Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

Hatalmas játék
kösz az infót már hányszor játszani akartam vele de nem akart menni win7 alatt
nah majd most így hátha. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Köszi a cikket, hatalmas stratégia gém!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) jan101


jan101
tag

cuki a windows háttérkép :)

(#4) Vistaboy válasza jan101 (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

:DDD

Ezt nem állja meg senki szó nélkül. :U De mit csináljak? Tetszenek ezek a mesék. Ha megnézed a játékbeli képeket, azon is sok tündért fogsz látni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) jan101 válasza Vistaboy (#4) üzenetére


jan101
tag

vágom. kisiskolás koromban játszottam vele, bár minimális angoltudással és stratégiai készséggel hamar visszakerült az nfs 1-2 cd a gépbe. A háttérképes kommentet meg nem gúnynak szántam, de ahogy mondod, nem bírja ki az ember megjegyzés nélkül :)

(#6) sTERNI


sTERNI
senior tag

Remek, alapos cikk, köszönjük!! :)

a félelemcsapdákat ők szét tudják verni, ami a többi lényt elriassza.
Az ott tj akart lenni gondolom

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#7) Vistaboy válasza sTERNI (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi, kijavítottam. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) kovsol


kovsol
titán

Szerintem minden idők egyik legjobb RTS játéka. Nálam az AoE2, WC3, DK2 a három top még mai napig.

May the Force be with you!

(#9) Def26 válasza kovsol (#8) üzenetére


Def26
félisten

DK2 -be én sztem 1000 óra fölött nyomtam az tuti.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Djuree válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Djuree
félisten

hát vannak hajlamaid, még az avatarod is csaj :DDD :C ebből már nem magyarázod ki magad ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11) kovsol válasza Djuree (#10) üzenetére


kovsol
titán

miért te úgy nézel ki mint az avatarod ? :DDD (én se vagyok néger, de szuper erőm az van ! ;] )

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Húú, mennyire jó ez a játék.
Én csak azért nem vettem meg gog-ról, mert sok panasz volt arra, hogy W7 alatt elég instabilan fut.

(#13) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Remek iOS/Android játék válna belőle.

(#14) ldave


ldave
félisten

Lehet kisebbségi lesz a véleményem, de szerintem a Dungeon Keeper első része sokkal jobban sikerült a másodiknál (talán leginkább azért, mert lehetett benne saját Horned Reaper-ed, nem csak ez az idézhető forma).

A Slime draws near! Command?

(#15) Djuree válasza kovsol (#11) üzenetére


Djuree
félisten

ja, tüskés a fejem és piros vagyok, mert szeretem az epret :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) Vistaboy válasza ldave (#14) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, lehetett, de magasabb szinten már nagyon kezelhetetlenek voltak, ráadásul a többi lényünkkel sem jöttek ki jól, néha még rájuk is támadtak. Általában én megszabadultam tőlük, inkább a sárkányokat favorizáltam. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) atike


atike
nagyúr

Köszönöm a cikket! :R Jól esett olvasni. Nagyon nagy kedvenc volt anno... Ha lesz egy kis időm elő is veszem... :)

Az tuti - aki nem játszott anno vele az tényleg próbálja ki!

(#18) Djuree


Djuree
félisten

van ennek most valami folytatása is, igaz nem közvetlen folytatás, de azt hiszem az akart lenni. már 2. része is van, nem jut eszembe a címe.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#19) ldave válasza Vistaboy (#16) üzenetére


ldave
félisten

Pont ez adta a játék egyik nehézségét :) Amúgy nekem a vámpírok voltak a kedvenc egységeim, főleg mert magas szinten majdnem halhatatlanok voltak.

A Slime draws near! Command?

(#20) Angel1981


Angel1981
veterán

Nosztalgia felsőfokon! :R
Egyébként hosszú-hosszú idő után valahogy pont a napokban jutott eszembe ez a kellemes kis játék, és a vele eltöltött idő. :B
De rég is volt, Istenem!

