Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Biztos egészséges lenne egy hónap alatt ennyit fogyni.. Amúgy a jobboldalit még kormolnám is. :DDD

szerk.: Ugyanaz egyáltalán a két csaj? Vagy csak a sminkelés más?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Állítólag Norbi nem hagyja, hogy rajta röhögjenek. Én most megteszem. :K :DD

Ócska reklám, kamu.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

ez inkább 29,9 kiló. :D

(#4) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Amúgy. Mi a búbánatért 9,9?! Miért nem 10?!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sztem is kissé kamu. Azért gondolom mert látom páromat. Ehhez sok idő kell és az, hogy így is megmaradjon kemény munka, életmódváltás. Igazán látni a változást a ruhatáron lehet. Elővesz az ember egy régi meg egy mai ruhát és lehet csodálkozni. Amikor annyira látványos a változás, hogy rendes nagy darabot vissza lehet hajtani pl egy szoknyából deréknál. Vagy ami előtte feszült az most lenge és hordhatatlan.

(#6) Ivan15


Ivan15
senior tag

-nem hihetö mert a mindenhol lelogo/megnyult bör mar nem zsugorodik vissza

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Ez sem 10 kiló különbség...

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Ennyit jelent 10kg, meg egy profi fotózás.
A kiírd adatok pedig valószínűleg rendesen dokumentálva vannak arra az esetre, ha meg kéne védeni a "hihetetlen reklámot".

(#6) Ivan15: Ennyit még simán összehúzódik a bőr.
Heti 2kg nem sok, pláne a diéta első időszakában.

(#9) albert8


albert8
addikt

5 hét alatt lehetséges, de az már viszont lehetetlen, hogy a bőr ilyen hamar visszahúzódjon és feszesebb legyen. Jah és igen, ez szerintem sem 10 kiló. :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) D1Rect válasza albert8 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Dehogynem, az igazi "trükk" a fotózásban van.

(#11) Mr X válasza D1Rect (#10) üzenetére


Mr X
veterán

A második képen a nó max 55 kiló, ha az elsőnél valós a súly.

(#12) albert8 válasza Mr X (#11) üzenetére


albert8
addikt

Szerintem az első a kamu, az 80 körüli.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) mephi666 válasza Mr X (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

a másodikon mintha meg lenne kicsit nyújtva a csaj az első képhez képest :DDD

(jó lenne magasságot is látni az egészhez)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) D1Rect válasza Mr X (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Annyit értek kb. a fotózáshoz, hogy melyik gombot kell megnyomni.
De látszik a pózon, hogy előnyösen van beállítva, más a háttér, a ruházat azonos kivéve a csizmát, gondolom profin be van világítva, a smineken/hajon látszik a minőség.

Az első kép, meg álljál otthon a fal elé 'szt apuka megnyomja a gombot.

MOD: A szög is más, a jó kép kicsit fentről van fényképezve.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr X válasza mephi666 (#13) üzenetére


Mr X
veterán

Az íveket nézd, pocak, comb... Vagy nem 10 kg a különbség, vagy erős fotosoppos fogyás. :D

D1Rect:

Olyan pocakot PS nélkül nem látsz a jelzett súlynál. Személyes tapasztalat. :) Vagy mondhatnám a derekát is, vagy kamu, vagy retusálva van.

[ Szerkesztve ]

(#16) mephi666 válasza Mr X (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

naja, derékon az biztos nem -9centi, mert totál eltűnt az úszógumi és domborúból homorú lett... és az egész megint nem 9.9kiló... inkább 19.9, vagy ps

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) D1Rect válasza Mr X (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem véletlenül van derékra téve a keze.

(#18) Mr X válasza D1Rect (#17) üzenetére


Mr X
veterán

A hurkákat nem tudná úgy eltakarni, és 65 kg versenysúllyal ott bizony komoly úszógumi lenne.

Persze magasságfüggő is, de valamelyik kép kamu.

