Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ari18 válasza kacsaesokos (#6) üzenetére


Ari18
őstag

Kb én is így voltam mint Te. A Gears of War 2-t meg a Fable2-t kijátszottam utána meg csak ott porosodott. kölcsönben többet volt, mint itthon. Nemrég eladtam a francba. Lett volna pár játék ami érdekelt volna, de a ratyi irányítás miatt ment a levesbe. Élvezhetetlenné tette a játékokat a gamepad. Lehet itt magyarázni, hogy meg lehet szokni, de kérdem én minek? ha van jobb és szebb ;]

(#52) pechman8 válasza kexksz (#4) üzenetére


pechman8
aktív tag

Ez butaság. Mind a 99 mind a 10.

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#53) kpal


kpal
veterán

Mikor lesz konzol halál már.... :))

(#54) h-yle


h-yle
addikt

Éljen a markeing bullshit! ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#55) |nsane


|nsane
tag

Én mindörökké PC-s maradok :R
Én butított, buta játékokkal, nulla irányíthatósággal rendelkező konzolokkal nem fogok sz@rakodni. Ez csak a snob-oknak való, akik nem értenek a PC-hez nincs kedvük, szakértelmük az alkatrészekkel való legózáshoz, meg az op. rendszerekkel való szarakodáshoz. Erre jó példa Amerika, Nyugat Európa, Japán. Persze tisztelet a kivétel, szóval akinek nem inge, ne vegye magára.
Aki kiáll a PC mellet annak pedig "respekt".

A cikkhez pedig azt kell, hogy mondjam nagyon helyes hozzáállás és mindenkinek ezt a példát kellene követnie!!!

(#56) 3RROR


3RROR
aktív tag

Hát ezért beújítok 1 új gépre :DDD

(#57) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nekem hiába lenne konzolom akkor sem az lenne az elsődleges játékra, ha vennék egyet sehol se lennék mert 1 db játékom se lenne rá kb 2 év alatt vennék rá 1-et ilyen árak mellett, csökkenés az meg nem igazán menő arrafelé, amikor ps-em volt, de pc-m meg nem net meg pláne, akkor azon játszottunk rengeteget, és tök jó volt, de így magamnak most nem vennék nem lenne túl sokat használva. Pc-re most kb vennék egy konzollal egy árban lévő kártyát akkor személy szerint jobban járnék, mert pc-re több játékom van és azokból a népszerűbbek jobbak pc-n support szempontjánból is, pl l4d1-2, tf2, portal, igaz tf2-t szétroncsolták de az nem ide tartozik. Az meg egyértelmű hogy mivel konzol hozza be a több lét azt támogatják jobban és azt a szintet is, szóval ami konzolra jön azt fogják kiadni pc-re is módosítások nélkül, bár ha jól rémlik mindig is konzolra jöttek ki előbb a játékok bár az lehet a fejlesztés és a grafikai különbségek miatt volt. A halála meg nem most lesz, ameddig lesz csúcs kártya processzor stb (amd, nvidia) addig játék is lesz pc-re, mert ha nem jönne semmi játék rá akkor minek vennének ilyen drága cuccokat, persze hozzáteszem hogy az én gépemmel elvagyok, de ahogy látjátok így is van sok elit emberke akik mindig a legújabbat akarják a gépükbe mert csak, lehet szeretik a magas villanyszámlát fizetni...
Az meg tök egyértelmű hogy játék miatt vesznek fél millás gépet az emberek, másra nem kell ekkora teljesítémny, persze játékra se max 1-2-re amit elfuseráltak köszönhetően a konzoloknak, 3 éve l..zart nem fejlődött a grafika, hiába dx11 és a tesszeláció lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#58) gejala válasza |nsane (#55) üzenetére


gejala
őstag

Azért azt el kell ismerni, hogy a konzol is kitenyésztett néhány fantasztikus alkotást. Gondolok itt például az általam nemrég újra elővett Silent Hill 1, 2, 3-ra, hogy rögtön egy kimagasló művészi értékkel bíró példát hozzak. :R

[ Szerkesztve ]

(#59) kpal válasza BalaNce87 (#57) üzenetére


kpal
veterán

PC-re mindig lesz vevő mert sokkal több mindenre használható játékon kívül is.

