Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) BalaNce87 válasza Mr.Csizmás (#62) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tökéletes szemléltetés, egy fél órás út alatt vagy 20 ilyen embert látok, megkülönböztetni se lehet már őket, még maga Ronald Mcdonaldnak is korrektebb a stílusa, ennél már csak a magas szárú cipő a jobb, persze nadrágot be kell tűrni vagy a cipő nyelvét kirakni hogy mindenki lássa, ez a mai férfi idol kérem szépen, kongratuláció.

[ Szerkesztve ]

(#102) Vladi válasza lapa (#89) üzenetére


Vladi
nagyúr

Egészen a jó dolgábanig totál egyetértek.

Abban max annyi kivetni valót látok, hogy nincs jó dolguk, közel sem, max elhitetik velük.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#103) lapa válasza Vladi (#102) üzenetére


lapa
veterán

azt hiszem értem mire gondolsz, de amíg reális esélyük van egy normális, éhezéstől, fázástól és a gondolataik elnyomásától mentes életre (bár ez utóbbit épp megvalósítjuk), addig nagy baj nincs. és ezzel lehet egyet nem érteni, de az esélye mindenkinek megvan. keményebben kell harcolni érte, mint nyugaton, hát bocs.

[ Szerkesztve ]

(#104) bullseye válasza lapa (#103) üzenetére


bullseye
addikt

Nem mindegy, hogy elnyomják a gondolkodásukat, vagy feladják, mert nincs rá szükségük...
Mellesleg most is kiderült, hogy vannak diákok, akik képesek önállóan is gondolkodni

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105) #27483136


#27483136
törölt tag

Végigfutottam a hozzászólásokon, bocs, ha nem vettem észre, ha írta valaki:

Abszolút téves, hogy ennek a viseletnek bármiféle börtön-szex lenne a kiindulási alapja.

Egyszerű dologról van szó:

Mikor valakit előzetesbe helyeznek, elveszik (sok egyéb mellett) az övét is, érthető okokból.
Ettől lóg a nadrágja, nem attól, hogy szexelni akar.
Ebből lett divat.

Attól, hogy ki, miért kezdte el utcán is, lehet találgatni: haverok, rokonok egyfajta szolidaritásból, törvénnyel való ellenkezésből, vagy valami hasonló okból.

[ Szerkesztve ]

(#106) lapa válasza bullseye (#104) üzenetére


lapa
veterán

a második mondatod bárcsak igaz lenne, de én többet írok a csordaszellem számlájára.

(#107) bambano válasza Vladi (#102) üzenetére


bambano
titán

miért ne lenne jó dolga?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#108) bullseye válasza #27483136 (#105) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor nem csak homokosok, de még bűnözők is! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#109) Vladi válasza lapa (#103) üzenetére


Vladi
nagyúr

Van esély, persze, de egyre kisebb. Nem szoktam nagyon pesszimista lenni, de nem lennék most tizenéves.
Azért elég sötét ez a kor. Gondolj bele. Egy 18 éves, épp, hogy leérettségizett. családjának van mondjuk 10 milliós hitele. Mikor lesz neki saját családja, háza, élete?
Mondom nem lennék a helyében. Még ha nem éhezik is éppen (jóvicc, nehogy már ez legyen a mérce, hogy nem éhezünk, mint Indiában. :U ) akkor is kemény élet vár rájuk.

Ezt persze még leszarják, csak egy szép napon szembejön velük az élet. :U

(#107) bambano:

A kilátásai, azok nem jók. Ezt most csak idehazéra értem.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#110) sutszi válasza Vladi (#109) üzenetére


sutszi
veterán

Vagy nincs 10 milliós hitele...de albérletben élnek. És? :F
Egy 18 éves éppen most fogja megkezdeni a tanulmányait, legyen az egyetem, szakma vagy egy tanfolyam. Esetleg dolgozni kezd...
Akkor lesz neki saját bla..bla.. amikor bárki másnak.

Miért keményebb élet vár rá mint ? Kire is?

