Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) bitpork

bitpork
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Mocsok sokat kerestem én is. Aztán oda jutottam, hogy nem létezik. Marad a könyöklő meg a hamutál a telefonnak.

#eci ~~~ secundarium verecundiam

(#2) AllTheBest

AllTheBest
(senior tag)
LOGOUT blog

Én soha többet nem veszek ilyen rugós tartót, pár hónapja használok ilyen mágneses tartót: [link]
Telefon tokjára rá van ragasztva a hozzá való kis fém lap és onnantól kezdve egyszerű az élet :D 164 grammos telefont nagyon stabilan tartja, valamivel nehezebb telefont is biztos, hogy jól meg tudnak tartani

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Redmi Note 3 Pro (3/32)

(#3) Drótszamár válasza AllTheBest (#2) üzenetére

Drótszamár
(őstag)

+1 szavazat a mágneses tartóra. Nekem tappancsos verzió van.

Keresek Logitech C600 webkamerát. (o Y o)

(#4) e=mc²

e=mc²
(őstag)

Koszi sracok!

Most nem az a kerdes, hogy kinek mi jott be, mit ajanl, hanem, hogy az es pontosan az, amit lattok a bejegyzesben hol kaphato itthon, azonnal?

Koszi!

Ambulimax Provider

(#5) dr.bubo válasza e=mc² (#4) üzenetére

dr.bubo
(őstag)

Tessék :)

ASzemélyesen is átvehető itt.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#6) e=mc² válasza dr.bubo (#5) üzenetére

e=mc²
(őstag)

Szuper! Koszonom!

Ambulimax Provider

(#7) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Felfogtam, hogy nem ez a kérdés, de akkor is megosztom a tapasztalatom, hátha hasznodra válik ;) :

Hasonlóan voltam én is, de azóta én tappancsosat használok a bal felső sarokba ragasztva.
Nem takar ki semmit és sokkal közelebb van ahhoz a területhez amit figyelni kell, mintha a szellőzőn lenne.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.