuk kevésbé, a fegyvertartási szabályok miatt), viszont rajta legalább látszik, hogy keménycsávónak hiszi magát. Aki rendesen öltözik, csak hogy ne szúrjon szemet, az is legalább olyan veszélyes.

Lehet, hogy maga a ruha vezet a tömeggyilkossághoz.. Meztelen ember amúgy is nehezebben dugna el fegyvereket... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#89) lapa válasza Eastman (#80) üzenetére


lapa
veterán

manapság már akkora az ingerküszöb, hogy mindenféle elkeseredett próbálkozások vannak az egyediség reklámozására. múltkor volt egy fülnagyobbítós-bőralávarrós poszt itt logouton, ott mondta valaki a valót, hogy "a mai fiatalok még a szart is leszarják". nagyjából ez van, nem tud már senki mit kezdeni magával jó dolgában.

(#90) bambano válasza bullseye (#88) üzenetére


bambano
titán

lássuk már be, hogy az 50 éves vén trottyok szerint elfogadható öltözködés meg a ki van a segge között még van nagyon sok lehetőség.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#91) sutszi válasza bullseye (#88) üzenetére


sutszi
veterán

Kiemelés neked:

#89nagyjából ez van, nem tud már senki mit kezdeni magával jó dolgában.

#90 (Ez így ahogy van)

A végletek végén is túl akarnak tenni egyesek.

Néhány éve mutattak olyan embert aki leopárdnak(vagy minek) tetováltatta magát, megműttette a fejé, hogy még jobban hasonlítson az állatra. Azóta voltak még páran akik követték...
Közvetlen kárt nem okoz...de "inspirálhat" másokat is a hülyeségre aminek akár rossz vége is lehet.

Egyébként olyan fene nagy egyéniség kimutatás van a 14-18 évesek körében, hogy mindegyik ugyanolyan szarul néz ki. torna dorkó +buzi répagatya immár üleppel! + SP kinézettel... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#92) Gergő_ válasza sutszi (#91) üzenetére


Gergő_
őstag

de mi lehet a rossz vég? Elvégre neki kell leopárdként leélni hátralévő éveit. :D

(#93) mexicanraven válasza bambano (#86) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ezek mindig olyan aranyos hozzászólások, amikor ilyen mélyen benyaltok egymásnak... Hiába próbáltok csordába tömörülni, attól nem lesz igazatok. De nyugodtan veregessétek egymás vállát, kutyát nem érdekli.

when the sun shines, we'll shine together

(#94) sutszi válasza Gergő_ (#92) üzenetére


sutszi
veterán

A konkrét eseten én max csak röhögök...de jól mutatja, hogy némelyeknek nincs határ.
A rossz vég az bármi lehet...nem csak egy bekattant lövöldöző..Kisiklott élet alkoholizmussal vegyítve a leggyakoribb eset például kis országunkban.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#95) lapa válasza sutszi (#94) üzenetére


lapa
veterán

azért túlzásba nem kell esni. komoly baj nem lesz belőle, de jobb ha szólnak neki még mielőtt feleslegesen jár állásinterjúra pölö, aztán matekozza otthon hogy vajh miért nem ő lett a kiválasztott seholse.

máshol is azért veszik csak fel az ilyen bohócokat, mert félnek a diszkriminációs perektől.

(#96) Coccolino_O válasza sutszi (#94) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Biztos hallottad vagy láttad, hogy van egy ember, aki teljesen széttetováltatta magát, tényleg egy gombostűnyi hely nem maradt a testén. Az az emberke, akinek koponyacsont meg agy van tetoválva a fejére. És bejött neki, befutott modell lett. Mondjuk ez lehet a ritkábbik eset.

(#97) sutszi válasza Coccolino_O (#96) üzenetére


sutszi
veterán

:U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#98) krizmo_ válasza Coccolino_O (#96) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezt nem bírom megállni szó nélkül, tényleg bejött neki az élet, hiszen modell lett, hát igen, baj van az érékrenddel rendesen. Hiába a modellkedés mindenki álma, hiszen mindeni modell vagy hercegnő akar lenni.....igazán sokra vitte.....ha igyekszel még te is lehetsz modell, és még csillámpónid is lehet....de ehhez kitartó munka kell ám....

(#99) Coccolino_O válasza krizmo_ (#98) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Betont reggeliztél, hogy mindenbe belekötsz? :F

"ha igyekszel még te is lehetsz modell, és még csillámpónid is lehet....de ehhez kitartó munka kell ám...."

Nem szeretnék modell lenni, nem is értem, hogy ezt hogyan sikerült megszülnöd. Ne erőltesd, mert ez már nagyon izzadtságszagú lett.

(#100) bambano válasza Coccolino_O (#96) üzenetére


bambano
titán

ez max. csak annyit jelent, hogy egy csomó agyhalott végzi a modellek kiválasztását. meg annyit, hogy most kapja meg a neki járó 15 perc világhírnevet.

ha szétnézel ilyen-olyan blogokon, hírportálokon, hogy hogy néznek ki a felkapott modellek, elég kevés olyan van, aki követendő lenne vagy tetszik. modellnek lenni leginkább ugyanolyan negatív jelző, mint letolni a gatyát a buszon.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.