Nem kötekedés csak úgy érzem itt még volt más gondolat is csak az már kimarad a hozzászólásból...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#111) Vladi válasza sutszi (#110) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Nem kötekedés csak úgy érzem itt még volt más gondolat is csak az már kimarad a hozzászólásból..."
MIlyen gondolatra gondolsz ami kimaradt?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#112) bambano válasza Vladi (#109) üzenetére


bambano
titán

Ha azt nevezed elfogadható életnek, ami az abnormálisan felfújt hitelpiac idején volt, akkor olyanja valószínűleg soha nem lesz. De ez még nem feltétlenül baj.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#113) Vladi válasza bambano (#112) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem, nem azt nevezem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#114) bambano válasza Vladi (#113) üzenetére


bambano
titán

ne titokzatoskodj, bökd ki :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#115) lapa válasza Vladi (#109) üzenetére


lapa
veterán

még sose volt ekkora jólét, miről beszélünk? nézd meg milyen komfortfokozaton éltek 30 éve, aztán 60 éve stb.

mi is pont úgy voltunk, hogy fiatalon 10 milla hitel, mindketten lenyomtunk egy fősulit diákhitelből, mostanra a nagyrészét visszatoltuk. és nem tejen-kenyéren éltünk. nem azt mondom, hogy éppen most hűde jók a kilátások, de aki akar, az most ugyanúgy megcsinálhatja. nyelvek meg fősuli nélkül nyilván satu van.

(#116) sutszi válasza Vladi (#111) üzenetére


sutszi
veterán

Mondjuk a valódi ok ami miatt szerinted ez most egy sötét kor...

Úgy gondolom, nem a családi 10 millás hitel miatt lesz nehéz...a kérdés, hogy mikorra lesz élete, családja..stb az nem önmagában múlik.

Nem azért, de egy 18 évesnek milyen "extra" szükséglete van szerinted, ami kaja,fedél, tanulási lehetőség,-en túlmutat? ( Nyilván nem a tivornyákra gondolok...)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#117) Vladi válasza bambano (#114) üzenetére


Vladi
nagyúr

Arra gondolok, hogy akinek szakmája van, és korrektül ledolgozza a 40 óráját, legyan annyija, hogy 2-3 gyereket felnevel, nem gond a lakhatás és a megélés. Ez így nem túl konkrét, de pont azt tapasztalom, hogy erre nagyon kicsi az esély.

Vagy az van, hogy 50-60-70 órát dolgoznak az emberek, 1-2 mellékállás, meg maszek, hogy megéljenek, vagy irány külföld, vagy vegetálás.

Ez nem túl jó kilátás.

(#115) lapa:

Na jó de megint nagyon eltávolítjuk a dolgot. 60 éve? Mármint a sztálini rendszerben a világháború után? Ne ez legyen már a mérce.

Ami meg a konfort szintet illeti, elég nagy része hitelből lett fedezve.

"nem azt mondom, hogy éppen most hűde jók a kilátások, de aki akar, az most ugyanúgy megcsinálhatja."
Na de én is ezt mondom, hogy nem valami jók a kilátások. Szerintem ha most kezdenéd, nehezebb lenne.

(#116) sutszi:

Pont ezek. Tanulási lehetőség... magyar oktatási rendszer. Itt már problémás a dolog. Most nem lennék diák.
Fedél is egyre problémásabb. Elég sok ingatlanhitel áll bedőlésre már 2-3 éve. Ezt nem nevezném biztosnak.
Az élelmiszer árak meg robognak felfelé. Tehát ez se biztos azért

Én továbbra se tartom jónak a helyzetét a mai magyar tizenéveseknek. Függetlenül attól, hogy lóg -e rajta a gatya vagy sem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#118) BalaNce87 válasza Vladi (#117) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az egy kérdés mik a lehetőségek mert változó. De az, hogy hogyan élnek és viselkednek az egy tény. És mondanom se kell, hogy nem arra célzok mennyire jól neveltek és intelligensek.
Szerintem is geciség pl a tandíj, de személyes tapasztalatom hogy muszáj jobban megszűrni mert a felsőoktatás is tele van bolondokkal.

