Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Szép meg tartalmas, meg drága, meg minden. Kellene a francnak :)

(#2) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Nagy kupac kacat. :P Aminek még értelme is lenne, és időként elővehetné az ember: art book, zene cd.
Egy időben a nagy kedvencekből megvettem a CE-t, de azt hiszem, kinőttem belőle. Ha előszedném őket a szekrény aljából, inkább gyerekszobára emlékeztetne a dolgozó. :)

(#3) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az alap kiadásnak is örülni fogok. (egyszer)

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Maradok az alap verziónál. A kiegészítők hiánya semmit sem ront a játékélményen.Magas az ár,de az alapverzióra is 14000 Ft -t írnak.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) gianni85 válasza Ereshkigal (#2) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem egyedül egy CE játékom volt, ami ért is valamit. Méghozzá a Forza 3. Volt hozzá kulcstartó és USB pendrive, mindkettőt használtam. ezen kívül talán még 1-2 limited edition-t vettem, de csak pár ezerrel volt drágább a sima verziónál.

(#6) GeryFlash válasza Televan74 (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez a 14 ezer Ft remélem vmi vicc, 10 ezer Ft felett Pc-s játékot... Mennyi lesz a konzolos, 80 dollár? Undorító EA...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most szólok, hogy senki ne vegye meg előre :) Sírás lesz ha megint elbaszarintják. Én szóltam.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Televan74 válasza GeryFlash (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

A CD Galaxisnál ennyit írnak várható árként. És úgy vettem észre,hogy az előrendelésnél megadott ár szokott lenni nagy valószínűséggel, a végső ár is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Mardel válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Mardel
őstag

Lehet ezert adtak el par reszvenyt az EA fejesek. Erzik a bukast. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#10) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ennyi felesleges szart egy rakásra... :C
Gratulálok annak, aki ezért pénzt ad.

(#11) djculture válasza GeryFlash (#6) üzenetére


djculture
félisten

Elég szépen romlott a forint igy renegeteg játék eleve 10k felett érkezik.. watch dogs is 10 felett van egy kicsivel Wildstar Deluxe majdnem 14k

[ Szerkesztve ]

(#12) GeryFlash válasza djculture (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

Na ne... :D fél éve 300 körül van a Ft, ezt nem lehet annak a számlájára írni, a játékok árai max 500 Ft-ot csúsztak fel ahogy azt látni is lehet a watch dogs 10500Ft-os árából, nem pedig 5 ezret....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) djculture válasza GeryFlash (#12) üzenetére


djculture
félisten

Call of Duty Advanced Warfare is 14 lesz a hírek szerint a borderlands új része 12k meg egyebek..
10k a határ nekem is amúgy, az felett 2forinttal nem fizetek ki többet egy nyavaja játékért.. Szerencsére még vannak kiadók akik tartják ezt a határt..

[ Szerkesztve ]

(#14) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A tarot-kártyát elfogadnám, az ér az egész hóbelevancból valamit.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15) Phobion válasza Acélfarkas (#14) üzenetére


Phobion
őstag

Budapest tv biztos beszerzi :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16) Acélfarkas válasza Phobion (#15) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

De csak akkor ha már elkopott a régi :) Azért nekik is kell spórolniuk. :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#17) ripla


ripla
őstag

2 játékból vettem eddig gyűjtői verziót. egyik volt a diablo 3, a másik a warhammer 40k - space marine.
ha lenne 35k-m feleslegesen ezt is megvenném. :p

(#18) BoneDragon válasza ripla (#17) üzenetére


BoneDragon
veterán

Részvétem mindkettő miatt. ;]

(#19) Phobion válasza BoneDragon (#18) üzenetére


Phobion
őstag

Na-na, a Warhammer-ért gratula. :K

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#20) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Sztem ez bohóckodás, ennyi kacatért pénz adni (kérni nem, mert ha valaki ad, akkor remek ötlet). Magán a játék élményén semmit nem emel az, hogy milyen szobor, doboz, műanyag/bádogpénzérme van özön pénzért a csiricsári csomagolásban. Az ára meg gondolom csak nekünk sok, a "kinti" népeknek ez bakfitty - legalábbis értelmes, felnőtt(ebb) ember ilyet nem vesz (aka akinek már van rá pénze) csak a fiatal, naiv réteg, aki szerint pl az orléz pénzérme "kúúúl".
Valami extra tartalom az remek lenne, de nem olyan, amit eleve a játékból vágtak ki ^^ (van még olyan manapság? :)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.