(#60) sith7 válasza kexksz (#4) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük, Emese !

(#61) lofagi


lofagi
addikt

0:36-nál észrevettétek, hogy pont a "...world get so **cked up..." mondatnál beledudálnak :D nagyon nagyon komolyság - bocs ha már valaki észlelte, nem olvastam végig az egészet

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#62) megint én válasza LW (#24) üzenetére


megint én
őstag

SZÉPEN SZÓLTÁL +4 !!!
;] ;]

(#63) BalaNce87 válasza kpal (#59) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen ez meg a másik, bár én azt mondom nem szükséges 60-120ezres vga-kat venni pláne processzort, ha nincs rá szükség, ha meg olyat adnak ki, mint a gta4 akkor annak tökmind1 hogy 30-vagy 130ezres vga van alatta ha egyszerűen elszúrták az egészet. Pl én az SLI-t vagy CF-et soha se értettem minek erőltetik, anno azthittem ha két ugyanolyan kártya lesz a gépembe logikus módon megduplázódik a teljesítmény, de kb jó ha ilyen 10-15%-al ha többet nyújt talán stabilabb lesz az fps, költené akkor már valami hasznosabb alkatrészre, persze akinek ennyi léje van annak aztán tökmind1 csak legyen a legjobb, mert az fasza és egyeben totál értelmetlen.
Jó lenne egy konzol, de részemről sajna többet lenne az ágy alatt, mint használatban.

(#64) BaLee válasza gejala (#45) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pontosan, az RTS meg az MMORPG PC-s műfaj és előbbi biztosan az is marad, pusztán irányíthatóság miatt. Az MMORPG meg egy nagy pénzlehúzás és időelb*szás. Én mondjuk nagy RTS rajongó vagyok, de elég régen jött ki értékelhető alkotás sajnos.

(#43) Sdi: az általad említett 3 játék közül a Shogun biztos nem jön PC-re ugye irányíthatóság miatt, a DA előző része meg egy üdítő kivétel volt, mert a PC-s verzió kicsit összetettebb volt mint a konzolos. Witcherre meg az első rész után nagyon büszkék voltak, hogy PC exkluzív, meg az is marad a folytatás is ha lesz majd. Aztán mégis jön konzolra. Gondolom, osztottak, szoroztak...
Az a baj, hogy most kijön ez a 3 játék aztán várhatunk még fél évet aztán ősszel talán megint lesz 3 név amire érdemes lesz odafigyelni. Régen ez nagyon nem így volt, akkor a nyári uborkaszezonban jött ki ennél több játék...

Sokan szidják a kontrolleres irányíthatóságot, csak nem értem miért. Főleg mostanában amikor minden PC átirat is úgy jön ki, hogy egy Xbox controllerrel teljesen játszható legyen beállítás nélkül...
AZ FPS műfajon lehet vitatkozni, anno mikor kipróbáltam, fél óra után félredobtam, hogy ez lehetetlen. Aztán rászántam magam és pár hét után már semmi bajom nem volt vele. Végigjátszottam egy Borderlandsot majd egy MW2-t simán. Sőt később mikor PC-n is nekiálltam vele szórakozni többet szenvedtem egérrel, mint anno kontrollerrel.
a Dead Space 2-t PC-n pedig szintén controllerrel játszottam végig, sokkal nagyobb élmény a tv előtt ülve játszani controllerrel, mint a gép előtt görnyedve tologatni az egeret.

(#65) Bogyó bá' válasza Black Dragon (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ja. Az anyag meg nem vész el, csak gazdát cserél.... ;)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#66) kpal válasza BalaNce87 (#63) üzenetére


kpal
veterán

ÉN sosem veszek konzolt az biztos még a PC létezik. Asli is elég kacifántos dolog itt a TDU2 és nem nagyon akar menni sli-be és pedig 2011 írunk.Én 80-120k-bol használtan összedobnék egy I7-es gépőet de lesz az olcsobb is és majd ha a jelenlegi nekem már nem lesz elég olcsón használtan bejutok és a mostani gépem teljesítményét többszörösen hozza.