[ Szerkesztve ]

(#21) zone


zone
őstag

Ezzel nem, de az Evil Genius-szal sokat játszottam. Sajnos annak se készült el a folytatása.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22) tobal válasza Djuree (#18) üzenetére


tobal
tag

Szerintem az Overlord-ra gondolsz. Annyi a közös bennük, hogy az Overlord-ban is a gonoszok oldalán vagy, és az sok helyen humorosan kifigurázza a fantasy kliséket.

Egyébként jó ez a második rész, de nekem az első még mindig sokkal jobban tetszik. Sokkal több benne a kombinációs lehetőség, nincsenek úgy behatárolva a lehetőségek mindig adott pályára szabva. És nekem még a grafikája is jobban tetszik :).

(#23) errorcode06 válasza D1Rect (#12) üzenetére


errorcode06
őstag

Hai!
Stabil, ha nvidia vagy intel hd2-3xxx van alatta. Laptopomon pl tökéletesen fut hd3000 mellett. noha a 6950emen indítani nem tudom sajnos...
topom pentium dc t4500(2x2,30), 3giga ram, hd3000, win7 hp 64bit.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#24) scope2007


scope2007
addikt

leírás 5/5ös. grat.

kedvenc jatékunk volt régen.
azóta se csináltak ekkora gémet, ebben a műfajban számomra
Reaper mekkora karakter xD
sajnálatos, hogy a harmadik részből nem lett semmi. Lehet érezték, h. nem tudnák uberelni az első kettőt :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Az első rész a valaha készült egyik legjobb és legkreatívabb játék volt, agyon játszottam a kiegészítőjével együtt (Deeper Dungeons), viszont a második rész már nem fogott meg valamiért. Emlékszem anno még akadozott is a régi gépemen, de utána akkor is adtam neki esélyt amikor már jobb gépem lett, de úgy se. Igazából az egyből kéne remake-et (vagy egy esetleges 3. részt) csinálni ha kickstarteren lenne, az első dolog lenne amire tényleg áldoznék. És ez nem a régi szép idők feeling, meg a nosztalgia, ez a játék még mai szemmel nézve is zseniális. Eszméletlenül kár a Bullfrogért.

(#26) Vistaboy válasza scope2007 (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

"sajnálatos, hogy a harmadik részből nem lett semmi. Lehet érezték, h. nem tudnák uberelni az első kettőt :) "

Ez volt az oka, amiért leállították a projektet. :((

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) dave666


dave666
aktív tag

Régi nagy kedvencem volt.
Sokat játszottam vele, megunhatatlan volt :R
Még most is megállja a helyét :K

Dave666

(#28) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Az első rész megvan eredeti lemezen. A játék mestere voltam annak idején. Számomra ennél jobb játék soha nem létezett. Még előttem vannak a gépi hangok, mondatok, zenék. :U A kettő alapból elég bugos volt, de az 1.7-es(?) javítással rendbe jött és kaptunk új lényeket is. :R
Valahol még meg is van a fullosított kettes. Hm!

[link] - és a többi, jaj istenem. :C Hol a lemez??? :Y

[ Szerkesztve ]

(#29) scope2007 válasza Vistaboy (#26) üzenetére


scope2007
addikt

a kis rohadt potter :)
mindig is ruhelltem, most meg pláne :)
na meg a bullfrog szétbombázása

ja meg a hangok a kettőben brutál jók voltak.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#30) Kolondrum válasza scope2007 (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

hangok - annyira ott van, de annyira.... :C

[ Szerkesztve ]

(#31) kovsol válasza scope2007 (#29) üzenetére


kovsol
titán

Sok jó játékfejlesztő ment a süllyesztőbe az évek során. Pl Westwood Studios. :(

May the Force be with you!