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666 válasza Mr X (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

hacsak nem mondjuk 185centi fölött van magasságban :) mondom: hülyeség, hogy nem írtak magasságot is... habár 185fölött az az első képen levő(?) 75kiló is el tudna rajta tűnni rendesen

jobban megnézve lábról is simán fogynia kellett volna 5-5kilót, hogy 2 szép sonkából ilyen combok legyenek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) D1Rect válasza mephi666 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

A fekete csizma rövidíti a lábat, és a második képen kapott egy rendes cipőt "komoly sarokkal".
Színben is passzol, ami optikailag rengeteget nyújt a lábon.

A póz is sokkal kedvezőbb az alkatának, mert nincs "telibe" fotózva a dereka, hanem féloldalt van.
A "gáz" térde is kicsit be van hajlítva, a másikat pedig nem látod.

(#18) Mr X: Nem kamu egyik se, az első nagyon előnytelen, dob rajta vagy +10kilót, a második nagyon előnyös -5kg.
Meg fogyott is kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr X válasza D1Rect (#20) üzenetére


Mr X
veterán

Próbáltam neked keresni saját képet, hogy mennyi a 10 kiló különbség, de nem találtam. Viszont hidd el, az nem ennyi. Láttam, ugyanazon emberen, nem is egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#22) mephi666 válasza D1Rect (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, mondjuk öltözködéssel csak finoman trükköztek, mert adhattak volna rá akár fekete, vagy hosszában csíkos cuccot, ami optikailag karcsúsítana, de legalább maradni akartak nagyjából az eredetinél :K a beállás viszont tényleg sokat dob az egészen meg a smink is... az arckifejezésről nem is beszélve: azt akarja sugallni, hogy "nézzétek, milyen vidám és karcsú lettem a rékatornától... vigyorgok, mint akit b@szni visznek, meg mintha épp most jöttem volna a fodrásztól meg a kozmetikustól" :DDD

ui: én is voltam 75kiló egy darabig, de visszaálltam a megszokott 66-ra... ez a 9kiló difi főleg hastájékon látszódott rajtam... egy nőnél oké, hogy teljesen más az egész, de rajtam majdnem eltűnt ez a 9kiló és nem volt ilyen szembetűnő

ui2: egy kis hasbehúzással is el lehet tüntetni azért hipphopp 20kilót :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) D1Rect válasza Mr X (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt mondom, hogy a "fogyás" jelentős része a fotózásban rejlik.

(#22) mephi666: Igaziból lehet a nadrágot lecserélték, vagy csak jobban meg van világítva a második kép.
Mondjuk 1-2 árnyalattal világosabb már optikailag is sokkal jobb, mert a rózsaszín jobban kövérít mint a fehér.

[ Szerkesztve ]

(#24) Mr X válasza D1Rect (#23) üzenetére


Mr X
veterán

Nem egyről beszélünk. Simán jó beállítással ilyen változást egyszerűen nem érhetnek el. Azt a pocakot, úszógumit, combot nem lehet egy eltalált szöggel ennyire eltüntetni.

Ha az első képen 75 kilós, akkor a második képen 65 kilósan sosem lesz ilyen dereka, állhat, ahogy akar.

[ Szerkesztve ]

(#25) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

férjuram meg meghal a bazira egészséges szívével...

na az az igazi reklám.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) Lenry


Lenry
félisten

photoshop, Ctrl-Shift-X

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) DeFranco válasza bambano (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez így azért nem igaz. A világ egyik legmegterhelőbb munkáját végzi (vagy végezte, nem tudom mennyi edzést tart még). Nem vagyok oda a család egyik tagjáért sem, de az biztos, hogy amit csinálnak, abban 10 év alatt simán el lehet kopni teljesen. Nincs az az ember, akinek a keringése és/vagy az izomzat/izületrendszere ezt a terhelést bírná hosszú távon.

[ Szerkesztve ]

(#28) D1Rect válasza Mr X (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

"Simán jó beállítással ilyen változást egyszerűen nem érhetnek el."
-10kg és "nagyonrossz" fénykép "nagyonjóra" cserélése.

(#25) bambano: Ha jól tudom születési rendellenessége van.

(#29) Mr X válasza D1Rect (#28) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem logikus, hogy úgy értettem, hogy a 10 kiló fogyással együtt. :)

(#30) D1Rect válasza Mr X (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig látod. :))

Sztem tuti nem nyúltak hozzá képmanipuláló programmal, mert az hatalmas fail lehetne, és ugyanezen okból rendesen le is dokumentálták.

