Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

...és végül de nem utolsó sorban, be lehet lépni a facebook-os reggel is ;]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) big-J


big-J
őstag

na nesztek akik atomos procit vettek még másfél éve, meg brazost :D

ez még a i7-2600emen is szaggatana :D

de amúgy NAGYON ideje van már hogy egy music player overlay legyen az oldalak alján ami oldalról oldalra váltáskor folytassa a számokat... tényleg ilyen nehéz megcsinálni? a zene megosztás sokkal egyszerűbb lenne, nem kell új tabon youtube, sőt, ha valaki beállítana adatlapjára egy zenét, az esetleges látogatónak lejátszhatá(ha be van kapcsolva a fícsőr)

ezt megyek is le patentelni...

(#3) Kirrr válasza big-J (#2) üzenetére


Kirrr
aktív tag

ha jól lesz megírva, nem fog az akadni. nemkell flash meg semmi ilyen hülye plugin és akkor nem lesz gond. amugy fbúk nekem is megakasztja a gépet ha gyorsan scrollozok lefelé...

(#4) Youri


Youri
veterán

még megy ez az oldal? ;]

RTX ON

(#5) #92591872


#92591872
törölt tag

Hiánypótló.

(#6) ntomka válasza Kirrr (#3) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nektek van facebook fiókotok?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

rofl, hanyadjára?

(#8) Kirrr válasza ntomka (#6) üzenetére


Kirrr
aktív tag

sajnos van... és a hülye egyetemi csoportok miatt kell is :W

(#9) big-J válasza Kirrr (#8) üzenetére


big-J
őstag

én is csak azért vagyok... gyakorlatilag egy extra, privátabb levlista

(#10) djgeg


djgeg
őstag

Tetszetősnek tűnik a felület :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#11) javie


javie
csendes tag

óóó a diszleksziám.... jön az átb*szott MySpace... MIVAN? :DD

"Time is a flat circle!"

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

FB mellet nem hiszem, hogy labdába rúgna.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) ntomka válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


ntomka
nagyúr

A Facebook is elavult. :D

ツ Headphones on - World off

(#14) daninet


daninet
veterán

Tisztára olyan mint a windows8. na jó nem, de legalább van mihez hasonlítani.
szvsz kár volt a sok pénzért ezt a fasza designt megcsinálni mert senki nem fogja használni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) djgeg válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


djgeg
őstag

Jólelolvastad és van fogalamd hogy mire való és lesz való a mypsace xD Nem akarj a lecserélni a facebookot:P

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#16) Kirrr válasza daninet (#14) üzenetére


Kirrr
aktív tag

senki nem fogja használni.

én szerintem fogom, ha a facebook chat valamilyen formában elérhető lesz.

(#17) Cyberpunk válasza djgeg (#15) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értem mi bajod van, lefordíthatnád.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) djgeg válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


djgeg
őstag

Az hogy írod itt az okkoságot hogy ugy se fog labdába rugnii az FB mellet ... Amikor nem az FB vel egy pályán van... Amúgy is már a ráált a myspace a zenére... nem egy FB szintü közösségi oldal....
És ebben az irányban fog tovább menni. Zene-Zene- Előadók, Közvetlen vásárlás, Facebook integráció, (no meg Twitter).
Ha egy normális összeszedett zeneközponti közösségi oldal lesz akkor sokan fogják használni... és nem az FB felváltására... Nem kaja meg idézetek meg faszágok postolására... (azt majd teszi myspasen a "stárok" akit épp követsz de aki ezért megy annak egészségére)
Hanem majd szépen összerakaod a kedvenc előadóidat zenéidet albumaidat...

Zenére kifaragva . Személy szerint szivesen használnám tököm kivan a Youtube ból meg stb ből.
Jó lenne egy ilyen oldal.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#19) djgeg válasza djgeg (#18) üzenetére


djgeg
őstag

ui.: Az FB már tényleg nagyon elvalult..... Semmi innováció már mióta? Nagyon rég óta... TimeLine? pfff Azta mekkora kreativitást igényel...
Chat fos... Normális gépel külböngészőböl meg normális NET el is szar... Kihagy mitomén...
Akkor meg?
A Czuuuukemmmerg gyerek meg csak lopni tudott.... Más más ötlete nincs... Jól megszedte magát hát leült azt nézeget... Egészségére.
Arra sincs még ötlete se hogy hogyan váltson bevételi forrást.... Mivel nem biztos ingadozó rekláámbevételei vannak csak, fix szerződések nélküliek...
Ezért nem megy a részvény se... Ki a tököm fogja egy ingadozó cégbe bevásárolni magát?
(főleg hogy az internetes cégekben mgé nem nagy a bizalom ... még mindig :D)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#20) marmil válasza djgeg (#19) üzenetére


marmil
csendes tag

dafuq did I just read?