(#119) bambano válasza Vladi (#117) üzenetére


bambano
titán

tartok tőle, a világon sehol nincs olyan, hogy pont 8 órát dolgozik, abból saját tulajdonú lakása van, élete végéig kényelmes állással, stb. miért pont itt lenne?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#120) Vladi válasza bambano (#119) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát dehogynem. Pl: egy német orvos? Kötve hiszem, hogy nem hoz össze lazán egy lakás árát.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#121) lapa válasza Vladi (#117) üzenetére


lapa
veterán

a 30 meg 60 évet a komfortfokozatra értettem. mondjuk kiegészítem úgy, hogy nem feltétlen itt nálunk. azért sokan elképednének most akkori színvonalon kéne élni.

amiről te beszélsz egy hullámvölgy, semmi köze a trendhez.

(#122) mexicanraven válasza bambano (#119) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tartok tőle, hogy attól, mert valamit Te így gondolsz, az még a valóságban nem lesz így.

when the sun shines, we'll shine together

(#123) bullseye


bullseye
addikt

Egy kis perspektíva

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#124) Huma válasza bullseye (#123) üzenetére


Huma
addikt

:D

Biztos azt hiszik hogy a pingvinek menők. Lehet, hogy túl sokszor nézték meg a Táncoló Talpakat. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#125) Varoz


Varoz
őstag

Sosem értettem, hogy miért jó piszkálni a másikat azért mert más tetszik neki. Ha valakinek ez az öltözködés tetszik, hát viselje, csak is az ő dolga, nem? Jó, le lehet írni, hogy nem tetszik ok. Ennyi. De külön lehurrogni, meg egyebek. Ezzel mindenki saját maga állít ki egy bizonyítványt önmagáról. Egészségére.

Amúgy +1 mexicanravennek. Én is öltözködtem így, nagy divat volt a suliban a rap. :D Most is van hasonló gatyám valahol. Nincs ezzel gond. Nekem tetszik, másnak nem. Forduljon el és pont.

Ilyen szubjektív témában elítélni a másikat a legnagyobb baromság a világon. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#126) mexicanraven válasza Varoz (#125) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:) :R

tildy: Nem tudom ezen esetben miként van jelen az, hogy valakit nem hagyunk élni? Az életteret nem gátolja, ha nem tetszik nem kell odanézni. De ez még hagyján is, de valakit ez alapján bekategorizálni?

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#127) tildy válasza Varoz (#125) üzenetére


tildy
nagyúr

Elni es elni hagyni nem azt jelenti, hogy mindenki turje el, ha az alsogatyadat mutogatod. Azert valahol csak van hatar, nem?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#128) bambano válasza Varoz (#125) üzenetére


bambano
titán

gondolom, te simán nekiállsz publikusan piszkálni a lábujjaid közét, túrod az orrod és azt is kitárgyalod hangosan, mekkora kábelt fektettél.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#129) Dany007 válasza mexicanraven (#126) üzenetére


Dany007
veterán

"De ez még hagyján is, de valakit ez alapján bekategorizálni?"

Szerintem simán be lehet... Minősíti az illetőt az amit visel. Ahogy kinéz benne. Plusz ott a birka szellem. Valamit részben csak azért hordani mert az éppen a divat, még akkoris ha az eléggé gázos? Ugyanmár.
De van egy másik oldala is. Valamit csak azért hordani, mert az általad kedvelt zenei irányzat ezt diktálja? Nehogymár...

A 90-es 2000-es évek elején deszkás körökben külön ruhatár volt jellemző. Köztük voltak az ilyesmi gatyák amiből kilógott a boxere a srácnak. A cipőbe meg zoknit dugtak! Vágod? :D Zoknit a cipőbe, hogy megemelje a fűzős részét... Hogy minek azt egyik se tudta megmondani. Szerinted ezekből nem lehet megítélni, kategorizálni valakit? Amikor valaki ilyen vakon követ egy olyan stílust ami kompletten baromság? Úgy hogy közben azt se tudja mit minek és miért hord, csak azért mert az ő által kedvelt zenéhez sokak szerint ez "illik".

