Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) he7edik.


he7edik.
addikt

Végre az AMD is ad valamit.

Égő szöveg a flém vázon

(#2) PR0JECTNR56 válasza he7edik. (#1) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Shader és textúrabugot az általuk támogatott rallys játékba. ;]
Igen megvan a játék, igen eredeti, igen tudom, hogy early access, igen AMD kártyám van, igen több driverrel is végigpróbáltam.

Egyébként klassz ajándék, a korai hozzáférés ellenére már most igencsak jól sikerült játék.

[ Szerkesztve ]

(#3) csecso22


csecso22
tag

Instat buy

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#4) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

R9 280x alatt próbáltam vagy két hónapja, 5 perc után uninstall volt, pedig maga a játék jó.

(#5) CsonkaImo válasza he7edik. (#1) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Never Settle-ben azért elég jó címek szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#6) Yllgrim válasza CsonkaImo (#5) üzenetére


Yllgrim
őstag

Fury X-hez nem adtak semmit :(

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#7) imi123


imi123
őstag

Szemezgetek a 380X-el.
Remélem mire kijön kiterjesztik arra is az "ajándékot". :)

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#8) #45185024


#45185024
törölt tag

Furyhoz sem :)
390x en valószínű nagyobb a hasznuk...

(#9) haxiboy


haxiboy
veterán

Remélem lesz olcsón kupon.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) kikikirly


kikikirly
senior tag

Érdekesség, hogy az így beszerzett DiRT Rally nem csak magát a játékot tartalmazza, hanem több olyan exkluzív autófestést is, amelyeket másképp nem lehet megszerezni.

AMD autó,jaaaj,hát nem aranyosak?... :K

(#11) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Nvidia 6600 GT-vel tökéletes ultrán...
AMD vga???
Noooooo

(#12) NandoXXL válasza Gulyopapa (#11) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Jó kis konfigot kamukáztál össze az adatlapodon, ha 6600Gt-vel hasítasz.... Kedves troll úr.

AMD ajándéka azért szebb a Batman-nél ;] Remélem kiterjesztik a promot a többi vga-ra, eléggé le vannak maradva(kéne egy olcsó kupon ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#13) Gulyopapa válasza NandoXXL (#12) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Troll a nénikéd.
Ez a konfigom, nincs benne semmi különös...
6600Ti, nem GT

[ Szerkesztve ]

(#14) Sol@ válasza Gulyopapa (#13) üzenetére


Sol@
tag

És mi az a 6600Ti ? ;] ;] kis esti trollkodás

(#15) Lacccca87 válasza PR0JECTNR56 (#2) üzenetére


Lacccca87
őstag

15.10 előtt nekem is előjöttek textura bugok, de azóta illetve a 15.11-el eddig nem jelentkeztek.

(#16) CsonkaImo válasza Sol@ (#14) üzenetére


CsonkaImo
addikt

(#17) PandaMonium válasza Gulyopapa (#13) üzenetére


PandaMonium
őstag

Enyhe fogalomzavarban szenvedsz... GTX660 Ti lesz az amire te gondolsz.

What I cannot create, I do not understand

(#18) #65675776 válasza PandaMonium (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az adatlapján az is szerepel, szóval nem értem a problémázást.

Ezt viszont itt és most abba is hagyhatjátok!

(#20) FoxiestFox válasza Gulyopapa (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, az AMD szponzorálta játékok jól mennek nVidiával is. Durva, mi? :D
Az nV viszont ott tesz keresztbe az AMD-nek, és úgy összességében a játékosoknak is, ahol csak tud.
Mégis veszitek.. érthetetlen... én egy VGA-s topikba sem járok, újnak számító gamer gépem sincs, de azért a híreket, teszteket követem... elképesztően tenyérbemászó mentalitást tudhat magáénak az nV... ez évek óta így van, mostanában viszont tényleg teljesen elgurult náluk valami.. 10 év alatt eljutottak oda, hogy húzóvállalatból kézifékké váltak. :(
Szvsz az utóbbi néhány évben sikerült legalább akkora károkat okozniuk a PC gamingnek, mint maga a warez.