Nem a véleményeddel van baja, hanem a hozzászólásod magyarságával. Gondolom telefonról írtad, azért van vele ennyi baj, egyszer olvasd át mielőtt postolod, és máris máshogy néz ki.

És csak hogy on is legyek, nagyon jól néz ki. Regisztráltam egy meghívóra, ha jól sikerül a zenét integrálni és tényleg nem "elmentem kajálni, mindenkinek jóétvágyat" minőségű dolgokat osztanak meg ott az emberek, hanem pl. zenéket, előadókat, jó minőségű fotókat, akkor még életképes is lehet. Persze nem a FB ellen, de a FB/Twitter integráció mutatja is, hogy nem akarnak közvetlen ellenfelei lenni egyiknek sem.

Az más kérdés, hogy azt olvastam a MySpace-nek nagyon nincs jó hírneve mostanában. Ha tényleg így van, akkor lehet, hogy jobb ötlet lett volna új névvel, tiszta lappal kezdeni. Mondjuk akkor pedig csak egy lennének a sok közül...

[ Szerkesztve ]

(#21) djgeg válasza marmil (#20) üzenetére


djgeg
őstag

Ne haragudj de nincs jobb dolgod mint hogy a magyar helyesírásomat kritizálod?:D
Egyébként igen telóról írok.
ui.: Honann tudod hogy a magyar egyáltalán az anyanyelvem? Vagy nincs tolerancia mindenkinek aki magyarul mer beszélni írni annak helyesnek kell lennie?

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#22) djgeg válasza djgeg (#21) üzenetére


djgeg
őstag

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#23) marmil válasza djgeg (#21) üzenetére


marmil
csendes tag

Nem, csupán azt mondom, hogy egy kis odafigyeléssel megkönnyíted másnak az olvasást, arról nem is beszélve, hogy alapvetően komolyabban veszi az ember olyan véleményét, aki odafigyel arra, hogy hogyan mondja azt, amit. De ez csak tipp, ha nem akarod ne fogadd meg, szived joga.

És ha nem magyar az anyanyelved, akkor is tudod, hogy a "Zuckerberget" nem Czuu..*insert the rest here*-nek szokták magyarul írni. De megint, ez csak egy kis tipp, ha úgy érzed, hogy így jobban ki tudod fejezni magad, hát rajta, csak néha vissza fognak kérdezni, hogy mire is gondoltál egészen pontosan.

(#24) #24737024 válasza djgeg (#21) üzenetére


#24737024
törölt tag

Hát törekedni kell akkor is ha nem anyanyelved. Én jelenleg Temesváron élek (Románia) és értelemszerűen nem a román az anyanyelvem, ennek ellenére minden apró hibáért megszólnak. Ez már csak ilyen :U

[ Szerkesztve ]

(#25) djgeg válasza marmil (#23) üzenetére


djgeg
őstag

Kedves Marmil!

Kérlek fejtsd ki ,hogy mi volt olyan nehéz a postom megértésében? Nem tetszett a "formázás" vagy netán a magyar nyelv helytelen használata?

:P:P:P
Tisztán és érthetően fogalmaztam, lehet hogy nem helyese, és lehet hogy nem folytatólagosan...
Szokásom mint itt is ^^ , hogy új sort indítok... egy egy gondolat menet után vagy közben is...

Kövezést kérem mert nem írok érthetően
:C

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#26) djgeg válasza #24737024 (#24) üzenetére


djgeg
őstag

Én meg leszarom! Akinek ennyi ideje van hogy a helyesírási hibáimat észrevegye az nem tudom hogy mit csinál de nagyon unatkozhat. Én személy szerint NEM TUDOK helyesen írni ez van... Akinek ez nem tetszik az vagy törődjön bele vagy tartsa meg magának és puffogjon , hogy ez a paraszt nem tud teljesen helyesen írni.

