Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Tulajok biztosan örülnek. Rengeteget kellett várni erre... :U

(#2) zoli3


zoli3
csendes tag

Nincs is Xboxom :)

"Minden jó, ha a vége."

(#3) Lenry válasza zoli3 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

nekem sincs, de attól még örülök, hogy ha lesz, nem kell majd trükközgetnem a szolgáltatásokért

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) polonic


polonic
félisten

Ezzel együtt jár a games fow windows live elérhetősége is?

(#5) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

el se hiszem!!!!!! :Y végre valami!! :C

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#6) ysoltee85 válasza zoli3 (#2) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

az egy dolog hogy nincs boxod, de attól még ugy érezted hogy muszály ezt az értelmes kommented megosztani! ;]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor végre nem kell minden összehazudni, hogy játszhass.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) jubilleum


jubilleum
senior tag

Most már tényleg gondolkodok egy boxon...

(#9) pzstm válasza ysoltee85 (#6) üzenetére


pzstm
titán

"...de attól még ugy érezted hogy muszály..."

Te meg úgy érzed, hogy muszáJ megtanulnod helyesen írnod ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) Jim74 válasza polonic (#4) üzenetére


Jim74
nagyúr

Na ez engem is érdekelne, mert itt pihen a polcon egy installálatlan Dirt 2, és akkor nem kellene magamat angolnak hazudnom, ha PC-n is működne a Live. :DD

(#11) Dani811


Dani811
aktív tag

Ha ingyenes lenne a live akkor még vennék is egyet..

(#12) Thome


Thome
addikt

És akkor ennek most örülni kéne?

Hát persze hogy! :D

(#13) g4mer válasza Dani811 (#11) üzenetére


g4mer
senior tag

Nem hinném, hogy annyira odavágna valakit havi 750ft :U Ha már volt pénzed egy 50-60ezres Boxra, akkor nehogy már ne legyen pénzed megvenni egy 9ezres liveot :U

Sic Parvis Magna

(#14) heihachi válasza Dani811 (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Ezért nem ingyenes a Gold. Hogy aki nem gondolja komolyan, annak ne legyen. Hogy ne legyen az, hogy boldog-boldogtalan ott nyomul rajta, mert ingyen van, aztán lehet garázdálkodni. Csak az legyen ott, aki komolyan akarja venni, és ha már fizet érte, akkor nem csak arra használja, hogy a startnál fejbe lője a mellette állót, mert arra meg drága.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon jó, most már mindenki vehet boxot. :C

Nincs több kifogás. :P

Thanos was right.

(#16) Prof01


Prof01
veterán

Egyik legjobb hír az E3-on. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) kingabo


kingabo
őstag

Ja és hogy fogok én átkerülni Mo-ra live-on? Mert tartozkodási helyet "véletlenül" nem lehet változtatni... Szal lehet örülni. :DDD

(#18) woros


woros
őstag

Remélem akkor a Sony konferencián meg bejelentik, hogy lesz Magyar PS Store.. :B

(#19) SityiSXT válasza ysoltee85 (#6) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Games for Windows LIVE is ugyanezt az infrastruktúrát használja, így ez a PC-seknek is jó hír. Hányan lehetnek pl. azok, akik megvették a DiRT2-t és nem tudnak multizni a Live miatt? Vagy a Dawn of War II? ;)

(#20) keIdor


keIdor
titán

Unalmamba összedobtam egy ilyet.:D
A színes országok támogatják a Live-t. Érdekes, hogy pl. Szlovéniában nem lesz még mindig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) elithun


elithun
őstag

Hát ha mindezek után a Kinect olcsó lesz akkor én esküszöm veszek egy Xbox360-at.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) kovsol válasza keIdor (#20) üzenetére


kovsol
titán

tudom szőrözés, de Alaszka felőli oldalon a kis orosz részt nem színezted be
amúgy nem túl nagy a lefedettség :(

May the Force be with you!

(#23) oO7 válasza elithun (#21) üzenetére


oO7
őstag

hát majd szerintem mindenképpen érdemes lesz ilyen xbox slim + kinect csomagra várni... de amennyi cucc van a kinect -ben.. elvileg nem kéne hogy különösebben drága legyen

(#24) keIdor válasza kovsol (#22) üzenetére


keIdor
titán

Igaz is, valahogy nem vettem észre... Javítottam.