(#31) bullseye


bullseye
addikt

Szerencsés azért a csaj, hogy épp volt egy ugyanolyan felsője 5 számmal kisebb méretben. Vagy az is vele fogyott a tornától...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32) bambano válasza DeFranco (#27) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Mi nem igaz azon, hogy Norbi szíve tré?
"Nincs az az ember": Béres Alexandra.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33) DeFranco válasza bambano (#32) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A párhuzam nem igaz. Az nem igaz, hogy párhuzamot kell vagy lehet vonni aközött, hogy milyen egészséges életmódot képvisel (amivel egyébként nem, vagy csak nagyon korlátozottan értek egyet, nem vagyok semmilyen módon rajongó) és hogy ő milyen egészségi állapotban van.

Az indokom pedig az, amit leírtam, amilyen terhelésnek teszi ki a saját szervezetét, az nem (átlag)emberi.

Béres Alexandráról mit tudunk? Mikor láttál róla utoljára orvosi leletet?

[ Szerkesztve ]

(#34) D1Rect válasza bullseye (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Olvasd végig amit írtam, ugyanaz a felső és nem is fogyott "olyan sokat", csak jó a kép.

(#32) bambano: Norbi szíve tré, de még így se patkolt el, hogy az egyik billentyűje nem megy, 'szt pedig ugrált nem keveset.

(#35) bambano válasza D1Rect (#34) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Az egész család hikomat, az egyik szívműtétes, a másik majdnem belehal egy kis tüdőbajba...

tök hihető a cég ezek után.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) Dany007


Dany007
veterán

Photoshoppal fél óra alatt megoldom! :D úgyhogy igen, hihető! :DD

(#37) D1Rect válasza bambano (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyik részét nem érted a "születési rendellenesség"-nek?
Az meg egy teljesen másik sztori, hogy Rékát félrediagnosztizálták, amibe majdnem belehalt...
Persze gondolom erről is ő tehet, nem az orvos.

(#38) Dany007 válasza D1Rect (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. De maradjunk annyiban, hogy amit csinálnak az egy jókora adag kapzsiság megtűzdelve még nagyobb adag álszentséggel. Szánalmasnak tartom az egészet... És csak sajnálom azokat akik bedőlnek nekik... Bár ez lehet nem is a ti témátokhoz tartozik... szal ezt csak úgy általánosságban írtam.

(#39) bambano válasza D1Rect (#37) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szerintem én pont azokat a részeit nem fogom érteni a történetnek, mint a vevők, akik agyalnak, hogy vegyenek-e tőlük bármit is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#40) tildy válasza Mr X (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

en talaltam:
64kg
75kg
85kg

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) D1Rect válasza Dany007 (#38) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem tudom mit csinálnak, nem ismerem az updatet, soha nem ért meg 1K-t a könyv nekem, sztem soha nem vettem semmi update dolgot.
Az egyik nagynéném fogyott elég sokat a módszerével, neki működött.

(feltételezem pár tápérték alapján sorolják 1-2-3-4-5-be az élelmiszereket és meg van adva mikor tömheti a user a fejébe)
Hol a kapzsiság meg az álszentség?

(#39) bambano: Szép kitérés.

(#42) Mr X válasza tildy (#40) üzenetére


Mr X
veterán

Egyrészt ezeken semmi nem látszik, másrészt ha jól tudom, te elég magas vagy, vagyis a súlyeltérés rajtad nem látszik annyira.

A te képeiden a 20kg eltérésnél sincs akkora különbség, mint a bejegyzésbeli képen.

[ Szerkesztve ]

(#43) sutszi válasza D1Rect (#20) üzenetére


sutszi
veterán

A fekete csizma rövidíti a lábat,

Ezt nem hiszem el...

Márk te vagy az?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#44) D1Rect válasza sutszi (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem. :D
Ki az a Márk?

(#45) Dany007 válasza D1Rect (#41) üzenetére


Dany007
veterán

Ott, hogy aki le akar fogyni, annak nem diéta kell meg Norbi Update kaja. Hanem mozgás, sportolás, edzés és rendszeres, változatos étkezés. Ennyi az egész.