Az a gond hogy annyira él ez a birkaszellem, hogy az illetőnek teljesen elveszik az egyénisége. Nincs semmi saját gondolata vagy saját ízlése. És nem azért hordja azt a gatyát vagy kitömött cipőt mert az olyan k...vajó, hanem azért mert épp azt a trendet találták ki neki és neki meg követni kell különben nem lesz menő... :U

Legközelebb ha az lesz a divat hogy a fél farka is kilóg a boxerből akkor majd azt is mindenki megmagyarázza ennyivel hogy ne nézz oda? :)

(#130) Varoz válasza bambano (#128) üzenetére


Varoz
őstag

Nem. De mi van ha valaki igen? Lehet egy kicsit bunkó, de teszem azt a munkáját pl. nem az alapján fogom megítélni. Persze ha nem szakács az illető. :DDD
De azért a rapper gatya és az orrtúrás között azért különbségek vannak. Meg a szarási szokás kitárgyalása között.
Azért nem mindegy. Az, hogy kint van az alsó gatya azt legtöbbször nem is látod, mert rálóg a póló vagy felső. Csak tudod, mert lent van a nadrág. De még ha kint is van. Na és? Strandon is kint van. Ha ott elfogadott akkor itt miért ne lehetne?
Olyan ez, mint a nőknél, hogy a bikini oké, de sima fehérneműben meglátod, jajj világvége. :DDD

Amúgy meg tovább megyek. Vannak országok ahol egy nőnek semmije nem látszódhat ki. Akkor kövessük azt a példát? Aki másmilyen azt meg ítéljük el? Vagy elfogadjunk, hogy ahány ház annyi szokás? Én az utóbbit javasolnám és preferálnám. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#131) bambano válasza Varoz (#130) üzenetére


bambano
titán

a munkáról: a legtöbb munkahelyen csapatban kell dolgozni. ha nem akar beilleszkedni, akkor nem való a munkahelyre, akkor nem lesz a munkája sem megítélve, mert nem kap munkát.

Nincs különbség, az orrtúrás is meg a rappergyatya arról szól, hogy az illető nem hajlandó elfogadni, hogy vannak korlátok. amely korlátok így is elég tágak.

egyébként engem nem zavar, ha nem látom. de ha leül, rögtön látható lesz.

még mindig azt mondom: a rappergatyával nem az a fő baj, hogy letolt gatya, hanem az, hogy csakazért se akarja elfogadni, hogy vannak szabályok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#132) bambano válasza Varoz (#130) üzenetére


bambano
titán

"Amúgy meg tovább megyek. Vannak országok ahol egy nőnek semmije nem látszódhat ki. Akkor kövessük azt a példát? Aki másmilyen azt meg ítéljük el?": ne tegyél fel nekem olyan kérdést, amire van hivatalos válasz. ez a fejlett nyugaton egyre több helyen hivatalosan bűncselekmény, törvényileg tiltva van.

Más helyeken, pl. india, éppen most robban szét a társadalom amiatt, hogy nem bírja már el azt az ótvar, sunyi elképzelést, amit a nőkről alkotnak néhány országban és aminek az egyenesági következménye a burka meg a többi. még mielőtt belekötnétek: tudom, hogy indiában nincs burka. de ugyanaz az ökör felfogás a burka oka, mint annak, ami most indiában van.

Szerk:
"Olyan ez, mint a nőknél, hogy a bikini oké, de sima fehérneműben meglátod, jajj világvége.": ezzel van pár probléma.
1. sajnálatos módon nem tudom egyformán megítélni a velem azonos és ellenkező neműeket...
2. elfelejtkeztél arról a kitételemről, hogy "téves önképű" (#82). egy téves önképű nőnél a bikinit se bírom.
3. bikiniben nem járnak dolgozni, a munkahelyen is van írott vagy íratlan öltözködési előírás.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#133) Varoz válasza bambano (#131) üzenetére


Varoz
őstag

Milyen szabályok? Hol van az leírva, hogy nem lehet rapper gatyát viselni? Ja, hogy sehol, de te ezt mégis elvárod.

Amúgy meg még mindig ott tartunk, hogy szubjektív a dolog. Mi van ha nekem, teszem azt az öltönytől van hányingerem? Tiltsuk be?
Vagy inkább csak nem nézem és kész. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#134) Eastman válasza Varoz (#130) üzenetére


Eastman
őstag

...de teszem azt a munkáját pl. nem az alapján fogom megítélni.