Még mindig szar szerintem a lefedettség, egy ismerős Celje-n él (Szlovénia) és nem igazán érti, hogy ő miért marad ki, mikor elég jól is keres, szóval... :F Lehet Szlovénia a 2 milliós lakosság miatt marad ki, vagy fene tudja.

Egy ilyen új Boxra egyébként én le akarom cserélni a régit, ha halkabb lesz, de a Kinect egyelőre hidegen hagy. Ahhoz egy nappalit is adjanak.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) atee


atee
őstag

Jól megkésve érkezett ez a hivatalos támogatás.
Rájöttek, hogy így még néhányan majd vesznek eredeti játékot. Meg talán új boxot is ami nincs flashelve... :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#26) Thome válasza keIdor (#24) üzenetére


Thome
addikt

Kisebb csíkszélesség (45nm, tehát kevesebb fogyasztás + hőtermelés), illetve a CPU + GPU egy lapkán van, és a ventilátor közvetlen ott van a környékükön (talán rajtuk, összesen 1db venti van), így jócskán halkabb lesz.

(#27) oO7 válasza Thome (#26) üzenetére


oO7
őstag

ebben teljesen biztos vagy ? van valami hely ahol konkrétabb specifikációt meglehetne lesni a dologgal kapcsolatban ?

engem pl konkrétan az érdekelne miért a csóri xenon procit nyúzzák a kinect képfeldolgozásával amikor egy GPU -ra bízva jóval gyorsabb lehetne a művelet és tán nagyobb fps-el (és kisebb laggal) tudná a feldolgozást csinálni

(#28) Thome válasza oO7 (#27) üzenetére


Thome
addikt

3. Bekezdésben megtalálod a processzor és gpu-val kapcsolatos információkat, a 4. bekezdésben pedig a ventilátorét: LINK

Ja igen, azt is megemlíti hogy az az egy venti nagyobb, és így alacsonyabb fordulatszámon (ezáltal halkabban) is elég pörögnie.

[ Szerkesztve ]

(#29) Syrano válasza SityiSXT (#19) üzenetére


Syrano
tag

Steamen megvettem mind2t és tudtam multizni, csak azt kellett hazudnom a Live regisztrációkor, hogy brit vagyok és kész.

(#30) Gebriel válasza woros (#18) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen, szerintem annak nagyon örülnének a PS tulajdonosok.
Én szorítok nekik, hogy legyen M.o.-n Store. :K
Ja hogy nekem Xbox360 van. ;]

(#31) ysoltee85 válasza Prof01 (#16) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

"Egyik legjobb hír az E3-on."

szerintem nem az egyik, hanem A legjobb hír! részemről biztos! :)

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#32) h-yle


h-yle
addikt

Felhívtam ma a magyar XBOX ügyfélszolgálatot, és Krisztina tájékoztatott, hogy júliustól (!) lesz LIVE csöpp kis hazánkban. Kb. ennyi volt amit tudott róla, mert nekik (legalábbis a supportosoknak) sincs még több infójuk a dologról.

Kérdésemre miszerint lessz-e mód a már meglévő, de más országhoz tartozó LIVE accountot "magyarosítani" viszont azt a választ kaptam, hogy valószinűleg nem, mert országot (elvileg) még maga az MS se tud váltani. De mivel sokan érdeklődnek ezügyben, és a legtöbb potenciális felhasznáó már rendelkezik valamilyen LIVE felhasználói fiókkal, így még próbálnak megoldást találni a dologra.

A leendő szolgáltatásokról (Facebook, Twitter, LastFM, Netflix ( :DDD ) ) szintén nincs még info.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#33) Jim74 válasza h-yle (#32) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha mondjuk ma csinálok egy Magyar Live fiókot, akkor azzal tudok majd júliustól multizni, vagy meg kell várni, amíg elindul hazánkban a szolgáltatás és utána kell létrehozni a fiókot?

Lehet, hogy eljött az idő, hogy vegyek egy Xbox-ot a PC mellé :DD

(#34) DonMedve válasza Jim74 (#33) üzenetére


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Szerintem várj vele.Bár már Én is nagyon türelmelen vagyok! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#35) Syrius XIX válasza h-yle (#32) üzenetére


Syrius XIX
addikt

3 éve karácsonykor (2007) a gyerek vett 1 XBOX 360-at. Akkor is azt mondta, hogy "Márciustól lesz!", ami ugye elvileg 2008 Márciust jelentett volna és a mai napig nincs!!! Erről ennyit4 Szal hiszem, ha látom ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.