(#67) BalaNce87 válasza BaLee (#64) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az élmény nem lesz jobb csak kényelmesebb, a kettő nem ugyanaz. Pl Mafia 2-t játszottam kontrollerrel, autót vezetni jó volt, meg így több volt benne a kihívás, egérrel 2 mp alatt leosztottad az ellenfelet ezért az a része egyszerűbb, de ez igaz a gears of war szerű játékokra is, de pl egy prince of persia vagy assasins creed jobb joy-al, de egérrel sincs semmi gond, viszont előbbivel ahogy elején is írtam kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#68) LW válasza BalaNce87 (#67) üzenetére


LW
őstag

Utóbbi kettőt valszeg inkább kontrollerhez igazították. Akár a konzolokon népszerű felülnézetes mászkálj-és-darálj játékokat.

(#69) GAbre válasza BaLee (#42) üzenetére


GAbre
veterán

Mi köze az elmúlt 3 hónaphoz a pc ipar "haldoklásának"?
Jó,de legyen megjelent még a Tron is...
De mindenhol van jobb,és rosszabb időszak.
De igazad van az eladások magukért beszélnek!
pl.:nemrég volt 1 cikk,h növekedett a pc-s alkatrészek eladása,igaz ezt nehezebb követni,ha nem lehetetlen...
De attól,h vmi nem kap nagy hírt,h "a pcket veszik,mint a cukrot",az nem azt jelenti,h el van temetve...
A fénykorán rég túl van abban igazad van!
De 1x lent 1x fennt!

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#70) fasterware


fasterware
aktív tag

Ez a videó olyan volt mintha ghost recon űjabb része lenne, de tetszetős :) .

(#71) M3Ny3'T válasza zoldmanoka (#37) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"...főleg, hogy a döntő többségnek valszeg nem lesz
annyi pénze, hogy összedobjon egy next gen. konzollal felérő pc-ét."
Való igaz, 2x annyiba kerül egy hasonló teljesítményű PC, viszont nem rónak ki rád 1 millió Euro-s bírságot, ha telepítesz rá egy Linuxot ([link]), ennél fogva kicsit többmindenre lehet használni a PC-t a többletköltségért cserébe, mint játékra.

a 90 vs. 10% warezre meg már jópáran megmondták a véleményüket. :N

#64 BaLee: "...sokkal nagyobb élmény a tv előtt ülve játszani controllerrel, mint a gép előtt görnyedve tologatni az egeret."
Ezt sosem értettem, mint érvet a konzolok oldalára. PC-t is rá lehet kötni TV-re nem? :U

(Igen, kövezzetek meg, egy PC párti hsz-ét olvashattátok, de képtelen voltam konzolon játszani, a kontrollerhez béna vagyok. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#72) tDr1v3r válasza .mf (#50) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem állítok semmit sem, a Steamet meg ismerem jópár éve, és vettem már ott "pár" játékot is életemben... :)
Ott nagyon sok (majdnemhogy az összes? túlzás, tudom) olyan ember fent van aki játékokat vesz (kényelem, ár, akciók miatt), és azért, a gamer-társadalom (warez-ellenes) nagy része nemcsak egy játék miatt rakja fel, hanem azért hogy vásároljon is ott. Ez oké, szerintem itt folyik be a legtöbb pénz, nem a fizikai adathordozókon.
Azt amit kiidéztél, az ország játékosainak "többségére" értettem. Remélem, minden félreértést tisztáztam. :R

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#73) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Atya Úr Isten! Ez valami döbbenet... :Y
Ha tényleg ilyen lesz a játék grafikája és a szereplők mozgása, akkor az elsők között fogom megvenni! A végén tényelg nem bánom meg, hogy 6970 lett a 6850 helyett. ;]