(#32) scope2007 válasza kovsol (#31) üzenetére


scope2007
addikt

uhhhh jah, RedAlert pl :(

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#33) errorcode06 válasza kovsol (#31) üzenetére


errorcode06
őstag

és ki miatt? :D már megint a kcsg ea...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#34) Kolondrum válasza kovsol (#31) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tiberian Sun :R NOD és GDI! :))

(#35) Remus389 válasza Vistaboy (#26) üzenetére


Remus389
veterán

nagyon jó cikk

én is imádtam mind2-t, bár az első rész talán jobb volt (a grafikát leszámítva )

a szellem vagyis a Ghost, az miért nincs említve?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#36) Vistaboy válasza Remus389 (#35) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet, hogy kimaradt pár dolog, még nem játszottam teljesen végig - nemrég tettem fel a Win8-at, előtte azzal voltam elfoglalva -, de majd pótolom, ha odajutok, emlékezetből sajnos nem megy a részletes írás.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) Remus389 válasza Vistaboy (#36) üzenetére


Remus389
veterán

lényeg ha a kinzokamraban meghal valaki, lesz belőle Ghost, azt nem tudom hogy a hullaja megmarad -e tehát vampirod is lehet

az is lehet csak az első részben van így

nem is értem miért nem adják ki ugyanezt mai grafikával, néhány plussz ötlettel (bár akkor lehet túl bonyolult lesz, lehet így tökéletes )

ez a játék, annyira ötletes és szórakoztató volt, annyira eltalált, biztos siker lenne egy DK3

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38) Kolondrum válasza Remus389 (#37) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az impek elviszik a temetőbe úgy lehet vámpír, ha jól rémlik.

(#39) Vistaboy válasza Remus389 (#37) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem már jó ideje van temetőm és egy tucatnyi hullával tömtem tele, de csak vámpírt kaptam eddig. Szerintem a DK2-ben csak vámpírod lehet. Majd meglátom később, ha végigvittem. :)

MOD: Ha az első részben volt, akkor nem csoda, hogy nem emlékszek rá... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#40) Remus389 válasza Kolondrum (#38) üzenetére


Remus389
veterán

volt szellem is... jó lehet az a dk1 -be

vagy lehet később lesz..

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Már lehet hogy rosszul emlékszem, de mintha a második részben is lett volna Horned Reaper. Csak feltűnt, hogy kimaradt a felsorolásból...

(#42) Nordic


Nordic
Közösségépítő

dupla, sorry...

[ Szerkesztve ]

(#43) gergejly


gergejly
aktív tag

Ezért jó, ha vki elrakja a régi gépét. XP-n zokszó nélkül elindul.

(#44) tkmwuzhere


tkmwuzhere
csendes tag

Meghoztad a kedvem
a) a Dungeon keeperhez
b) a Win8-hoz

illetve c) rájöttem, hogy miért nem indult a Kabuto :C

"Te is fiam, hejesírás?" "A baj alapvetően nem az, hogy rossz, hanem hogy epikusan sz@r." -EBE

(#45) ruan


ruan
tag

[Burn baby, burn!!!]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#46) Huma


Huma
addikt

Régen nagy kedvenc volt. Hatalmas játék. Kár hogy nem készült el a harmadik része.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#47) Chaser válasza Huma (#46) üzenetére


Chaser
titán

It's good to be bad ;]
Sztem nem kár az elmaradt 3. részért. Ez maradt meg bennünk, nem egy folytatás - amit valszeg 99% - hogy elb@sztak volna.

szerk: Nordic: Volt is.
Nálam 7 alatt is megy gond nélkül. Azt leszámítva hogy sokszor szeret fagyogatni. Pl mentéskor:D Vagy ha börtönt építek és foglyot dobok be.

szerk2: Ezer éve tervezem, hogy írok erről a játékról, de mindig elmarad. Na majd most amikor már mindenki olvasta ezt:D

szerk3: Ha meghal valami akkor az impek a börtönbe viszik. Ha nem viszik el el kezd rohadni és akkor már a temetőbe viszik és vámpír lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) Kolondrum válasza Chaser (#47) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sokáig ezzel indult a telefonom! ;] Mert úgy van ahogy mondja.

(#49) Kolondrum válasza Chaser (#47) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én is terveztem, de elfelejtődött.... Olyan 2 éve gondoltam rá.

(#50) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Mennyi Lara. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.