Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) Chaser válasza kelzsoca (#151) üzenetére


Chaser
titán

a ce történet oké...
"A Xiaomi gyártási problémákkal, kapacitás problémákkal küzd folyamatosan (telefon részleg) ez azt jelenti, hogy egyszerűen nem tud annyi készüléket legyártani, amivel a teljes piacot le tudja fedni, a kínai, és az indiai piacra jut termék, az európai piacra pedig olyan minimális, hogy azt gyakorlatilag percek alatt felszívja a piac, tehát a Xiaomi szerződött partnerei nem jutnak áruhoz, miközben a gyártó felé előre le kell adni az igényeket/rendelést, és azt ki is kell fizetni.
A rendelés leadása, és a kifizetés után akár hónapok is eltelnek áru nélkül, és ezzel a Xiaomi is tisztában van, a partnerei türelmét kéri."

ez engem mint vásárlót roppantul nem érdekel:)
ezzel egyet érnek el, lejáratják saját magukat, nagyon jó a hivatalos mi store, csak éppen vásárolni nem lehet, sztem azért elég lol ( : kategória

szerk:
valahol láttam egy fb linket, hirdettek valamit nagy erőkkel, de nem rendelhető...valaki megjegyezte h ennek nagyon sok értelme van így, mire a főokos' képviselő benyögte, a lurdy házban lehet venni..hát mit ne mondjak, nyilván majd mindenki szalad a lurdy házba az egész országból, meg milyen már, h benn a boltban van, de rendelni nem lehet? az megint nem érdekel senkit, h papíron lehet két különböző business

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.