De oké, nem kell velem vitára kelni, tuti ez a jó út, hogy minél töredezettebb legyen a grafikus API-k világa, legyen jó sok, optimalizálatlan és optimalizálhatatlan fejlesztőkészlet, hogy legyen értelme évente megvenni az erőseb kártyákat. :U

Bocs a kifakadásért srácok, de olyan szomorú ez... úgy szerettem anno a TNT2-t, a 6600GT-t, mennyire időtálló, jó vasak voltak, manapság pedig a mesterségesen gerjesztett nyomorult effektcsomagok versenyeznek egymással.

(#21) inspiroyhome válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Teljesen egyetértek.

(#22) sirály12 válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


sirály12
őstag

Ez mind igaz.

De sajnos az is igaz, hogy sok esetben nincs választási lehetőséged. :(
Nekem régen szinte csak ati kártyáim voltak, de egy ideje csak nvidia, hogy miért?
Mert ami keveset játszom win alatt ott is ok, és linux alatt könnyen be lehet normálisan állítani.
Meg még pár ilyen dolog.
Pedig olyan szívesen vennék egy jó AMD karit, ami gyors és keveset fogyaszt, és még linux alatt is elvagyok vele.

Reméljük/remélem ezen változtat az AMD és akkor vehetek én is ilyen karit.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#23) leviske


leviske
veterán

És ezek a kódok Magyarországon is bekerülnek a dobozba, vagy itthon csak amolyan érdekesség ez? :))

(#24) Xaels válasza he7edik. (#1) üzenetére


Xaels
félisten

A Steam fiókomon az összes Codemasters játékot így kaptam meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) #65675776 válasza leviske (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Majd nagy tömegben felkerülnek a különféle hirdetési oldalakra a kuponok, mint mindig.

(#26) GeryFlash válasza #65675776 (#25) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ilyenkor egy kiadós anyázással/fogyasztó védelemmel való fenyegetéssel lehet hatni a kiskereskedőkre? Undorító dolognak tartom hogy egyáltalán belenyúlnak a dobozba.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) #65675776 válasza GeryFlash (#26) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem már a kiskerekhez sem jut el, nagyrészt a nagykerekben lenyúlják. Ha meg jelezné a vásárlóközönség az AMD-nek, akkor jó eséllyel Mo egyáltalán nem vehetne részt ezekben az akciókban. Bár azt mondom ez lenne az egyetlen tisztességes megoldás. A másik lehetne a termék online regisztrációjához kötés. A kártya és a kupon sorozatszámait szépen összekapcsolni már a gyártónál.

(#28) CsonkaImo válasza GeryFlash (#26) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én már reklamáltam kupon miatt. 290X-hez járt volna a Bf4, rajta volt a vonalkód alatt is hogy Bf4 Edition. Lefényképeztem és elküldtem nekik. Másnap e-mail-ben küldték a kódot (iPon).

Szerk.: A dobozon bontatlan volt, vagy volt Sapphire matricájuk. Minden esetre nem volt nyoma, hogy kinyitották volna.

[ Szerkesztve ]

(#29) GeryFlash válasza #65675776 (#27) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, utóbbi jó megoldás lenne, anno mintha régen lett is volna ilyen (talán az Nvidinál). Mióta regisztrálni kell a GF experiencen(?) az Nvidia karikat azóta ezt köthetnék ahhoz. Előbb utóbb szerintem az AMD-nél is lesz ilyen kötelező regisztráció.

CsonkaImo: Na, ezt azért jó hallani.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#30) rocket válasza #65675776 (#27) üzenetére


rocket
nagyúr

Elmeletben csak a VGA-rol szolo szamlat elkuldve lehet regisztralni a kuponon levo kodot.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#31) Gulyopapa válasza PandaMonium (#17) üzenetére


Gulyopapa
addikt


Ez az...

[ Szerkesztve ]

(#32) dredbiro válasza FoxiestFox (#20) üzenetére


dredbiro
senior tag

tökéletesen egyetértek

Good hunting,STALKER !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.