Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sutszi válasza Crystalheart (#100) üzenetére


sutszi
veterán

Oké, és mi lesz a következő? Holnap már légzési tanácsadók lesznek, mert egyesek csak így tudnak levegőt venni és életben maradni???

Komolyan mondom agyvérzés már ez a topik a sok hülyeségtől...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#102) bambano válasza D1Rect (#97) üzenetére


bambano
titán

a probléma az, hogy jól láthatóan nincs fogalmad arról, hogy működik a statisztika. ha lenne, nem írtál volna ilyet: "Itt van Tulipanti meséld el neki, hogy te nem hiszed el, hogy működik az Update módszer."

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#103) D1Rect válasza Kolondrum (#98) üzenetére


D1Rect
félisten

Világos szőnyegen csizmával? :Y
Viccet félretéve, tényleg nem ismerem a módszert, vannak számok meg mikor lehet enni.

(#99) Dany007: Ha egy rakás lóvé beleölésével megcsinálnák a tesztet, akkor meg az lenne az "érv", hogy mivel Norbi fizette megvette az egészet.
A "tudományos módszer" követelése semmire nem jó, csak időhúzásra/ellehetetleníteni a kérdéses témakört.
Évekig, ha nem évtizedekig tartott amíg bebizonyították a dohányzás egészségkárosító hatását.

Rengeteg példa van, amikor klinikai teszteken átment gyógyszert több év után kivonnak a forgalomból, mert súlyos mellékhatásokat produkál. Pedig a "tudományos" módszerekkel vizsgálva semmi baj nem volt.
Majd a nyilvánvaló egyszerű tagadásával az összefüggések tudományos módszerekkel való bizonyítását követelik. pl.[link]

(#102) bambano: A "probléma" valójában az, hogy csak trollkodsz, próbálod tagadni a nyilvánvalót,
miközben féligazságok elferdítésével próbálod alátámasztani az "álláspontod".

Röviden összefoglalva: tudományos módszereket követelsz arra, hogy ha az ember odafigyel arra mit eszik és mozog hozzá az fogyást eredményez. Ennek cáfolatára pedig születési rendellenességet akarsz felhozni mint az "egészségtelen" bizonyítéka.

[ Szerkesztve ]

(#104) bambano válasza Crystalheart (#100) üzenetére


bambano
titán

egyelőre a történet arról szól, hogy több embernek okoztak gazdasági kárt, mint amennyi lefogyott velük.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#105) Crystalheart válasza sutszi (#101) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Imádom az ilyen ellenérveket. :) (Egyébként most jut eszembe, erre is akadhat példa, a keleti harcművészetekben a mester - edző - megtanítja a helyes légzést. Sőt, az az első dolog, amit megtanít.)

Amúgy tán vitatod, hogy egyesek nem képesek edző és megszabott program nélkül fogyni? Persze, fejben dől el, de nem vetíthetjük ki a saját elménket a komplett társadalomra.

bambano: Nem vagyok jártas a témában, fogalmam sincs, milyen gazdasági károkról van szó. :D Én csak annyit látok, hogy néhány ismerős lefogyott ezzel, ami korábban nem sikerült nekik, és hogy magukon a termékeken van kategorizáló jelölés. Szó se róla, én sem csinálnám. De ha valaki ezt akarja?

[ Szerkesztve ]

(#106) Kolondrum válasza D1Rect (#103) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kellett a fény a képhez. na! :DDD
Vannak számok meg mikor lehet enni? Ezt el ne olvassa párom mert leveszi a sisakod! :DD

(#107) bambano válasza sutszi (#101) üzenetére


bambano
titán

mit gondolsz, miért fogyott annyi ipod? megy benne a "zene", hogy belégzés --- kilégzés --- belégzés --- kilégzés ... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#108) D1Rect válasza Kolondrum (#106) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg nem ismerem az Update módszert, csak annyit látok, hogy egy csomó embernek jó.

(#104) bambano: Erre van valami bizonyítékod?
Azt állítod gazdasági kárt okoztak embereknek, jó lenne emiatt bírósághoz fordulni.
(persze ott nem lehet csak véletlenszerűen minden alap nélkül vádaskodni)

(#109) sutszi válasza Crystalheart (#105) üzenetére


sutszi
veterán

Tudod mit nem értek?