Nem mellesleg max respect a Dice fejesnek a hozzáállásért! :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#74) ló úr válasza yakuza.tora (#73) üzenetére


ló úr
őstag

"Nem mellesleg max respect a Dice fejesnek a hozzáállásért!" +1 :R

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#75) ddekany


ddekany
veterán

Amúgy nem lehet, hogy a PC mint játékplatform gyengélkedése jelentős részben épp annak köszönhető, amit itt sokan az előnyének mondanak, nevezetesen hogy (általában) előrébb jár hardverben? Hogy az egész állandóan arról szól, hogy fejleszd a hardveredet a végtelenségig? Most tényleg... ez bejön néhány kockának, meg játék fanatikusnak, de a nagy többséget kitevő alkalmi játékosnak állatira nem, holott valószínűleg van már otthon PC-jük, csak más célra. De hát a modern játékok közül kb semmi nem fut azokon... és akkor csoda, hogy ezek a tömegek kiesnek mint PC-s vásárlók? Majd biztos ezért fognak bővíteni óriási összegekért (főleg hogy azt sem értik mit kéne bővíteni és hogy - ha van pénzük is, ez csomó rohangálás meg szopás), mikor még azt is 2x meggondolnák, hogy kiadnak-e pár ezer forintot egy játékért. Hagyják inkább az egészet a picsába. Esetleg inkább veszne kegy konzolt, miközben van otthon PC-jük is. Ja, és pont ezek azok az emberek, akik mivel nem kockák, a warez-t sem nyomnák annyira (mert nem tudják hogy kell feltenni egy ISO-t, vagy egy törést, meg félnek a vírusoktól).

[ Szerkesztve ]

(#76) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A cím igaz és kész :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#77) ló úr válasza ddekany (#75) üzenetére


ló úr
őstag

Aki nem full kocka,hanem csak néha alkalmi játékos az konzolt se fog venni. :R Akinek nincs pénze egy értelmes PC-t venni annak konzolra sincs+ egy jó HD tv-re sem.+Aki egy ISO-t nem tud leszedni, feltenni,az konzolra sem fog tudni lewarezolni semmit,pedig van azokra is pont annyi mint PC-re már :) Szal a leírásod és meglátásod szerintem nem igen helytálló. De kövezzetek meg ha tévedek.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#78) pcsabat válasza kexksz (#4) üzenetére


pcsabat
őstag

Hát, az én ismeretségi körömben több PS3 és jóval több xbox360 van és meg kell mondani kb annyi eredeti játékkal játszanak amit a konzolok mellé kaptak... (itt olyan 10 gépről van szó). Míg a pc-s barátaim - beleértve magam is - , ha nem is előrendeléssel, hanem miután kipróbálták a játékot - warez által - rendszeresen vesznek eredeti szoftvert. Szal erről ennyit... Ha nem próbálhatnám ki "illegálisan" az adott játékot, meg sem venném "legálisan" és nem is sorakoznának az eredeti játékok a polcon...

(#79) Gbi82 válasza ló úr (#77) üzenetére


Gbi82
tag

"Akinek nincs pénze egy értelmes PC-t venni annak konzolra sincs+ egy jó HD tv-re sem"

Eladtam a 120-ért vett értelmes pc-met 60-ért (jó áron) és vettem egy boxot az árából, amit garantáltan nem kell fejlesztenem és minden game futni fog még évekig, ugyanazon a monitoron amit eddig is használtam.
Egy db eredeti játékot vettem életemben a Starcraft 2-t.
Amit Crackelve használok, mert beleuntam a Blizzard fasságaiba.
Emellett én még abból a korból származom amikor egymás közt másolgattuk a C64 kazikat, tehát a véleményem a warezról az ,hogy aki rá van szorulva , úgyis innen szerzi be a cuccokat, a gazdagok, sznobok meg csak szépen pakolják tele a polcaikat a dobozokkal de ettől ne érezzék már emberileg többnek magukat.
A wareznak pont ez a szépsége, hogy elmossa az társadalmi osztályok közti különbségeket.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#80) M3Ny3'T válasza Gbi82 (#79) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Érdekes nézőpont. Szerintem nem sznobság támogatni a fejlesztőket egy igazán jó (hangsúlyozom: JÓ) játékért cserébe, nem mellesleg a legnagyobb probléma PONT AZ, hogy azok is warezolnak minden platformra, akik valójában nincsenek rászorulva a lopásra.
Tehát ha engem kérdezel, az általad kategorizált "sznobok" joggal tarthatják magukat többre.