Kivéve, ha futár, aki letolt gatyában nem tud futni. Képzelem, ha egy ápoló a sürgősségin vagy pl. egy szerelő az F1-ben így öntudatára ébred és kiharcolja a jogait. Mindenki rohan egyirányba, ő meg majd siet utánuk ahogy' tud. Boldogan. lóól

...aztán közben sikítaná, hogy Ne nézzetek ide, ne nézzetek ide!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#135) krizmo_ válasza Varoz (#133) üzenetére


krizmo_
addikt

Pont az ilyen emberek miatt van néhol olyan kikötés, hogy megfelelő öltözékben jelenjen meg az illető bizonyos helyeken. És ha te a segg mutogató ülephúzógatyát, egy rap koncerten kívül, más helyeken is megfelelő öltözéknek gondolod, illetve hordod az elárul rólad valamit.....mindent.... Érdekes, mintha egy tizenpár éves ember írná ezeket a sorokat.....de gondolom nem így van....de a gondolkodásod olyan.
Lehet lázadozni, de vannak bizonyos normák, amiket be kell tartani, és nem értem miért kell elmagyarázni, hogy miért.....

Amúgy a bikini és a fehérnemű között van különbség, nem tudom kerültél e már olyan helyzetbe, ahol egyik másik feltűnik, de ha igen tudnod kéne, hogy eleve más élethelyzetekben fordul elő a kettő... Nyilván strandon, ahol mindenkin valami fürdőruha van nem zavaró, hiszen ott az a megfelelő öltözék, ahogy pl.: színházban, ballagáson, vizsgán, túrán is.....

A munkája alapján csak akkor fogsz megítélni valakit, ha már felvették, és hidd el nekem, ha egy nívósabb munkahelyre megy valaki lógó ülepű gatyában nem fogják felvenni, ergo nincs mit megítélni..... Max. segédmunkásnak vesznek fel egy ilyen link alakot, aki még arra sem volt képes, hogy megfelelőképp felöltözzön....mert azért annyira tiszteljem már meg a másikat(leendő munka adót), hogy úgy jelenek meg, ahogy illik.

[ Szerkesztve ]

(#136) Dany007 válasza Varoz (#133) üzenetére


Dany007
veterán

"Mi van ha nekem, teszem azt az öltönytől van hányingerem? Tiltsuk be?"

Csak ezzel az a gond, hogy az öltöny és elődei már legalább 300 éve az eleganciát és az igényességet jelentik. Most is és az elmúlt 200 évben is azt jelentette.

Ellenben az agyonlógatott gatya leginkább a csórókra, szegényekre, putriban élőkre volt mindig is jellemző. Ugyanis azokban a családokban ahol nem nagyon futotta ruházkodásra a kisebbik testvér "örökölte" és hordta a nagyobbik ruháját még akkoris ha az túl nagy volt rá és lógott rajta. Nem volt pénz nekik külön gatyára.
Arról nem is beszélve, hogy az általános öltözködési illem - nem véletlenül - több száz évre tekint vissza. Ellenben ez a "deszkás" lógó gatyás irányzat mindössze alig pár tíz éves és mint mondtam a múltja az igénytelenségre tekint vissza.

De annyira nincs ezzel gond egy olyan 17-19 éves korig. Amíg az ember meg nem komolyodik. De ez a kor fölött már illő adni magára az embernek és elfelejteni a gyerekes hóbortokat minta zene stílus szerinti öltözködés... Ennyi idősen már ki kell fejlődnie egy saját stílusnak egy saját értékrendnek.
Amúgy zoknit ti is dugtatok a cipőtök be anno? Mert én sok embernél láttam ilyet, de elmondani egyik se tudta hogy ennek mi értelme van... Mert ha még valaki a gatyájába dugja hogy nagyobbnak látsszon az is gáz, de legalább van valami magyarázata... de cipőbe zoknit dugni? :D

(#137) tildy válasza Varoz (#130) üzenetére


tildy
nagyúr

Pont tegnap ment elottem egy fekete srac a metronal, ugy, hogy premierplanban lattam a hatsojat ( alsogatyan at, mondjuk szep, izmos feneke volt) , amire abszolut nem voltam egyebkent kivancsi. ( mondjuk igy , hogy kirakta, megneztem , na, de gondolkodtam, solok neki, hogy kivan a feneke).