Én azt mondom valakinek: Ember ne egyél csokit estére, és a mennyiségből is vegyél vissza...
Eredmény: Biztos nincs igazam, és bunkó vagyok.

Norbi azt mondja a népnek: Létrehozom az 1-es kategóriát és ami abba van azt ne egyétek esete. De itt egy másik mutató amivel megmondom mennyit egyetek...
Eredmény: A tömeg: - Köszönjük uram...ezért még többet is fizetünk mint amennyit ér...

He?! WTF?

Könyvekben és az interneten minden olyan információhoz hozzá lehet jutni, amivel egy egészséges életmódot lehet kialakítani...De könnyebb perkálni az update élményért. :U

(#107) bambano Van benne valami... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#110) Dany007 válasza D1Rect (#103) üzenetére


Dany007
veterán

"Tudományos módszereket követelsz arra, hogy ha az ember odafigyel arra mit eszik és mozog hozzá az fogyást eredményez. Ennek cáfolatára pedig születési rendellenességet akarsz felhozni mint az "egészségtelen" bizonyítéka."

Ne ferdíts. Nem arra kell a tudományos módszer, hogy azt bizonyítsd ha az ember odafigyel arra mit eszik és mozog hozzá az fogyást eredményez. Arra kell, hogy azt bizonyítsd, hogy mindezt a Norbi Updatettől érte el, nem pedig a normális étkezéstől és mozgástól...

Mondom, ha abban kiegyezünk, hogy az illetők nem feltétlenül a Norbi Update miatt fogytak le, akkor kész, vége is a vitának.

Szerk.: amúgy a fent említett tudományos módszertan és annak esetleges hibái (amik valójában nem hibák) még mindig ezerszer biztosabb eredményt adnak, mint az itt felmutatott pár kép és ember elérhetőségekkel... :U

[ Szerkesztve ]

(#111) D1Rect válasza sutszi (#109) üzenetére


D1Rect
félisten

"Eredmény: Biztos nincs igazam, és bunkó vagyok."
Nem megfelelően adtad elő magadat és valószínűleg nem vagy hiteles annak az embernek.

(#110) Dany007:
Szerinted az Update valami más mint "az ember odafigyel arra mit eszik és mozog hozzá"?

[ Szerkesztve ]

(#112) Crystalheart válasza sutszi (#109) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A tömegpszichológia már csak ilyen, ezt nevezik trendnek. Ezt használja amúgy ki sok, szerintem valóban káros reformétkezés-rendszer is, mint ez az értelmenincs paleolit, vagy a veganizmus, meg ilyen-olyan egyoldalú étkezést követelő műdiéták. Olyan bomba üzlet az egész cucc, mint akár az ezotéria, sőt, sok esetben összefonódik vele. Egy ilyen mezőnyben szinte kiemelkednek azok az életmód-tanácsadó rendszerek, amik nem eredményeznek hiánybetegségeket, és még működnek is... Bármennyibe is kerüljön. (Mondjuk még mindig olcsóbb, mint edzőt fogadni, aki félóránként több ezret kér el. Ja, nekem is elkerekedett a szemem, mikor egyszer hallottam egy ilyen árajánlatot - bár nem nekem tették.)

Azok az emberek, akik fogékonyak az ilyenekre - és akikből igen sok van, talán több, mint akik nem fogékonyak -, mindenképp egy ilyenbe fognak beleszállni. Általában önállóan képtelenek rá.

(#113) Dany007 válasza D1Rect (#111) üzenetére


Dany007
veterán

Igen. Különlegességként árulják ami elősegíti a fogyást. Pedig nem. Legalábbis nem közvetlen. Lásd Bambano által linkelt gvh-val kapcsolatos cikk.

No, de akkor összegezzünk, hogy lezárjuk azt a végtelen ciklust.