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#81) ló úr válasza Gbi82 (#79) üzenetére


ló úr
őstag

Az sznobság h van Steamen nem 1 eredeti játékom,meg h van nem 1 eredeti dobozos játék itthon? Mindet akciósan vettem amikor voltak leárazások,stb. :) Am. meg én sem vagyok fiatalabb mint te,ha a C64 es kazik cserélgetésénél (ebből gondolom,h kb. egy korosztály vagyunk) tartunk.Ebből a beszólásodból legalábbis az jött le,h kis pöcsnek tartol.Am. meg egy erős PC nem csak játékra való,hanem sok embernek munkára is kell,egy játékdobozt(xbox) pedig csak játékra meg max filmezésre,zenehallgatásra tudsz használni. De persze kinek mi a szíve vágya,én ha megtehetném vennék egy boxot is a PC-m mellé,de nem tehetem meg.Én kb. 3-4 évente újítok a cuccaimog sz.gép terén,kövezz meg ha ez sok,húúú,nekem az egér és billentyűzet sokkal realisztikusabb minden téren mint az a lofasz kontroller. Am. meg ha eladtad a géped akkor,h használod a Starcraft2-t crackelve? :D Boxra nincs crack. Na de mind1. Am. meg a 120 ért vett értelmes PC-det,hány év használat után adtad el 60-ért? Gondolom nem 3 hónapot volt nálad.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#82) đayW@LkeR válasza ló úr (#81) üzenetére


đayW@LkeR
tag

korrekt Hsz. :K :R

Na ami a legnagyobb lényeg:

Úgy véli, hogy a PC-s játékosok a legnagyobb hardcore játékosok, még ha az utóbbi időben az Xbox360 és PS3 online játékosok száma is felszaporodott, akkor is a PC-sek maradnak az ő fő közönségüknek.

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#83) edward2


edward2
addikt

Mindenki rá van szorulva a warezra. Tévhit otthon, hogy külföldön bezzeg, sőt...

Szerintem sok ember meglepődne, mennyiből is él egy olasz család és ott mennyire nincs fölös pénz hülyegyerekeknek 50eurós játékra, de íreknél se volt rózsásabb a helyzet. (most meg főleg nem...)

(#84) capulet75


capulet75
addikt

Akinek van jó gépe, ne adj isten ez a hobbija az sznob. :D Télleg nem élünk valami jól ebben a zországban...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#85) Sdi válasza BaLee (#64) üzenetére


Sdi
addikt

Ez ugye elírás volt részedről " az általad említett 3 játék közül a Shogun biztos nem jön PC-re ugye irányíthatóság miatt " :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#86) kovsol válasza Sdi (#85) üzenetére


kovsol
titán

[link] itt már tölthető a PC Demo, szóval az volt

úgy lenne helyes: nem jelenik meg konzolra az irányítás miatt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#87) Gergosz2


Gergosz2
veterán

PC játékokat temetni hülyeség.

Igazán szépet PC-n lehet alkoti , no meg a fejlesztés is PC-n történik..

PC-n igaz sok a warez de konzolon sem kevés!!

De szerintem azon is elgondolkozhatnának a kiadók , ohgy adjanak ki demokat pcre.Itt értem pl a Black Ops-t.
Se demó csak videók.Megvettem de első hónapban játszhatatlan volt , meg amúgy sem tetszik.

Ha kiadnának demót többen döntenének úgy ,hogy megveszik vagy, hogy nem!!!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#88) Angel1981 válasza pengegyerek (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyfelől teljesen egyetértek, másfelől attól mert egy neves fejlesztőcsapat ezt vallja, a tendencia mást mutat.
Az tényleg hülyeség, hogy "a PC, mint játékplatform halott", viszont visszaszorulóban van, ez sajna tény. :(
Kérdés; meddig zsugorodik? Átlépi-e azt a költséggazdasági szintet, hogy egyáltalán ne érje meg rá fejleszteni, vagy mindig lesz "egy kemény mag" aki életben tartja?

