Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ez is rendben lesz mint a többi rész, a polcon a helye nomeg a gépen felrakva :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Ennyit erről. Nyugodtan lehet mondani hogy 1 kalap szar.
Azt nem értem hogy az első résszel szépen lefektettek olyan dolgokat amiket soha senki nem használt addig, közelharc, karate, pörgős tűzpárbajok. Erre tessék ahelyett hogy ezeket a tulajdonságokat domborították volna ki,ezeket elhagyják és utánamennek codnak; mikor a legtöbb játékban visszaköszön minden olyan elem amit az első fearnél alkottak meg( lásd:. bulletstorm) :U
Találatjelző hud egyjátékos módban.... most ez komoly? Vicc.

Az egész művészeti rendezésről tehetségtelen útkeresés az ami lejön a számomra.

[ Szerkesztve ]

(#3) Gude


Gude
senior tag

2.rész csalódás volt,de a 3.-at nagyon várom :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#5) zcool válasza Tikakukac (#1) üzenetére


zcool
aktív tag

Sztem is..Számomra ez a rész is ugyan olyan jó, izgalmas és élvezetes lessz mint az előzőek, ezt már most látom.. (olyan F.e.a.r.-ös). :) . Várom nagyon!

Kr/\toS: Az meg ,hogy egy kalap szar, az egy kicsit túlzás sztem..

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#6) Gude


Gude
senior tag

Az első részt elő is veszem.Kell egy kis nosztalgia :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) Daczy


Daczy
aktív tag

Nagy FEAR fan vagyok, de ez ezt én semmiképp nem nevezném FEAR--nek... :(
Ez egy sz@r. Mióta füstöl a Fettel? MEghát mióta ismerjük a Point Man arcát? Meg mióta vannak együtt? :F F@sság... Illúzióromboló....

[ Szerkesztve ]

(#8) Tikakukac válasza Daczy (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Alcímet olvass légyszi és megvilágosodsz, bár ha megnézted a vidiket nem értem, hogy nem esett le hogy ez egy Xboxos coop-mód... :(

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hát ez szánalom...
Ezt ki merik adni fear3 névvel ? Köze sincs hozzá. A 2 is szar volt de ez botrány.

(#10) Gude válasza Daczy (#7) üzenetére


Gude
senior tag

Majd jön a 4. rész ahol választ kapsz a kérdéseidre :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem tudom, miért nem adták ki őket egyszerre, mindenesetre megérkezett a videó harmadik része is, amit beletettem a hírbe.

Úgyhogy aki még a harmadik részt nem látta, az nézze meg azt is. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

rögtönzött tucatjáték egy garázscsapattól... nincs más hozzáfűznivalóm. (ps: az első játéknak nagy rajongója vagyok)

(#13) Kr/\toS válasza Corsa1 (#4) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

FEAR fan vagyok, a mai napig top5 game nálam. Ahhoz képest vontam le a következtetést a látottak alapján. Lehet van még fél év a megjelenésig de ezalatt sajnos nem történnek egetrengető változások.

(#14) Fortissimus válasza Kr/\toS (#13) üzenetére


Fortissimus
őstag

a latottak alapjan en is neked adok igazat(sajnos)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Én csak az 1-et nyomtam, de az elég volt...

nothing is true everything is permitted..

(#16) keIdor


keIdor
titán

Na erre csak egy valamit tudok mondani:
"Capitalism is a dirty business" Niko Bellic
Ez már nem FEAR.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nem vagyok fear-es mert para nekem túlságosan, de eltudom képzelni hogy ez is azért jött hogy ilyen gizdán írhassák hogy F3AR.:D

(#18) Daczy válasza Tikakukac (#8) üzenetére


Daczy
aktív tag

Tudom nagyon jól, hogy coop, de akkor is, mi ez? Hogy lehet ilyen gyökérséget belevenni, hogy a Fettel meg a Point Man együtt küzdenek, miközben a Fettelről hámlik ilyen piros valami... Mintha a herri póter lenne...

(#19) Tikakukac válasza Daczy (#18) üzenetére


Tikakukac
titán

Érdekes ez tény és való, de mondjuk abból a szempontból jó hogy valaki lövöldözhet, valaki meg tolhatja a trancsírozós részt Fettel. Én itt a coop- módot ilyen "kell a népnek akkor megadjuk" dolognak érzem, más játékokban van értelme de itt nem sok, ilyen formában meg főképp...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) Daczy válasza Tikakukac (#19) üzenetére


Daczy
aktív tag

Igen, sajnos nagyon úgy fest... És higyjétek el, nagyon szomorú vagyok miatta, mert tényleg egyik kedvenc sorozatom a FEAR

(#21) Findzs


Findzs
addikt

ez is xar mint a moha új része
az első király volt a multija is erre most meg előállnak ezzel

mintha nem is ugyanaz a játék lenne
csúsznak a lejtőn lefelé

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Hát nekem személy szerint tetszett a második rész, inkább kipróbálnám ezt is utána alkotnék véleményt :U

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#23) Archanon válasza pr1mzejEE (#22) üzenetére


Archanon
őstag

Egyetértek, bár nekem is elég furának tűnik ez a megyek Paxtonnal szövetkezve, wtf?? Azért nagyon ne kavarják már meg az amúgy is elég kusza történetet... :( Első rész top 10ben van nálam, 2. rész is jó volt [bár annyira nem volt paráztatós mint az elődje], annak a vége kicsit sokkolt, ezért kíváncsian várom ezt is. Remélem valami értelmes folytatása lesz a sorozatnak...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.