Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Na az a gáz, mikor minden klappolna, csak mégsem. Amúgy nagyon nagyon kíváncsi leszek erre az "új" IPS kijelzőre, ami az iphone 4g-ben, mennyire jobb/rosszabb a samu super amoled-jénél.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Steve Jobs, az Apple első embere szintén a szállítási problémák elkerülése miatt döntött inkább az IPS panelek mellett, melyek valóban magasabb fogyasztással rendelkeznek és nem is képesek a tökéletes fekete visszaadására, ellenben a sorozatgyártásuk már teljesen kiforrott, így nem lehet gond a több tízmillió készülék értékesítése sem.

Lefordítva:
Steve Jobs: "nekem tökmindegy mi van benne úgyis viszik majd mint a cukrot, mert mondok néhány nagyon-nagyot...." ;]

De gondolom idővel, ahogy egyre kiforrottab lesz a gyártástechnológia, annál könnyebben és többet tudnak majd szállítani az OLED-ekből. Gondolom a tft stb... kijelzőket sem szállították a kitalálásuk után pár nappal több milliós-milliárdos tételekben. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) RaveForce válasza Bikerider (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

csak ezmár nem a kitalálás után pár nappal van, ahogy te fogalmaztál. ez ahogy van elég gáz helyzet.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) AS


AS
félisten

Szegény Samsung lassan már mindenkinek ö gyárt kijelzőt, (persze jobb kijelzőket csak is magának :C )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Lennier


Lennier
tag

Nem vagyok benne biztos, hogy nem szándékosan nem szállít a Samsung ezzel versenyelőnyt teremtve a saját készülékeinek. Pl az Incredible és Desire ellen indul ugye mostanság a Galaxy S.

(#6) plus44 válasza AS (#4) üzenetére


plus44
veterán

Szegény Samu, mennyi bevétele van neki ebből, sírjunk együtt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Straw válasza Lennier (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Annak nem sok értelme lenne, mert kapnának ők is egy-két trösztellenes vizsgálatot mint almáék, arról nem is beszélve hogy mennyi bevételtől esnek el.
Amúgy meg a Galaxy S-nek szerintem nincs szüksége ilyen trükkökre, ha jól lesz árazva sikertelefon lesz belőle.

42

(#8) gomsadi válasza Straw (#7) üzenetére


gomsadi
csendes tag

Én nekem akarom védeni a samsungot, de szinte minden komoly gyártó tőle vesz kijelzőt. Ha amoled, akkor samsung. Nem csodálom hogy bajban van. Kicsit túl vállalta magát. Ha meg direkt szabotalja a szállítást, hát meg van a véleményem róla...

[ Szerkesztve ]

(#9) Bikerider válasza RaveForce (#3) üzenetére


Bikerider
aktív tag

A pár nappal csak érzékeltetni akartam.....a mondandóm lényege így is érthető szerintem

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Húú, ez még jól is néz ki, kevés androidos telók egyike amelyik tetszik..

(#11) LA_COSTE válasza AS (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Már régen tudták, hogy vissza fogja tartani a kínálatot a készlethiány.

(#12) Integra


Integra
titán

"Apple első embere szintén a szállítási problémák elkerülése miatt döntött inkább az IPS panelek mellett, "
javítsatok ki, de asszem jobs a bemutatón marhára nem ezt mondta...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Straw válasza Integra (#12) üzenetére


Straw
senior tag

Hülye lett volna azt mondani hogy, tudjuk hogy szarabb mint az AMOLED de ebből legalább van. :D :D

42

(#14) aseknuss válasza Lotusomega (#10) üzenetére


aseknuss
csendes tag

:K Pedig majd az összes HTC Droid így néz ki :K
Az pedig,hogy elfogyott a samsung kijelző? Ne már minden csak pénz kérdés :C :C

(#15) Mappa


Mappa
addikt

Steve Jobs, az Apple első embere....de frankon valaki mondja már meg ki a második? ..annyira érdekel ..mert minden cikkben ez le van írva.

nem kötelező megadni

(#16) plus44 válasza Mappa (#15) üzenetére


plus44
veterán

első ember = vezető :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.