(#89) LW válasza Gbi82 (#79) üzenetére


LW
őstag

Ha a társadalmi osztályokat inteligencia alapján határozzuk meg, akkor biztosan, mert itt vagy ebben a topikban. A sznoboknak köszönheted, hogy fejlesztenek játékokat. :N

(#90) buzus


buzus
aktív tag

A gamepadot meg lehet szokni, de aki egész életében egérrel játszott annak mocskosul zavaró. Továbbmegyek, bármennyit gyakorolhatsz gamepaddal sosem leszel jobb játékos annal mint aki ugyan annyi időt, de egérrel játszik. Arra várok már mióta, hogy legyen végre egér+bill. konzolra és nagy valószínűséggel nem ülök le többé a PC elé játszani. Tudom, csak 60fps el fog menni a játék 180 helyett, de legalább 5 évig szavatos lesz amíg ki nem jön a friss generáció, nincs fagyás, kékhalál, el nem induló játék stb.

[ Szerkesztve ]

(#91) Depression válasza Gbi82 (#79) üzenetére


Depression
veterán

Az utolsó mondatot ugye mehet aláírásnak? :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#92) ló úr válasza buzus (#90) üzenetére


ló úr
őstag

Van egér meg Bill xboxra,csak egy átalakító kell ami mocsok drága :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#93) buzus válasza ló úr (#92) üzenetére


buzus
aktív tag

Ja, csak jobban utánanézve rájössz hogy mégsem ugyanolyan mert pontatlanabb mint egy egér és még laggja is van a mozgásának. (Régebben ez volt a helyzet, ha most már nem az akkor sry és én is utánanézek mert érdekel)

(#94) ló úr válasza buzus (#93) üzenetére


ló úr
őstag

Ööö azt nemtudom,h milyen volt,meg milyen most,csak arról tudok,h van :D Sose volt boxom,szal nemtudom.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#95) buzus válasza ló úr (#94) üzenetére


buzus
aktív tag

Jaértem :)

(#96) ddekany válasza ló úr (#77) üzenetére


ddekany
veterán

"Aki nem full kocka,hanem csak néha alkalmi játékos az konzolt se fog venni."

Pedig a konzol pont az ilyen embereknek készült... Ez a tipikus játékokon is meglátszik.

"Akinek nincs pénze egy értelmes PC-t venni annak konzolra sincs"

Elvileg... de az embereket nem racionális lények, szóval nem vagyok abban biztos, hogy ez így működik a valóságban is. Aki nem eltökélt játékos, azaz nem direkt játékra vesz gépet, aligha fog előrelátásból 100e vagy még magasabb áron PC-t venni, mikor van 60e-ért is. Később rájön, hogy jaaa, ő vagy családtagja mégis csak játszana ezzel meg azzal... meg hogy jaaa, ezen az nem is megy. Vagy csak hogy már túl öreg a gépe, hiába volt anno egész jó. Valószínűleg utólag nem fog csak emiatt rohangászni meg kiadni rakás plusz pénzt. Ugyan ez van azzal is, hogy a konzol a drágább. Lehet, de egy Xbox 60e-ért máris a tied, míg egy jobb játékos PC majd duplája. És nem szokták érezni az emberek, mikor sok-kicsi-sokra-megy alapon folyik el a pénzük, csak az fáj, amikor hirtelen kell leszurkolni sokat. Ez olyan, mint a színes tintasugaras nyomtatók, meg ezer másik dolog, ami erre alapoz nagy sikerrel.

"Aki egy ISO-t nem tud leszedni, feltenni az konzolra sem fog tudni lewarezolni semmit"

Igen, és pont ez a lényeg, hogy hány olyan játékost tudnak megfogni, aki nem warezol. Azok talán sokkal inkább a 60e Ft-os PC előtt ülő alkalmi játékosok, mintsem a 120e-es előtt ülő kockák.

[ Szerkesztve ]

(#97) Raysen623 válasza kexksz (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Ugye te sem hiszed el amit mondasz?
Warez volt-van-lesz. A warezolásmindíg a fejekben dől el.......nálam eldőlt:D Az elmult pár évben elég sok játékot megvettem STEAM-en. Warez-on max csak kipróbálás szintig megy a game nálam, és ha nálam így van akkor akad bőven más is szerintem aki így gondolkodik.....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#98) GAbre válasza Raysen623 (#97) üzenetére


GAbre
veterán

A steam az rohadt drága,1-2 kivételtől eltekintve....

