Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Tényleg az.:)

Ez olyan, mint az energia, nem vész el, csak átalakul.:DDD

(#2) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Szeretem mikor így beszélnek a PC- s játékokról, játékiparról. Tényleg nem kellene temetni a PC-t. Még mindig jobban szeretek egérrel+billentyűzettel játszani mint kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#3) bullseye


bullseye
addikt

kis szeretetnek a beígért 1943 időben elkészítése is jó lett volna...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) kexksz válasza pengegyerek (#2) üzenetére


kexksz
addikt

Nem az a lényeg, hogy ki mivel szeret játszani, hanem az hogy a pc játékosok 99%a warezol, míg konzolnál egy kb 10%.

(#5) RootRulez


RootRulez
félisten

Én is inkább PC, mint konzol. :K

═════════════════════════════════════════

(#6) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Én megpróbáltam konzolra váltani, fél évig bírtam, számomra sokkal nagyobb élmény pc-n játszani.

(#7) Neoteric válasza kexksz (#4) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ez max félig igaz. Itthon konzolra ugyanúgy warezolnak mint PC-n, szinte az összes használt eladó gép flashelt.
Lajtán túl meg fordul a kocka, jóval kevesebb a warezolás, PC-n is, meg konzolon is.

PC-s vagyok, de konzol sem rossz cucc, mindegyiknek megvan az előnye, hátránya.
Szvsz a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.

PSN: ne0teric_sAN

(#8) kexksz válasza Neoteric (#7) üzenetére


kexksz
addikt

Természetesen nem, az ilyen "az ikszboksz szar pécé forever" és fordítva vitákba hülyeség belemenni, de elég ránézned az eladási statisztikákra - konzol hozza a 80-90%át az újabb játékoknak. :(

(#9) pengegyerek válasza kexksz (#4) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Ha annyira nem érné meg PC- re fejleszteni a sok warez miatt akkor manapság már egy se jönne ki PC- re. Abban egyetértek, hogy sok a warez viszont előttem szólónak igaza van, hogy konzolra is ugyan úgy lehet warezolni kis hazánkban a flashelt gépekre.

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#10) kovsol válasza kexksz (#4) üzenetére


kovsol
titán

ez a 99% iszonyat elnagyzolt szám szerintem, főleg egy olyan játék topicban ahol a multin van a hangsúly

ez az agyon scriptelt single player videó engem hidegen hagy, majd ha lesz egy jó tankos, lövöldözős, repcsis multi videó akkor azt mondom mutattak már valamit a játékból

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11) LW


LW
őstag

Nagyon jók a hangok a darálós részben. :Y
Ja és természesen PC FTW!

(#12) Revolit


Revolit
senior tag

Csakhogy ilyen multis címeket nem éri meg warezolni, mert minek? A 2 órás single részéért? Frászt, nekem is megvolt a BC2, és még csak ki se toltam single részt. Multihoz meg ugye eredeti játék kell, így itt szerintem nem igaz a 80-90% konzol hozza dolog, mert igenis sokan inkább PC-re vették meg, még akkor is, ha van konzolja. Mert vitathatatlan tény, hogy FPS-re százszor jobb egy egér. (Volt konzolom, PS3 meg 360 is, van viszonyítási alapom). Egy szó mint száz, az ilyen nagy multi címek igenis szépen hoznak a konyhára még PC-n is.

(#13) Gude


Gude
senior tag

Tetszik a hozzáállás.CSak így tovább :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#14) Day 'n' Nite válasza Revolit (#12) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

"Mert vitathatatlan tény, hogy FPS-re százszor jobb egy egér." egyetértek... próbálgattam azt a bizonyos ps3-at, de azt nem ilyen játékokra találták ki ;]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#15) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

@#4
és ezeket a számadatokat honnan szedted?

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#16) Manbal válasza kexksz (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

Menj inkább kekszbokszozzál :)
99 helyett inkább 50 az, és lenne kevesebb is ha nem adnák aránytalanul sok pénzért az ilyen anyagilag elmaradott helyeken mint mondjuk Mo.