Abban kiegyeztünk, hogy nagy valószínűséggel a többségnél mi okozza az elhízást. Ahogy abban is, hogy ennek mi lehet a megoldása. Márpedig ehhez a megoldáshoz nem szükséges a Norbi Update. De az is beválhat, nem mondtam, hogy nem.
Ez az egész Norbi hülyeség egy marketing bullshit. Ami a tohonya embereknek szól, akik nem képesek tenni a saját maguk érdekében. Ezért inkább megveszik ugyanazt a bolti kaját előre, készre csomagolva jóval drágábban. Ezen pedig a Norbi és hozzá hasonlók jól megszedik magukat.
Ez így eddig rendben van?

(#114) Crystalheart válasza Dany007 (#113) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És ezzel mi a baj? Azok a tohonya emberek enélkül kövér tohonyák maradnának.

(#115) sutszi válasza D1Rect (#111) üzenetére


sutszi
veterán

Ez csak példa volt, nem egy konkrét eset. Oda bárki behelyettesíthető. Mondjuk egy orvos, egy dietetikus...bármilyen szakember, aki többet tud erről a témáról mint a Norbi. De akár az emberek jelentős része...

(#112) Crystalheart Ettől még nem lesz jó semmi....20 millió légy esete.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#116) bullseye válasza sutszi (#109) üzenetére


bullseye
addikt

És tudod hogy lehet sok pénzt keresni? Legyen jó állásod és dolgozz sokat.
Gondolom hálás vagy a tanácsomért :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#117) sutszi válasza bullseye (#116) üzenetére


sutszi
veterán

Tudod mit kéne még elolvasnod? Mondjuk az #115-ös hozzászólásom.
Gondolom te is hálás vagy....

Egyébként nyilvánvaló dolgokról beszélünk, ezért is nevetséges, hogy ezzel kapcsolatosan kell tanácsod adni egyeseknek...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#118) bambano válasza D1Rect (#108) üzenetére


bambano
titán

már csak kíváncsiságból is érdekelne, te valójában elolvasod, amit neked írnak, vagy nem foglalkozol vele? az én tippem, hogy nem foglalkozol vele. mondjuk ehhez képest elég érdekes, hogy te folyton visszautalgatsz a saját hsz-eidre, miközben mások hsz-eire meg teszel nagyívben.

ellenkező esetben olvastad volna, hogy hányszor büntette ilyenekért a gvh őket. de voltak újságcikkek, hogy hány kiszállítós céget hagytak már bajban a disznóságaikkal.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#119) D1Rect válasza Dany007 (#113) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ez az egész Norbi hülyeség egy marketing bullshit." Nem.

"Ami a tohonya embereknek szól, akik nem képesek tenni a saját maguk érdekében."
Szerinted tohonya ember, szerintem meg olyan aki szeretne lefogyni de nem tudja hogyan/nincs rá ideje/bármi egyéb. Képes tenni a saját érdekében, mert Norbival le tud fogyni.

"Ezért inkább megveszik ugyanazt a bolti kaját előre, készre csomagolva jóval drágábban."
Én csak a GVH-s linket olvastam amiből egyértelműen kiderül, hogy "nem ugyanaz".

"Ezen pedig a Norbi és hozzá hasonlók jól megszedik magukat."
Ebben egyetértünk, csak nekem semmi bajom nincs ezzel.
(az emberek 90%-a odaadná a fél karját ennyi pénzért meg egy ilyen testű nőért, aztán amikor nincs akkor utáljuk akinek van)

(#115) sutszi: Orvosnak azért még hisznek az emberek, talán dietetikusnak is.
Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy Norbi az egyik legjobban felkészült/legtöbb tapasztalattal rendelkező ember az országban.