Avatar

(#99) Polllen válasza GAbre (#98) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha az egy két kivétel alatt a különböző ünnepek alatti, hétvégi és egyéb akciókat érted, amik kb. 2-3 havonta több tucat (láttad a most karácsonyi leárazást?) játékot érintenek 10-90%-s kedvezménnyel, akkor tényleg rohadt drága. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#100) LW válasza GAbre (#98) üzenetére


LW
őstag

2000 HUFos GTA4+DLC pack, a 2000HUFos L4D+L4D2 pack és a 700 forintos hitman4 mellett bizonyára: rohadt drága. :DDD
Útöbbi időben ezeket szereztem be occsóér.

(#101) errorcode06 válasza Polllen (#99) üzenetére


errorcode06
őstag

Ámen! :R

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#102) JanR válasza kexksz (#4) üzenetére


JanR
addikt

Aha... Inkább nézz meg egy nagyobb to**ent oldalt, és hasonlítsd össze a játékok (PC vs. console) letöltőinek számát, mielőtt hülyeséget írsz.

(#103) GAbre válasza Polllen (#99) üzenetére


GAbre
veterán

Az rohadt olcsó,h pl a dead space-t leárazzák 60 dolcsiról 10% kedvezménnyel...(csak mondtam 1 árat)
JEEEEEH!
Így is bőven hazafuvaroztatom futárral,és ott lehet a polcon a cucc...
De nem azért mondom van amikor jó áron adják...
Volt már nekem is pár érdekes olcsó játék,de én jobban sztem a dobozos verziókat is.
Mert ha a multit nem nézzük,akkor már warezbe is letölthetné az ember.
Mert az emberek(gyerekekbe) nincs becsület,meg legtöbbször pénz eredetihez...
Nekem pl csak a GTA IV van meg steamen,mert nem kell vele babrálni így,és tök olcsó volt...

Avatar

(#104) GAbre válasza GAbre (#103) üzenetére


GAbre
veterán

Nah jó tényleg vannak jó akciók,pl most az ubi csomag kerül 13 euróba...
4 játék 1ben!
Ez tényleg jó ár,de nem nagyon gyakran van ilyen...

Avatar

(#105) BaLee válasza M3Ny3'T (#71) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én PC-s vagyok és a PC-m van rákötve a tv-re és úgy játszok controllerrel.

Csak ilyenkor jövök ide vitatkozni mert nem bírom szó nélkül hagyni, hogy 1-2 PC-s mennyire képes egyoldalúan nézni a dolgokat. Tipikus hozzáállás, hogy a konzol az szar, erre a kérdés szokott jönni, hogy próbálta már? Nem még nem, de biztos szar. :DDD

Persze még ha próbálta is akkor is lehet ez a véleménye, mivel egy controlleres fps irányításába nem 2 óra belejönni de utána már simán el lehet vele boldogulni.

(#106) Polllen válasza GAbre (#104) üzenetére


Polllen
nagyúr

2-3 havonta több tucat játék átlagban. ;) Ha megnézed a steam acc-m egy játékot vettem 10k-ért (mw2) a többi mind 50% vagy a feletti leárazásban (esetleg +még pack-ban), sztem egyik sem volt több 1-2k-nál... ;)

Ha nem követed folyamatosan a steam leárazásokat (mert a dobozos játékokat részesíted előnyben), akkor legalább ne húzd le azt, amit nem ismersz.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#107) Balika23hun válasza BaLee (#105) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem semmi bajom a konzollal, csak a játék készítőkkel akik egy bugos konzolportot adnak ki PC-re olyan játékokból amik elsősorban PC-n élvezhető (FPS,RTS és nekem pont ezek a kedvenceim).Már játszottam konzolon sokféle játékkal (havernál), autós játék pl sokkal élvezetesebb volt mint itthon a billentyűzettel.De amikor cod-ozni próbáltam, még több óra játék után is élvezhetetlen volt (számomra legalábbis).Ha veszek vmit azt a legjobb módon szeretném élvezni úgyhogy maradok a PC-nél amíg végleg tönkre nem vágják a konzolátiratokkal.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.