(#17) tDr1v3r válasza Manbal (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

ha nem adnák aránytalanul sok pénzért az ilyen anyagilag elmaradott helyeken mint mondjuk Mo.
Ha 3-4kért vesztegetnének minden friss játékot megjelenéskor, akkor se vennék sokkal többen... mondjuk ezt már rengetegszer ki lett tárgyalva. Nem a pénz a gond, hanem a hozzáállása egyes embereknek. Bezzeg menő kórájhétre van pénzük, ugye...
Boxra is rettentőnagy warez van, PS3 meg a mókolós emberek körében terjedt el ilyen téren. De akkoris jóval többen vásárolnak konzolon játékot, főleg hogy egy nagyon jó gép árának töredéke egy PS3/x360, továbbá mindegyik géphez egy rettentőjó online rendszer van. Na meg, annyira nincs ott cheater, max jtag/jailbreakelt kozolosok, de azok ugye hamar bant kapnak...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jaj mekkora kamu duma meg jópofizás a Dice-től.

Vajon a BC2 kiegészítőit miért adták ki mindig késve PC-re és miért volt olyan ami PC-re el sem készült, csak konzolra?
És akkor még a BF 1943-ról nem is beszélünk.

Mi volt az indok? Sokkal jobban koncentrálnak a BF3-ra és az nekünk milyen jó. Érdekes konzolra ki tudták adni. Álszent duma.

Megint etetik itt a jó-népet de ahogy látom itt a hozzászólásokban van aki be is kajálja.

[ Szerkesztve ]

(#19) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem rossz videó, de kicsit elmentek modern warefare stílusba... És mintha nem láttam volna, hogy tűzharc közben kihajolt volna a játékos a fal mögül...

Persze azért pozitivum is van... van szórása az m4-nek, még ha nem is nagy. :DDD

BaLee-vel is egyetértek... bc2-n is baromi sokat kellett várni a javításokra. bár legalább az új mapokat ingyen adták, így nem reménytelen a társaság.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Erre a kérdésre térjünk vissza 5 év múlva amikor már a konzolok FullHD*X 3D-ben egér és bill támogatással futtatják a játékokat a PC árának harmadáért.

(#21) GAbre


GAbre
veterán

Ez mind szép és jól hangzik!
De igazából 1x volt igazán mély pont a pcben...
Azóta "tartja" magát sőt javul 1 fokkal...
És mióta az az időszak volt,újra és újra felhozzák ezt,h haldoklik....
Pedig köszöni szépen elég jól elvan... :C

Avatar

(#22) Steven


Steven
addikt

úristen ez mikor jön ki?:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23) ló úr válasza kexksz (#4) üzenetére


ló úr
őstag

Miről beszélsz? Hamarabb kintvan a warezolt cucc konzolra mint PC-re. :) Csak kicsit szét kéne nézned (nCore,Bithumen),eléggé elavult históriákat követsz barátom. Nem hiába dobálnak ki naponta több száz embert xbox live-ról,de ebbe ne menjünk bele,mert ugye konzolra nincs vagy csak alig van warez! :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#24) LW válasza BaLee (#18) üzenetére


LW
őstag

Mondasz valamit. :K

Konzolt már csak azért sem szeretem, mert a puritán mivoltja lebutítja a játékok PCs verzióit is.

Abban reménykedek a konzolok által kivetített ideális jövőkép elbukik, akár az online (jogtiszta) zeneletöltős boltok. Ne kövezzetek meg. :B

(#25) ló úr válasza LW (#24) üzenetére


ló úr
őstag

+1

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#26) lolll3


lolll3
tag

Igen nekemis volt Xbox360om de PC-re cseréltem és sokkal jobban bejön,egy probléma a fejlesztgetés ami konzolnál nincs. :U :K

"Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyó vizét, kifogja az utolsó halat is, akkor rádöbben, hogy a pénzt nem lehet megenni."

