Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

háát.. én egy Motorsportnak jobban örültem volna

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) homerhamm válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

Nagyon komoly. :R Várom. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) rdt89


rdt89
addikt

A szemem kifolyt,ez a játék valami brutál szép. :Y

(#4) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Jöhet, a 4 is jó lett! :C

(#5) Silεncε


Silεncε
őstag

Van egy olyan sejtésem, hogy a két gen összehasonlítva hasonlóan fog mutatni, mint az FH2 ;]

(#6) rdt89 válasza Silεncε (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Ettől tartok én is. A mai napig ne mhevertem ki a Horizon 2 okozta stresszt, hogy az még az első rész alá is belicitált a x360-on. :( Na de a One-n az álleejtős volt. :D

(#7) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jöhet :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Rohadt jó, viszont a terepes részeknél módosulhatna már a talaj így 2021-ben, amolyan Sega Rally Revo módon.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) GreatL válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


GreatL
őstag

Nem fog. Marad továbbra is a tejfölöspohár-kinézet az autóknál és az ehhez passzoló fizika. Kb. olyan ez mint a harmadik rész újramelegítve. Ahhoz képest hogy mekkora marketingje van, elég olcsó cucc ez mindig.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#10) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Úgy kezdtem el nézni az előzetest, hogy na egy újabb Forza, holott még az előző kettővel sem volt időm játszani! De a trailer meggyőzött, gyönyörű lett! Jöhet! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) rdt89 válasza GreatL (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Azért ez elég meredek kijelentés volt. Az NFS, na az egy igénytelen cucc, de a Forza az nagyon messze ál az olcsó jelzőtől.

(#12) ProEvoFan válasza GreatL (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hála isten nem szimulátor. Ha az lenne, nem is kellene.
Ahogy az okosok mondani szokták, ez simcade.Abból az egyik legjobb a negyedik része...ha nem a legjobb!
Az ötidik rész a látottakat alapján meg mégjobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13) Silεncε válasza ProEvoFan (#12) üzenetére


Silεncε
őstag

Nope, a simcade a motorsport, ez simán csak arcade

(#14) Daffchy válasza Silεncε (#13) üzenetére


Daffchy
őstag

Akkor TDU, NFS és társai mi?

(#15) Neoteric


Neoteric
addikt

Collision nincs a Horizonokban? Vagy miért nem mutattak itt egyet se? Kb mintha direkt.

PSN: ne0teric_sAN

(#16) rdt89 válasza Neoteric (#15) üzenetére


rdt89
addikt

De mutattak villámlást, az official 1:56-os trailerben, az 50 másodperctől! :)

(#17) - = Zk = - válasza rdt89 (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem villámlást, koccanást....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) rdt89 válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


rdt89
addikt

Bocsánat, nem vagyok nagy angolos, s a google villámokat dobott be a keresőbe, ez van, ha a suli amibe jársz csak németet okít :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#19) homerhamm válasza rdt89 (#18) üzenetére


homerhamm
addikt

"angilali házunk"

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) rdt89 válasza homerhamm (#19) üzenetére


rdt89
addikt

:C :DD :R Köszönöm, ezen kiégtem :D

[ Szerkesztve ]

(#21) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Nagyon várom, valószínű ezt is hamar befogom szerezni, miután megjelent! :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#22) hunluki válasza Silεncε (#13) üzenetére


hunluki
senior tag

Bitang jó széria, én az FH4-et kontrollerrel tolom, motorsport 7-et kormánnyal de simán csak fun kategória, ha meg tényleg komolyabban akarok racsingolni akkor project cars első rész.

Mindhárom teljesen más élmény de mindegyik végtelen órát képest elnyelni az életemből :D

5-ös is bevásárlós lesz ez nem is lehet kérdés. Igaz csak PC-n és visszafogottabb grafikával, de ha már csak fele annyira fun mint a 4 már money well spent.

(#23) joey04


joey04
titán

már pont kezd kifulladni nálam a 4. nagyon várom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ideje mar nagyon masfel ev alatt mar elegge kifulladt nalam a 4 es uk-t is nagyon unom mar. remelem rafekszenek a hangokra most nagyon, mert a 4 egyik legtobbet kritizalt tulajdonsaga a hulladek szintetikus motorhangok

(#25) Neurotoxin válasza C4mp3r (#24) üzenetére


Neurotoxin
őstag

UK-t (és a brit angolt) már az elején nagyon utáltam benne. Remélem, most, hogy Mexikóba látogatunk, elfelejtik ezt a bugyuta sorsolós rendszert és a Fortnite-ot idéző örömtáncot. Utóbbi kettő miatt tettem le a 4-et, annak ellenére, hogy maga a játék tetszett.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#26) C4mp3r válasza Neurotoxin (#25) üzenetére


C4mp3r
addikt

biztos lehetsz benne, hogy benne lesz, a wheelspin a horizon egyik unique eleme mar a kezdetektol benne van. a tanc meg a tobbi nyomoreksag pedig tovabb lesz fejlesztve es gondolom meg tobb cucc kerul a szerencsekerekbe, hogy nehogy veletlenul valami autot nyerj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.