Az elhízások két gyakori oka a mozgásszegény életmód plusz a rendszertelen étkezés. Ugye a "rohanó" világban senkinek nem jut ideje egy normális reggelire, kis tízóraira, rendes ebédre, uzsonnára és vacsorára.. Hanem futtában betér az egyik burger kingbe, majd este mikor melóból hazaér bezabál rendesen, aztán viszont látás... A mozgás is max kimerül a busz után futásban... Így nem csoda hogy ha elhízik az ember - mert a hízásnak más okai is lehetnek - akkor képtelen leadni azt.

A sima mezei edzéshez meg mindenki ki tud találni magának valamit. Amíg nem akarja kigyúrni magát az ember, csupán leadni pár kilót addig nem kell se szakember se szakkönyv. Mindenki érzi magán, hogy milyen gyakorlat milyen területet mozgat meg. Ami persze komolyabb munkához édeskevés, de leadni pár kilót bőven jó. Azt meg már magamon is észrevettem, hogy ha rendszeresebben eszek keveset akkor bőven jóllakok anélkül hogy telezabálnám magamat bármikor is. Plusz a stresszt sem árt hanyagolni...

És épp az a kapzsiság az egészben, hogy ezek az általános és alap dolgok helyett inkább árulják a saját kajájukat meg a saját torna dvd-jüket hogy majd attól mindenki lefogy. Ami nyilván nem lehetetlen, de közel sem nélkülözhetetlen. Arról nem is beszélve, hogy a jómúltkor volt egy kis balhé a norbis termékek kapcsán a fogyasztóvédelemmel. Mikor is kiderült, hogy közel sem azokat a "cuccokat" tartalmazza a termék, mint ami rá volt írva. Ki van ez találva hidd el... hogy a sok gyökér dagadt ember ezeket a cuccokat vegye, mert egyszerűbb leemelni a polcról és várni a csodát, mint gondolkodni egy kicsit.

(#46) bambano válasza D1Rect (#41) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Hol a kapzsiság meg az álszentség?": hány update ételfutár céget borogatott össze? hát ott.

"Szép kitérés.": vagy sosem voltam más vágányon.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#47) sutszi válasza D1Rect (#44) üzenetére


sutszi
veterán

[link]

Pedig hasonló aranyköpéseket lehet elkapni tőle is... :U

Segít, hogy keveset nézzek TV-t. ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#48) D1Rect válasza Dany007 (#45) üzenetére


D1Rect
félisten

Tehát a szar kaja és a mozgásszegény életmód vezet az elhízáshoz az esetek 99.9%-ánál?
Ők pedig kaját és aerobikot árulnak?
Té'lleg? :U

"Mikor is kiderült, hogy közel sem azokat a "cuccokat" tartalmazza a termék, mint ami rá volt írva."
He? Link vagy valami, mert én nem találom.
GVH elmarasztalást találtam reklám miatt.

(#47) sutszi: Baromi rég óta nem nézek TV-t(2004-2006???) viszont a weboldanán van before/after. :R
Ahogy nézem ez valami stylist lehet. Még mindig nem értem a csizmás példával mi a baj. :F
Nem értesz vele egyet vagy mi?

Mr X:[link] Before/after menüpont.

(#49) Dany007 válasza D1Rect (#48) üzenetére


Dany007
veterán

"Tehát a szar kaja és a mozgásszegény életmód vezet az elhízáshoz az esetek 99.9%-ánál?
Ők pedig kaját és aerobikot árulnak?
Té'lleg? :U"

Hát, ha csak ennyi jött le az egészből, akkor olvasd újra vagy inkább hagyjuk. :)

(#50) sutszi válasza D1Rect (#48) üzenetére


sutszi
veterán

Röviden: Igen, szerintem ez így ebben a formában ahogy leírtad totál nem igaz...vagy rossz a szemmértéked.

Kicsit gúnyolódás lett volna a fenti, dolog. Egy-két ilyen mondatot elkaptam ettől 'életművészmihasznasemmirekellő' stylist embertől...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.