(nekem volt szerencsém 1 hétig szakmájában dolgozó dietetikussal autózni, ~30 éve van a szakmában, kb. az ismeretei a '70-es éveket tükrözték)

(#116) bullseye:
"És tudod hogy lehet sok pénzt keresni? Legyen jó állásod és dolgozz sokat."
Teremts jó munkahelyet és keress olyanokat akik sokat akarnak dolgozni. :)

(#120) bullseye válasza sutszi (#117) üzenetére


bullseye
addikt

Előbb írtam, mint azt láttam. De számomra az sem jelent sokat, dietetikussal beszéltem. Két dolgot tudtam meg tőle:
1, a cukorbetegség miatt semmilyen ételről nem kell lemondanom
2, azon ételek hosszú sorát, amelyeket max. heti egyszer ehetek, nagyon kis adagban, de inkább ne is

:)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#121) Tulipanti


Tulipanti
tag

Az update egy életmód nem egy diéta. Mi a lényege? Ne egyél cukrot és fehérlisztet, finomított szénhidrátot. Az update egy lehetőség arra, hogy meg tudj enni lemondások nélkül egy péksütit, egy csokit vagy egy szelet bejglit. Nem mondja senki, még Norbi sem, hogy csak az ő termékeit edd, csak figyelj oda hogy mit eszel és ez a lényeg. Én sem veszek meg mindent, de amit megveszek arra nem sajnálom a pénzt. Igenis megveszem magamnak a péksütit, a csokit, a ropit és elvagyok. Megsütök/főzök az alapanyagokból a legfinomabb kajákat. Helyette nem megyek el a tescoba és társaiba és nem veszem meg az össze-vissza termékeket. Át kellene gondolni, hogy mi a drága. Lehet Norbiékat szidni, nézzétek meg mennyit dolgoznak, hajtanak és lehet utánuk csinálni. Találkoztam velük személyesen, kedvesek, aranyosak.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#122) D1Rect válasza bambano (#118) üzenetére


D1Rect
félisten

Közvetlenül a GVH oldalán olvastam.
A "voltak újságcikkekkel" nem tudok mit kezdeni.

Egyik sem metszi a te állításodat: "egyelőre a történet arról szól, hogy több embernek okoztak gazdasági kárt, mint amennyi lefogyott velük."

(#121) Tulipanti:
"Ne egyél cukrot és fehérlisztet, finomított szénhidrátot."
Nekem is ezekkel van leginkább bajom. :))

Mondjuk a cukor általános alternatívája az aszpartam, ami még talán a cukortól is rosszabb, de ez másik téma.

[ Szerkesztve ]

(#123) sutszi


sutszi
veterán

(#119) D1Rect
Tehát egy 1 darab emberből gondolod, hogy az összes dietetikus tudása a 70-es éveket tükrözi?

A Norbi, aztán tényleg felkészült...Mégis milyen bizonyíték van arra, hogy az?
Ugrabugra a tömeg előtt? Hát ez annyira nem hihető...
Üldögélés az irodában? Hát ez sem...
Ostobaságok összehordása a TV-ben? Valamit bizonyít, de nem a felkészültséget...

(#120) bullseye
Mondjuk nem véletlen tart itt a társadalom értelmi színvonala. Ha már egy ilyen embert állítanak példának, és az orvos vagy dietetikus vagy esetleges szakember a hülye.
Nekem is mondott már dietetikus hülyeséget...De volt olyan is akitől jót hallottam.
Ez minden szakmában kimutatható jelenség.

(#121) Tulipanti
Persze, hiszen belőled élnek. Naná, hogy kedvesek lesznek...Én is kedves lennék ha 1200-ért adnám neked az update lisztet. Miközben ennek töredékéért is hozzá lehet jutni egy tényleg egészséges teljes kiőrlésű liszthez... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#124) bambano válasza sutszi (#123) üzenetére


bambano
titán

"egészséges teljes kiőrlésű liszt": ahha... vagyis inkább: rotfl.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#125) sutszi válasza bambano (#124) üzenetére


sutszi
veterán

na akkor mi az egészséges?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#126) D1Rect válasza sutszi (#123) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem.
Csak annyi, hogy nem feltétlenül jelent semmit az, hogy "30 éve a szakmában van és ő dietetikus".

