Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem kicsit várom ezt a játékot. Simán az első 2 résszel játszottam a legtöbbet, külön-külön is. Valahol azt olvastam, hogy 2009-ben megjelenik.
Sajnos mások is az álmaikat vetik weboldalra. :(

(#2) adik válasza D1Rect (#1) üzenetére


adik
őstag

Kizárt, hogy idén megjelenjen. Amúgy valszeg notit kell majd cserélnem hozzá (intel x4), aminek azért nem nagyon örülnék (mégiscsak egy Thinkpad), így azért csak-csak van némi esélye :D
Mindenesetre ezek a képek is nagyon szépek

+1 - én is a d1-d2-d2lod -al játszottam messze-messze a legtöbbet. Sőt. Talán még annó a Transport Tycoon-nal játszottam valamennyit, és slusz-passz.

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Mikor jelenik már meg? Már nagyon várom. Barbárral tolom majd végig az biztos :)
Gépigényről tud valaki valamit?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) D1Rect válasza Egorov (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

A belőttek szerint 2009-ben, a pozitívan gondolkodók szerint 2010, a realisták szerint 2011, a pesszimisták szerint soha.
Gépigényről semmi.

[ Szerkesztve ]

(#5) Wolverine válasza Egorov (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Megjelenés: 2010-11.
Gépigény: ne viccelj, még alfa állapotban sincs :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) gfefe válasza Wolverine (#5) üzenetére


gfefe
őstag

gépigényről talán még annyit el lehet majd mondani, hogy Inkább ati párti lesz mert dx10.1 et fog támogatni.

Nagy kedvenc volt annó... emlékszem hányszor hurcolásztuk egymáshoz a gépünket suhanc koromban, hogy multizhassunk... volt olyan, hogy 6 karakter rohangált egymás mellett és zúzta d2 ben a fallenek hadát ;]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#7) bélanéni


bélanéni
őstag

Ebből az oldalból árad a 101%-os hangulat: [link] :C :R :Y :DDD
Imádtam a Diablo 1-2-t, de a 3 kimondhatatlanul frenetikus lesz!!

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát egy biztos...ha ez megjelenik akkor pár évig nem fogok unatkozni és nem fogom azt kérdezgetni hogy "miért nem jön már ki valami"..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Daveedka


Daveedka
tag

2-t énis nagyon szerettem-szeretem, még mindig jó játék :D , 3-ra pedig már rohadtul kiváncsi vagyok, csak jelenjen már meg :)

(#10) Wolverine válasza gfefe (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem a DX-támogatásról még egy árva szót sem ejtett a Blizzard.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nálam a következő 3 játék volt amibe rengeteg időt beletoltam:

1. Diablo 2
2. HOMM 3
3. TES IV

Nem kérdés miért a Diablo az első.:) Ezt a részt is nagyon várom.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) Sirandrish válasza Wolverine (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

mellesleg meg addigra mire kijön az alsó-közép kategória is DX10.1 lesz...vagy a másik hogy váltogatható lesz..nem hinném hogy a Blizz kifejezetten ATI-ra fejlesztene...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Majstor


Majstor
senior tag

Már nagyon várom... ha megmarad a jellegzetes "fílíng", akkor jó ideig csak ez a játék lesz a gépemen (Addigra biztosan 100x átviszem a Maffia2-est). :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#15) Sirandrish válasza PowerBuldog (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt ne nekem mond.. :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) D1Rect válasza Sirandrish (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Hát ja. A HD 4850-et 23K-ért már most utánad vágják(használban persze).A D3-ig meg vagy 3-5 ciklusnyi videókari fog kipörögni.
(#11) Kareszovics: nagyon hasonló az ízlésünk játékok terén. :)

(#17) gfefe válasza Sirandrish (#15) üzenetére


gfefe
őstag

azt hitte, hogy rokonok vagytok mert az avater egyforma :D

de nem baj értjük mi, hogy hova ment a link :DDD

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#18) Kareszovics válasza D1Rect (#16) üzenetére


Kareszovics
addikt

Avatar terén is. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#19) Sirandrish válasza gfefe (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

az mondjuk könnyen meglehet:D
Nagyon népszerü ez a radioaktív hordó ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) D1Rect válasza Kareszovics (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

:DD
Hogy ON is legyek:
A másik két kasztról nem tud valaki infót?
Ugye eddig barbi,witch doc, és wizard. Mi lehet a másik 2?