Legyen jobb dolgotok mint ezzel törődni.
Ez egy fórum, nem egy hivatalos levél... Fogalmazás... vagy bármilyen helyzet ahol illik helyesen szépen megfogalmazva megformázva és átnézve helyesen írni.
Ha neked ennyi "szórakozásod " van hogy ezekre irogatsz mert jééé ott egy hiba...
Á nem is mondok semmit.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#27) marmil válasza djgeg (#26) üzenetére


marmil
csendes tag

Írtam privátot, ha gondolod olvasd majd el. És csak hogy lezárjuk a dolgot, én csak segítettem, nem cikiztelek. Ha ezt félreértetted, az a te bajod. Mint a privátban is írtam, részemről lezárva, mert igenis van jobb dolgom, de ettől még válaszolok, mert így illik.
És végül, kérlek ne válaszolj erre a kommentre. Csak teleszemeteljük a hozzászólásokat, akár offba írjuk, akár nem.

(#28) #24737024 válasza djgeg (#26) üzenetére


#24737024
törölt tag

Részben értelek. Más részről viszont a helyesírás nem egy nyelvtanárok által kitalált öncélú ostobaság, hanem a zökkenőmentes kommunikáció eszköze. Ha tehát szerednéd, hogy bármilyen közeg komolyan vegyen, nem árt elsajátítani. Nem ördöngösség. Egy-két bonyolultabb szabályt leszámítva a magyar helyesírás fonetikus, ellentétben például a már-már kaotikus angol helyesírással :U

(#29) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Zárjuk le ezt helyesírás témát, köszönöm!

(#30) djgeg válasza Kalandor (#29) üzenetére


djgeg
őstag

ámen :R

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#31) hemaka válasza ntomka (#13) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az lehet, de oda még járnak emberek (is).

(#32) geri|


geri|
aktív tag

egész ígéretes

LiveStrong

(#33) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

A felület eléggé kenterbe veri az fb-t, meg a többit. De kétlem, hogy ez egy implementáció lenne, sztem csak concept az egész. Ha valaha is megcsinálják, böngészőben egy ilyen még jó ideig nem fog elfogadható sebességgel futni.

(#34) Kirrr válasza WonderCSabo (#33) üzenetére


Kirrr
aktív tag

és ha nem böngészőben futna? ;)

(#35) djgeg válasza WonderCSabo (#33) üzenetére


djgeg
őstag

Ne haragudj... De azért körbenézétl már pl a Chrome kiegek környékén? Ilyen olyan elég kemény szép , 3D és stb stb és már láttam hasonló felületű lapozó kieget chrome hoz.
Nem az angry birds re gondolok...
Meg lehet ezt csinálni ilyenre, Persze nem egy 5 éves atom procis laptopon fogod nézegetni ezt.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#36) Beri78


Beri78
őstag

nem lett csúnya a felület, csak nem lesz aki használja....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#37) #16820480 válasza WonderCSabo (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem jó böngészőt használsz ;]

szépen néz ki, bár nekem így a videó alapján kicsit áttekinthetetlen, bár lehet, hogy élőben jobb lenne. kicsit metrós egyébként (vagy modernes, vagy hogy hívják most már azt), de így az overlay megoldásokkal szebb, ingergazdagabb.

(#38) Restless19 válasza errorcode06 (#1) üzenetére


Restless19
tag

az már nem hiányozhat sehonnan ! :DDD

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#39) atidzsiforc válasza javie (#11) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En is annak olvastam, pedig elvileg nem vagyok az. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#40) Restless19


Restless19
tag

egyébként igen igaza van a kollégának ! .. szép szép de ki fogja használni ?!.. ma már mindenki facebookon újabban g+-on lóg nem is sejtik az emberek mennyi értékes időt rabol el az életéből :( :((

[ Szerkesztve ]

Mentally sick, I'm meant to be rich But I'm the opposite, I pop the 5th and empty the clip No smile and the fucked up grin Profile with the scuffed up timbs Past the point of no return Blast the joint, ignore the burns Lost contact with reality Psychosis who the fuck wanna battle me!

(#41) L7wy válasza Restless19 (#40) üzenetére


L7wy
őstag

Azt hiszem nem használtál még Google plus-t.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.