(#127) Crystalheart válasza bambano (#124) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jajnemármegint... :D

sutszi: [link]

[ Szerkesztve ]

(#128) Tulipanti válasza D1Rect (#122) üzenetére


Tulipanti
tag

Az update termékekbe tuti nincs aszpartam. Én cukor helyett a természetes nyírfacukrot (xilitet) vagy steviát használom.

sutszi: A teljes kiőrlésű lisztet ne hasonlítsuk össze az update liszttel, köze sincsen hozzá. A teljes kiőrlésű liszt: sima liszt + 5% búzakorpa visszakeverve. Akkor miről beszélünk? Rostosabb ezáltal persze, de ugyanúgy emeli a vércukrot és hízlal.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#129) deicide válasza Tulipanti (#121) üzenetére


deicide
veterán

De sokkal olcsóbban kijössz, ha ugyanazt a sima kenyeret, stb-t eszed és mozogsz mellé, az eredmény pedig ugyanaz lesz, fogysz, csak olcsóbban. Csak aktívan mozogni nem sok embernek van kedve. Az hogy ideje nincs, az kifogás, én reggel 7:30-kor indulok dolgozni és este 6-ra érek haza, utána megyek 1 órát futni/bringázni, ennyi bele kell, hogy férjen.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#130) Crystalheart válasza Tulipanti (#128) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az a Graham liszt tudtommal, bár lehet, rosszul tudom, én magamnak őrlöm a búzát. A Galgafarm teljes kiőrlésű lisztje mindenesetre tényleg teljes kiőrlésű. Akár be is lehet menni megnézni a malmot meg az eljárást, ahogyan csinálják, hagyományos, malomköves malomban. (A fehérlisztet hengermalomban csinálják.)

(#131) Kolondrum válasza D1Rect (#122) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is! Januárban lesz 1 éve, hogy így működik. Sokat fejlődött, ma már bármit megcsinál nem cukorból és nem fehérlisztből. Sőt! Munkatársam mondta, hogy ő egy deka édesítőt nem enne meg mert utáníze van, hát párom csinált fantaszeletet édesítőből, meg csupa update cuccból. Órák alatt elfogyott és csak a végén mondtam el, hogy mit ettek meg.

Drágam! Sokan vannak. Tudod.

[ Szerkesztve ]

(#132) sutszi válasza Tulipanti (#128) üzenetére


sutszi
veterán

Érdekes nálam, valahogy nem jött össze ez a hízás dolog...De biztos bennem van a hiba... :U
Ha már ennyire jó itt a hangulat akkor beszállok bambano mellé rotfl... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#133) Polllen válasza bambano (#95) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt hiszem, az tudományos tény, h ha kevesebb kcal-t viszel be a szervezetedbe, mint a napi szükséglet, akkor fogysz.

Ennyi. Minden fosra ráírják, h update, szépen eladják és aki figyel arra, mit eszik és mozog az fogy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#134) Tulipanti válasza deicide (#129) üzenetére


Tulipanti
tag

Napi min. 1 órát mozgok minden nap. Ezzel semmi gond nincs, valamit én is minden nap beiktatok. De én nem állok már vissza a puffasztott, felfújt kenyerekre. Nem is hiányzik. Ha úgy van megveszem a 6G kenyeret és eszem egy hétig.

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#135) djculture


djculture
félisten

Elég sok kamu dolog van a gyártása körül de amúgy azt el kell ismernem egyes embereknek segít hogy pszichológiailag ráviszi az embereket hogy törődjenek a testükkel.

(#136) Crystalheart válasza Kolondrum (#131) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ha nekem lenne pénzem xilitre... :DDD Hogy is van, 1000 körül van egy kiló, nem, vagy több? Egyelőre az a kevés cukor, amit megeszünk, marad szőlőcukor negyedannyiért, meg a szomszéd méhész méze... (Tényleg kevés, hónapok óta nem ettem édeset.)

(#137) D1Rect válasza Tulipanti (#128) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az update termékekbe tuti nincs aszpartam."
Maximálisan egyetértek vele. :K

(#129) deicide: Sokkal olcsóbban kijössz, ha egyáltalán nem eszel kenyeret. :))
Vagy ha mégis, legalább a héját szedd le -30-50% a kenyér tömegéből.
(igen, egy időben ezt méregettem, hogy mennyi a kenyér héja)

(#131) SymbianOS: Történelmi pillanat, nem is emlékszem már mikor értettünk egyet utóljára valamiben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#138) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vitázzatok én élvezem a végeredményt! :))

(#139) Crystalheart válasza sutszi (#132) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én kontrollálatlanul, naponta több kiló kenyérfélét eszek, vagy tésztát, rengeteg tejtermékkel (8,5 literesével gyártom a joghurtot és egy-másfél napig tart ki), meg egy valag zöldséggel, amennyitől az én 130 kilós osztálytársam is elhűlt, oszt mégis vézna vagyok. Ez alkat kérdése is... :)

(#140) Kolondrum válasza Crystalheart (#136) üzenetére


Kolondrum
félisten

Xilitből keveset nem 100%-ban. Be kell osztani.

