Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Értem, hogy el kell adni a nagyközönségnek a stuffot,
és ehhez jól jön a koncolás, gégemetszés, de szívesen
megnéznék egy színtiszta gyilokmentes trükközést is...

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

Nekem így elsőre kicsit kaotikus, de gondolom csak minden trükköt gyorsan be akar mutatni :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Šolaire


Šolaire
veterán

Hangulatos nálam biztos vétel lesz mint az első rész.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4) SLacus


SLacus
csendes tag

Csak remélem, hogy ebben a részben is megmarad az a megoldás, hogy kvázi büntet a játék, ha gyilkolászva oldja meg az ember a pályákat (több patkány,mocskosabb helyszínek, sötétebb/frusztráltabb hangulat, negatív befejezés stb.)

Nem látom értelmét, hogy miért lenne jó ilyen képességekkel így végig játszani a játékot. Kb mintha egy terminátorként kellene egy óvodás csoporttal végezni...

(#5) Jhonny06 válasza SLacus (#4) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván továbbra is a lopakodás lesz a preferált, kb. az egész játék értelmetlen lenne anélkül. Biztos, hogy ez a rész marad ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#6) Rico83


Rico83
tag

De azt még mindig nem írják sehol sem, hogy magyar lokalizáció lesz e a játékban.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#7) Šolaire válasza Rico83 (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

Jó lenne de a steam azt írja nem támogatott.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) Pipó


Pipó
őstag

Nagyon emberfelettiek lettek a főszereplők, nekem jobban bejön, ha valamivel "földhözragadtabbak". Ezek a szuperképességek ennyire ott voltak az egyben is? Már nem is emlékszem, csak hogy ez nem jön be.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#9) oriic válasza Pipó (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvánvalóan ezeket a képességeket meg kell majd nyitni, szóval nem ilyenek leszünk a kezdetektől.

Live-Die-Respawn

(#10) Šolaire válasza Pipó (#8) üzenetére


Šolaire
veterán

Remélem csak demózták a képességeket. Az egyben tetszett a lopakodás.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) oriic válasza Šolaire (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Készítők mondták korábban, hogy lopakodva, gyilok nélkül is végig lehet tolni a játékot.

Live-Die-Respawn

(#12) Šolaire válasza oriic (#11) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez a lényeg köszi :)) első részben ez adta a legjobban a hangulatot szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) tatararpad válasza Šolaire (#10) üzenetére


tatararpad
őstag

Az egyben is választhatott a játékos hogy 2 perc alatt végighenteli a pályát vagy lopakodik, végeredmény szempontjából szinte mindegy volt, nyilván az endingek stílusa más volt, és Emily személyisége is ehhez igazodott, stb, de ugyanúgy császárnő lehetett minden káosz szintnél. A kihívás gondolom itt is a "senkit ne ölj meg és ne használj szupererőt féle achievementek lesznek. Valszeg azért ilyen akciódús a trailer, mert a BF1-hez hasonlóan, lassú játékmenetet nehezebb lenne eladni, meg kell mutatni hogy ilyet is lehet.

(#14) Šolaire válasza tatararpad (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Tudom így jobban el lehet adni. Az egyben nem szerettem a gyilkolászást,bár nem sikerült gyilkolás nélkül végigvinni. Pont az tetszett az első részben hogy preferálta a többféle játékstílust. orichalchos csak megnyugtatott minket hogy ez itt sem fog változni :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#15) [Prolixus] válasza Pipó (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ilyen volt az első rész is pedig. Ha alaposan körüljártad a pályákat, értve ezen azt, hogy felvetted a pénzek 80-90%-át, minden blueprintet és minden rúnát, akkor kb a második rendes misszióra már elég OP volt az ember. Én pont most játszogatom végig másodjára, és pont ilyen vagyok.

Nyilván látványosabb a kaszabolás, ezt fogják pakolni a bemutatókba. De ahogy írták már itt is, most is ugyanúgy végig lehet menni nonlethal lopakodva is, sőt, már láttuk a prezentált pályának (Clockwork Mansion) ilyen jellegű végigtolását, teljesen rendben volt ilyen szempontból.

Szerintem jól van ez így. Néha jól esik szétcsapni az emberek között (utána persze tölteni vissza a mentést, hogy nonlethal legyen a végigjátszás :DDD ). Aki a közelharctól/fegyveres harctól vár kihívást, az nagyon rossz helyen keresgél egy olyan játéknél, amelyben központi szerepet kap a lopakodós játékmenet és a sokféle lehetőség a feladat végrehajtására.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) F34R


F34R
nagyúr

Nagyon tetszik mindket karakter, bar az osonos jatekmenet jobban bejon. :D

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Őszintén szólva nekem ez egyrészt túl erőszakos, másrészt ilyen godlike skillekkel semmi kihívás nincs benne. Úgy tudtam, hogy ez amolyan Thief, csak még jobb...de ez abszolút nem az, és abszolút nem jobb. Ez egy akciójáték, amiben a szokásos fegyverarzenált ilyen skillekre cserélték.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) oriic válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyobbat nem is tévedhetnél. :)

Live-Die-Respawn

(#19) Šolaire válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Šolaire
veterán

Többféle stílusban játszható. Képességeket gondolom a játék során szerzed meg mint az első részben,nem leszel egyből terminátor.

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) zseko válasza Šolaire (#7) üzenetére


zseko
veterán

Az egyik játékomra is ezt írja, aztán a magyarításhoz elég volt átírni az egyik ini file-ban a Language és Localization értékét En-ről Hu-ra, és minden szöveg teljes értékűen magyar lett. Ez volt a legdurvább (és leghihetetlenebb) magyarítási megoldás amivel találkoztam.

HR24.hu

(#21) Šolaire válasza zseko (#20) üzenetére


Šolaire
veterán

Na ez tényleg érdekes :) esetleg privibe megírhatnád melyik játék volt az :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) zseko válasza Šolaire (#21) üzenetére


zseko
veterán

Nem titok, csak eddig nem jutott eszembe melyik volt :DDD Egy régi játék, a Timeshift az, nálam steam-en már az első értékelésben benne van a megoldás. Annyira hihetetlennek tartottam, hogy ennyire banálisan egyszerű legyen, hogy elsőre ki sem próbáltam, csak mikor a google keresés sem hozott más eredményt :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#23) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszi😃

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.