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#138) bullseye


bullseye
addikt

Ha ez annyira jogos önkifejezés, akkor vegyük annak.
Tiltakozol egy lesittelt rokon miatt? Netán te vagy az új nagy fehér rapper? Ha nem, akkor miért is hordasz ilyet?

Én azt állítom a ruhámmal, hogy nem érdekel a ruhám és a divat, szép nagy, kényelmes cuccokat hordok (muszáj is...), pár jópofa pólóval, nekem ennyi elég, mert igénytelen vagyok erre. Ebből le lehet vonni következtetéseket, legtöbbel egyet fogok érteni. (Amikor gárdistának néztek a fekete cuccom miatt, az kissé furcsa volt, de többször néztek már biztonságinak, kit érdekel.) Ha nem így lenne, nem ilyen ruhában járnék.

A divat nem egyféle, legtöbb ember választhat melyik irányzatot követi. Aki lecsúszott gatyában jár, pontosan tudja, hogy a haveri köre MixMaster B-nek fogja tartani, legtöbb felnőtt meg idiótának - jobb esetben. Ezt vagy felvállalja a belső körök elismerése miatt, vagy direkt szereti. De azt senki ne mondja, hogy szegény egyszerűen nem öltözködhet másképpen. Ha pedig felvállalta, hogy idiótának nézzék, akkor bírja ki. A klasszikust idézve: If you can take a dick, you can take a joke.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#139) Eastman válasza Varoz (#125) üzenetére


Eastman
őstag

+ mexicanraven

A homoszexualitás és a bűnözés, az azokból fakadó dolgok sosem lehetnek divatosak. Ha mégis így lenne, szerintem a folyamatot gyorsan meg kell állítani. ...és kötelessége minden jóérzésű és értelmes embernek az ezirányú nemteccését kifejezni. Sajnos ez a szubkultúrád eredménye. Rettentően elszomorít.

Nem a rapről beszélek, amit szeretek és nem a kreativitásról beszélek amit szeretek. Kérlek, hogy a divat szóra koncentrálj!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#140) mexicanraven válasza Eastman (#139) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az öltözködés nem a homoszexualitásból és a bűnözésből fakad.
És én sosem támogattam a falfirkát...

when the sun shines, we'll shine together

(#141) bambano válasza Varoz (#133) üzenetére


bambano
titán

hiába erőlteted, attól még történetileg úgy alakult, hogy bizonyos testrészek elfedése kulturális örökségünk része. csöcsöt, segget, @-t, <|>-t nem mutogatunk. Ez ellen teljesen értelmetlen lázadni, játszani itt a hmcs-t, hogy de mégse, meg de így de úgy, akkor is ez van. és ezzel egy-két itteni hozzászólón kívül mindenki egyetért, még az is lehet, hogy te is, csak nem akarod beismerni, hogy nincs igazad.

szerk: az sincs leírva, hogy nem turkálod az orrod, nem szarsz az utca közepére, nem dugsz a buszon, mégis tudod, hogy nem szabad. tehát a "hol van az leírva" kezdetű érvelés fals.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#142) mexicanraven válasza bambano (#141) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az a fals, hogy te ez alapján akarsz valakit bekategorizálni, anélkül, hogy ismernéd.
Ahogyan van öltönyös senkiházi, úgy van lazább öltözékű, aki hasznos része a társdalomnak. Ha a kezed fejét megeszed, akkor is szemellenzős látásmód, ha mindenkit egy kalap alá veszel.

bambano: Attól, hogy belemagyarázol, és másra rá akarod erőltetni az igazad, attól még nem lesz úgy! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#143) bambano válasza mexicanraven (#140) üzenetére


bambano
titán

az öltözködés gyökerei a szexből fakadnak. play tadaa.wav.
mindenki azt a részét teszi ki közszemlére, amire fel akarja hívni a figyelmet. ennek egészen az ősemberségig visszanyúló antropológiai okai vannak.
tehát ha te pasi létedre a segged teszed közszemlére, akkor mi is vagy?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#144) bambano válasza mexicanraven (#142) üzenetére


bambano
titán

akkor a világon él 6.9 milliárd szemellenzős, nálunk él 9 millió 999 ezer szemellenzős, meg 100-200 újító.
le vagytok nyomva, mint a bélyeg.