(#141) Kolondrum válasza D1Rect (#137) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem szoktam senkivel, értékelendő pillanat a mostani! :DD

(#142) Crystalheart válasza Kolondrum (#140) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Úgy érted, hogy jobban édesít, mint a répacukor?

(#143) Kolondrum válasza Crystalheart (#142) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem, úgy értem abból kevés kerül bele az ára miatt, a többit más fajta teszi ki.

(#144) Tulipanti válasza Crystalheart (#142) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, sokkal kevesebb elég belőle. Most sütöttünk először xilitből bejglit és alig tettünk bele. Hagyományos cukorból a töltelékbe nem tudom hány tíz deka kell, ebbe kb van 10 deka. És isteni finom, semmi mellékíz. Holnap majd születik belőle bejegyzés. :)

+ ha valaki teljesen kiiktatja a hagyományos cukrot a mindennapjaiból, közel sem készít annyira édesen semmit.

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#145) Crystalheart válasza Tulipanti (#144) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem ettem még xilitet soha, csak tudom, hogy ha meggazdagszom, akkor azt teszek majd a lekvárba. :DDD Így talán nem kell majd 30-50% hozzá.

"+ ha valaki teljesen kiiktatja a hagyományos cukrot a mindennapjaiból, közel sem készít annyira édesen semmit." - Azért ne vegyél mérget erre... :D Én rendkívül édesszájú vagyok, imádom az édes dolgokat. Amikor egyszer elég hosszú ideig semmi ilyesmit nem ettem édesanyám egyik hóbortja következtében, azután sem csináltam kevésbé édesre a stíriai metéltet (amiből egyedül megettem annyit, mint a család többi 5 tagja), és az ideális édességűnek még mindig magát a mézet tartottam :P

[ Szerkesztve ]

(#146) bambano válasza Polllen (#133) üzenetére


bambano
titán

és itt azon van a hangsúly, hogy te hiszed.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#147) Polllen válasza bambano (#146) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jó-jó :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#148) Tulipanti válasza Crystalheart (#145) üzenetére


Tulipanti
tag

Anyu azzal rakott el szilva és sárgabaracklekvárt. Ma pont a pedikűrös hívta fel, hogy nem e adna el neki belőle a zserbóba. :D Ajándékba adott neki két üveggel. :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#149) Dany007 válasza Crystalheart (#114) üzenetére


Dany007
veterán

Semmi egyéb bajom nincs vele, mint bármely más teleshoppos reklámmal / termékkel. Az emberek lehúzása a cél. Itt még annyi jön hozzá, hogy gusztustalanul sztárolják saját magukat az ingyen reklám érdekében. -> kb ennyi különbséget érzek ez és az esti asztroshow betelefonálós műsor között. Mindegyiket utálom, de azok legalább nem sztárolják magukat személyesen minden elképzelhető médiában.

(#150) Ivan15


Ivan15
senior tag

karacsony utani kedvcsinalo

[ Szerkesztve ]

(#151) gaborbol válasza lapa (#66) üzenetére


gaborbol
őstag

Erre gondolsz?

[link]

(#152) Eastman


Eastman
őstag

off [link]

...vagy nem is annyira? :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#153) Vakegérke válasza Eastman (#152) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ilyen nők háborodnak fel a legjobban, ha azt mondjuk, hogy nem normálisok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#154) sutszi válasza Eastman (#152) üzenetére


sutszi
veterán

A cipő nagyobbítás szerintem egyszerűbb lett volna. Bár lehet tévedek... :U

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.