Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Klassz lesz ez, már csak nyerni kéne a lotton :)

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Sony sokat javított a kontrollerén. Egy MGS4 végigjátszás erejéig használtam a Ps3 kontrollerét. És összehasonlítva az Xbox360éval, az Xboxé jobb. Ami tetszett a PS kontrollerben, hogy a két gomba egymás mellett van, az szerintem nem rossz. Viszont a fogása, és a két ravasz az nagyon kényelmetlen volt nekem. Ez az új sokkal jobban tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) big-J válasza .LnB (#3) üzenetére


big-J
őstag

A d-padról nem is beszélve. Amikor először fogtam dualshock3-mat sok-sok x36Oozás után, nem tudtam elhinni hogy az az eredeti sony controller és nem egy kinai hamisitvány.

(#5) Sundesz válasza big-J (#4) üzenetére


Sundesz
őstag

A d-pad az egyetlen része a Sony kontrollernek, amit még az ős-Xbox-osok is etalonnak tartanak. Sokkal jobb pl. verekedős játékokban.

Hörcsög Powa'

(#6) haxiboy válasza Sundesz (#5) üzenetére


haxiboy
veterán

Nekem személy szerint az xbox 360 kontrollere sokkal kényelmesebb mint a Dualshock, viszont a dpad tényleg 1000x jobb a dual shockon

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) danikollar


danikollar
őstag

Egy biztos, hogy ez egy nagyon jó kontroller lesz!
A jelenlegi generációban az xbox360 kontrollere jobb összességében, mint a ps3-é, de d-padban dualshock jobb. Az új d-pad viszont már vállalható az xbox360-nál is.

(#8) sutyesz96 válasza Sundesz (#5) üzenetére


sutyesz96
őstag

Van már jelenleg is elforgatható D-pados xbox controller. Ha elforgatod, akkor a nyilak közötti rész az eltűnik...

Szóval értitek... XD :DDD

Erre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#9) Ps Vita válasza sutyesz96 (#8) üzenetére


Ps Vita
őstag

De,még így is(sokkal) jobb a DS3 D-padja:K

(#10) big-J válasza Sundesz (#5) üzenetére


big-J
őstag

Lehet hogy akkor tényleg hamisítvány, bár kétlem. A gombok átalánosságban igen ramatyok, nagyon sok az üresjárat az x360éhoz képest.

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nekem csak azért jobb a 360-asé. mint a 3-é, mert a ravasz rész homorú, a domborúval szeben...

PC-hez illeszthetők lesznek az újak ;] ?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Infernohun


Infernohun
tag

DS4 és a kamera,bár nemtudom volt-e már..:)
DS4+Eye kamera

(#13) Lei559


Lei559
tag

Én is jobban szeretem a mostani X360om joyát mint anno a PSX PS2-ét. Na meg a DS3tól sem estem hasra. Viszont ha verekedős játékokról van szó akkor az csak és kizárólag a PSek Dpadján játszató. Xen pld rosszul lettem a mortaltol annyira x@ar volt játszani vele. :U Bezzeg havernál a DS3al.. ég és föld.

Szóval nagyon remélem , hogy a sok sok újítás +irányba mozdítja majd a joyt. Mert , h PS4em lesz az 100% Úgyhogy hajrá Sony. :D

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem egy Razer Onza az álmom :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) ledgeri válasza Balu12 (#14) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:( ?, akkor :( ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) Sub-ZeRo válasza .LnB (#15) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hihi, unokatestvérem a 3. kart küldte vissza mert egy kalap f.. nem ér az égesz kar. :C Hulladék az egész úgy ahogy van. És még a 360 karnál is drágább és vezetékes + a gombok sem érnek semmit. Teszteltem is. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) Pöttön


Pöttön
őstag

Szerintem azért az Xbox 360 joy nem egyértelműen jobb.
Jó, tény hogy kényelmesebb de a DS3 kissebb (ami szállításnál jól jön :) ), és beépített akksis amiből egy pillanat alatt vezetékest lehet csinálni.
Személy szerint nekem a DS3-al sincs túl sok gondom. Mondjuk tény kellett egy kicsit szokni az Xbox joy után.
A DS4 viszont szerintem egyértelműen jobb lesz mint az Xbox joy (Egyéni vélemény) :)) .

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#20) tDr1v3r válasza Balu12 (#18) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És ezt te honnét tudod ilyen biztosan hogy nem lesz támogatás? Egyelőre még nemhogy kontroller, de még konzol se jelent meg...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21) ledgeri válasza tDr1v3r (#20) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hová tüntek Balu12- hsz-ei?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) csako válasza ledgeri (#21) üzenetére


csako
veterán

Ide

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23) ledgeri válasza csako (#22) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! Akkor reményeim tovább élnek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) .LnB válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt jó tudni, azt tudom, hogy drága de azt hittem megéri a pénzét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Sub-ZeRo válasza .LnB (#24) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha nem akarsz 15+ ezret kiadni egy ilyenre, akkor egy x360 kart vegyél vezeték nélkül, feketét, sokkal jobban jársz. Nekem a Logitech Precision gamepadom van és a gombok többet érnek rajta mint egy razer-en. És ez nem vicc, tényleg egy hulladék a kar. Pedig a Logi 2k volt és nem cserélném razerre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) sad_Vamp válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Minőségben mindenképp gyengébb minőség összességében. Viszont a Dpad jó, a hogy zsinóros az engemet pl. egyáltalán nem zavar, a sima gombok nagyon jók, a megvilágítást egyenesen imádom. A bumperek talán kicsivel rosszabbak mint a origi karon. Triggerek meg nagyon gagyik. Viszont nekem jobban kézre áll, és azért mert zsinóros könnyebb is ugye, ez szintén jó pont. Mindent összevetve a régi karokkal kb. felvette a versenyt. Az új MS-es forgathatós Dpadost nem próbáltam, de szerintem attól gyengébb lesz.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#27) MasterMark


MasterMark
titán

Én is nézegettem ezt az onzát sokáig, mert képeken nagyon tetszik a Tournament Edition, de mindenhonnan azt hallom, hogy szétesik. Nem igazán értem, akkor hogy-hogy nem csináltak vele valamit?

Switch Tax

(#28) sad_Vamp válasza MasterMark (#27) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Szét azért nem esik, nekem olyan problémám nem volt. Viszont egy ideig mállott le a gumi -de csak az egyik karról- aztán a másik kár kezdett el egyik irányba "húzni" viszont szó nélkül újra cserélték. A mostani egyelőre nem mállik és nem is húz.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#29) .LnB válasza sad_Vamp (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én negy "Razerbuzi" vagyok, rengeteg cuccot vettem már tőlük. De szép lassan a minőség kezd megrogyni nálluk. Ezt sem gondoltam volna, hogy az Onza is ilyen "gagyi".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#25) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A szín csak az esztétikum miatt?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#30) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát kb. Feketében szebb az X kar szerintem. Bár ha most egy fehéret hozzám vágnának, akkor elfogadnám. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.