"Az a fals, hogy te ez alapján akarsz valakit bekategorizálni, anélkül, hogy ismernéd.": és igen. ha azt látom rajta, hogy műveletlen, beilleszkedni nem tudó, nem akaró, akkor ebbe a kategóriába fogom berakni, ráadásul igazam is lesz. A vicces az, hogy az igazamat ugyanezek az emberek fogják bizonyítani 5-10 év múlva, amikor kicsit idősebben konszolidálódnak és saját maguk tagadják meg azokat az "elveket", amikért most tíz körömmel harcolnak. rotfl.

ezt a nagy szabadságharcot azért sem értem, mert nem arról van szó, hogy az öregebbek meg akarják pontosan határozni, hogy mit hordjanak a fiatalok, hanem arról, hogy egy-két dologra azt mondják, hogy ne. Egy csomó más dolgot ettől még hordhatnál, de nem, neked a sok közül az az egy kell, amivel bosszanthatod a környezetedet. ezért kerülsz skatulyába.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#145) bambano válasza mexicanraven (#142) üzenetére


bambano
titán

"bambano: Attól, hogy belemagyarázol, és másra rá akarod erőltetni az igazad, attól még nem lesz úgy!"

ha szerinted is igazam van, akkor minden rendben :P

most már ne szerkeszd azt a hsz-t, mert kínos lenne számodra :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#146) mexicanraven válasza bambano (#145) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ha tényleg akkora intelligenciád lenne, mint amilyennek beállítod, akkor nem gyerekeskednél.
Az a különbség kettőnk között, hogy én java részt elfogadom, hogy te másként gondolkodsz, viselkedsz, mert ilyen vagy, de te erre képtelen vagy.

"és igen. ha azt látom rajta, hogy műveletlen, beilleszkedni nem tudó, nem akaró, akkor ebbe a kategóriába fogom berakni, ráadásul igazam is lesz. "

Ha azt látom... Ha. Tudsz rólam egy dolgot és te ez alapján levonod azt, hogy én valószínűsíthetően műveletlen vagyok és nem tudok beilleszkedni!? Tényleg mókás, hogy übermensch-ként viselkedsz.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#147) tildy válasza mexicanraven (#146) üzenetére


tildy
nagyúr

Segget kirakni premierplanba nem is meno meg nem is illik. Akkor se, ha alsogatyaban van. Nem veletlen alsoruha a neve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#148) bambano válasza mexicanraven (#146) üzenetére


bambano
titán

ha tramplinak öltözve jössz dolgozni, akkor nem ismered az illemtant, az öltözködési szabályokat, tehát valóban műveletlen vagy.

"én java részt elfogadom,": te kb. semmit nem fogadsz el, itt kardozol már mióta a tévedésed mellett.

"én java részt elfogadom, hogy te másként gondolkodsz, viselkedsz, mert ilyen vagy, de te erre képtelen vagy.": nekem nem kell elfogadnom, hogy most úgy gondolkodsz, ahogy, mert pár év múlva te sem fogod elfogadni. saját magaddal is ellentmondásba keveredsz, akkor ne kend rám, hogy én vagyok a hibás.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#149) Varoz válasza Eastman (#134) üzenetére


Varoz
őstag

mexicanraven leírta, hogy Angliában egy hivatalos irodában fülbevalós tetkós csávó volt. Ott miért lehet elfogadni a másikat, itt miért nem?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#150) bambano válasza Varoz (#149) üzenetére


bambano
titán

1. a fülbevaló meg a tetkó nálunk is elfogadott, engem nem zavar, hogy pl. a nők képesek olyan orbitális baromságokra, mint a ribancrendszám (ez életveszélyes is lehet) vagy a tetovált szemöldök.
2. london lakosainak több, mint a fele bevándorló. akkor pontosan kiket is tekintünk mértékadónak? az ős-londoni-angolt, aki már azon is felakad, ha nem megfelelő számú gomb van a zsaketteden, a sör-bab-chips háromszögben mozgó gyári szalagmunkás futbalhuligánt, vagy a keletről bevándoroltat, akiknek az európai műveltsége finoman szólva is hiányos?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.