(#27) moha21 válasza LW (#24) üzenetére


moha21
addikt

Azért írnak szar játékokat, mert erre van igény.
VV4 is van. Mónika show is volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Brutál jól néz ki ez a trailer. Asszem most fogok átpártolni, de legalábbis kipróbálni a Battlefield-et. Kíváncs vagyok, hogy a MW3 tud-e ezzel szemben bármi jobbat is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29) Djuree válasza kexksz (#4) üzenetére


Djuree
félisten

baromság...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30) Djuree


Djuree
félisten

király lesz ez is, mint a többi, must have!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31) Necroman_Mk2 válasza bullseye (#3) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Azt végül azért lőtték le, mert idén jön a Play4Free PC exkluzív mikrotranzakciós móka. Sőt, április közepétől már nyílt béta lesz.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#32) Sontir Fel válasza Necroman_Mk2 (#31) üzenetére


Sontir Fel
őstag

De mire megjelenik rendesen már a spájzban lesz a BF3...

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#33) GegeWarrior válasza LW (#24) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#34) zoldmanoka


zoldmanoka
csendes tag

Azért a konzolverziókat se hanyagolják el, mert az eladások 90%-a onnan fog jönni, a
pc-re helyezni a fő hangsúlyt egyébként is több, mint kockázatos az ottani warezuralom miatt.

(#35) kovsol


kovsol
titán

most csak azért mondják ezt, mert PC -re tudnak mutogatni szép grafot, amikor a konzolok voltak brutál erősek a PC hez képest, akkor meg konzolt mutogatták szivesebben

May the Force be with you!

(#36) GegeWarrior válasza kovsol (#35) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

És ez mikor volt?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#37) zoldmanoka válasza LW (#24) üzenetére


zoldmanoka
csendes tag

És szerinted, ha mindenki warezolni fog, akkor ki fog game-ket fejleszteni ?
Nem véletlen, hogy a konzol vált a fő iránnyá az elmúlt években, hiszen
ott kb 10% a warez, pc-én meg kb 90%. Az igaz, hogy most már jobb a pc-és grafika a konzolok kötött hardware miatt, de mit ér ez, ha PC-re nincs GOW, Uncharted, Halo, Red Dead R. stb.. +
majd ha 2-3 év múlva bejönnek a next gen. konzolok , akkor majd újra nézhetnek a
pc-és átlag gamerek, hogy húúú de jó..., főleg, hogy a döntő többségnek valszeg nem lesz
annyi pénze, hogy összedobjon egy next gen. konzollal felérő pc-ét.

(#38) kovsol válasza GegeWarrior (#36) üzenetére


kovsol
titán

nézzél meg pl egy ghost recon advanced warfighter xbox360 és pc verziót, amikor kijött az x360 még Athlon 64 egymagos procik hasítottak a PC -kben, ahhoz képest egy jól optimalizálható xbox360 sokkal jobb volt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#39) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nagyon helyes, ne temessük a pc játékokat még.
Stratégiát és szerepjátékot játszom, valahogy nem alternatíva a konzol az x+1 agyatlan lövölde húzócímekkel.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#40) Sdi válasza zoldmanoka (#37) üzenetére


Sdi
addikt

Ezt a 10/90 hülyeséget honnan vetted :F , nem egy konzolos embert ismerek akinek egy darab eredeti játéka sincs :( . Ami a fejlesztők / kiadók / nagy konzol szeretetét illeti, csak és kizárólag a sokkal könnyebb, egyszerűbb fejlesztés / kötött hardver / és a magasabb bevételi hányad / drágábbak mint a pc-s cuccok /.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#41) GegeWarrior válasza Sdi (#40) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#42) BaLee válasza GAbre (#21) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tényleg?

Mondj az elmúlt 3 hónapból pár értelmes játékokat amik kijöttek PC-re?

Dead Space 2-n kívül nem nagyon ugrik be semmi. Aztán még a Bulletstorm meg a TDU2 esett be az elmúlt hetekben de ez nem valami ütős felhozatal.

Persze szép dolog áltatni magunkat azzal, hogy a PC él és virul, csak ez nem igaz. Bár talán még nem is haldoklik. Fénykorán már régen túl van.

Arról meg, hogy minek van nagyobb jövője, a konzoloknak vagy a PC-nek meg szintén lehetne vitatkozni csak nem érdemes. Az eladások pontosan mutatják.

(#43) Sdi válasza BaLee (#42) üzenetére


Sdi
addikt

De milyen játékok várhatóak 3 hónapon belül / Shogun 2, Witcher 2, Dragon Age 2 / és ezek mind PC specifikus játékok, konzol átirattal. Persze, akik csak az bunyós, lövöldözős és árkád sport játékokra vannak rámozdulva, azoknak bőven elég a konzi.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#44) McCoy20


McCoy20
tag

én ehhez az egészhez annyit mondok, hogy ha nem lenne játék PC-re akkor kb az egész PC ipar bedöglene, mert az átlagos irodai feladatokra már 10 évvel ezelőtt is megfelőek voltak a gépek...

jó tervezéshez, videó szerkesztéshez és egyéb extra munkáltaokhoz is kell a vas, de akkor is ilyen VGA-t vegyél mer 5 FPS el több van, meg még 2GB ram...

nagyon jól tudják, a PC game nélkül olyan, mint a dallas Jockey nélkül:D

(#45) gejala válasza BaLee (#42) üzenetére


gejala
őstag

Kár, hogy például az RTS és MMORPG műfaj egésze alapból PC exkluzív. Ez százmilliós nagyságrendű játékost jelent és milliárdos üzletet. :D
Na meg konzolon sok szerencsét az olyan erősen kompetitív online játékokhoz, mint a Quake 3. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) .mf válasza kexksz (#4) üzenetére


.mf
veterán

Mindkét számmal elég csúnyán mellélőttél, gyönyörűen bekajálod azt, amit a játékkiadók nyomatnak... Idehaza konzolt ugyanúgy warezolják, mint a PC-t.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#47) kovsol válasza Sdi (#43) üzenetére


kovsol
titán

az a gond, hogy a három játékból amit mondtál kettő konzolon is megjelenik ;)

May the Force be with you!

(#48) McCoy20


McCoy20
tag

ja és még annyit, hogy most van megint a holtpont, a jelenlegi konzolok már hardveresen "elavultak", a fejlesztők meg ha tetszik ha nem a kiadóknak igyekeznek lépést tartani a technológiával, most megint elő kell venni a PC-t, majd ha jön a PS3 meg Xnemtudommennyi akkor megint leül majd a pc aztán megint fel...

(#49) Sdi válasza kovsol (#47) üzenetére


Sdi
addikt

Ezért is írtam, a konzol átiratot :)

Arról nem is beszélve, hogy a játékélményük hagy majd némi kívánni valót maga után, a pc-hez képest, az irányíthatóság miatt. Persze ugyan ez elmondható a konzol > pc átiratokról is, ahol a legtöbb esetben borzasztó az irányítás.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#50) .mf válasza tDr1v3r (#17) üzenetére


.mf
veterán

"Ha 3-4kért vesztegetnének minden friss játékot megjelenéskor, akkor se vennék sokkal többen... mondjuk ezt már rengetegszer ki lett tárgyalva."

Azon a rengeteg kitárgyaláson meg lett említve az a kísérletezgetés is, amit a Valve Steam néven végez? A legfényesebb cáfolata az állításodnak az, amikor egyik játék (bocs, most nem jut eszembe a címe, de itt is volt róla cikk) árát felére csökkentették -- s az eladások száma a "nem vennék sokkal többen" vélekedéseddel szöges ellentétben, 30-szorosára (!!) emelkedett.
Sok ismerősöm és jómagam is ilyen vagyok, hogy rengeteg legálisan vásárolt játékom van, de döntő többségénél megvártam, hogy általam elfogadható szintre csökkenjen az ára. Úgysincs sok időm már játszani, most is halomban állnak bontatlanul játékok; és a legújabb játékhíreket se követem, csak azt a néhányat, ami engem érdekel, aztán a többiről ha elég jókat hallok, később megveszem, amikor lement már az ára (hogy az is álljon a Bontatlan Játékok Kupaca tetején :DDD).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.