(#21) Zsoo80


Zsoo80
tag

én is nagyon várom már !
vkinek 5let, hogyan lehetne a 2-t müködésre bírni vista alatt?

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#22) Lenry


Lenry
félisten

jelenjen már meg! jelenjen már meg!! jelenjen már meg!!! jelenjen már meg!!!!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) Depression válasza PowerBuldog (#13) üzenetére


Depression
veterán

Érdekes elképzelésed van. Ősszel már valószínűleg megjelennek a DX11-es karik, amik visszafelé kompatibilisek. Tehát az nV is fogja támogatni a 10.1-et. Az intel is megjelenik addigra a Larrabee-vel. Ez a játék meg még legalább 2 évig csak képeken lesz. De hát te tudod.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Vazallus


Vazallus
tag

Diablo 2 az best ever!

"Mr. Salieri sends his regards"

(#25) adam320 válasza gfefe (#6) üzenetére


adam320
senior tag

"Nagy kedvenc volt annó... emlékszem hányszor hurcolásztuk egymáshoz a gépünket suhanc koromban, hogy multizhassunk... volt olyan, hogy 6 karakter rohangált egymás mellett és zúzta d2 ben a fallenek hadát"

Azok a régi szép idők :)

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem ez lesz az a játék, amelyiket minden olyan rajongó meg fog venni, aki játszott az első két résszel. :DDD

Már félre is tettem 15K-t a vésztartalékok közé, hogy amint megjön a játék, mehessek megvenni. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) Seagull


Seagull
tag

Sztem ezek a képek nem érnek sokat.
Nár csak azért sem, mert már elég rég óta van fenn -a hivatalos oldalon- gameplay video. :)
Simán múltkor belemerültem, és vagy fél óra után kaptam magamhoz, hogy elég lesz már.
Pedig nem is voltam akkora Diablo fan. :)
Arra már azt mondom, hogy egész tűrhető. :) Ráadásúl jó hosszú. :K

(#28) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Két hete toltam végig a diablo 1-et :D
Lanban meg 4 hete toltuk lakótárssal a d2 lodot. Iszonyatsokat játszottam a diablo sorozat összes részével kiegészítőjével. Legelső PC-s játékaim között volt a diablo 1 :DDD
HAJRÁ BLIZZARD!
Nőben lehet csalódni, Blizzardban soha! :D

Szerk: mikor kijön a game, meg fogom venni eredetibe azonnal, haver nemrég vett egyik szomszédos országban 500 FT-ért Wrath of the lich kinget eredetibe, remélem a diablo 3-at max 1000-ből megúszom! :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#29) Depression válasza Dyingsoul (#28) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem 100-ból is megúszod, mert mire megjelenik már mi is €-val fogunk fizetni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) TheDragon007 válasza Dyingsoul (#28) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nőben lehet csalódni, Blizzardban soha! :)) :R

Ezt elteszem aláírásba ha megengeded :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#32) SzalaiG válasza Depression (#29) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért csak megjelenik 2020 előtt, mert 2018ban a T4 szerint világvége.

(#33) TheDragon007 válasza SzalaiG (#32) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Jaja, addigra már 3x át kell vinni HELL fokozaton a diabló3mat :DD

mod: Affene, megfeledkeztem a szerkesztés gombról :W

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#34) baleee89


baleee89
aktív tag

legjobb lesz :R d2 most is nyomom!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#35) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mik lesznek a játszható karakterek?

(#36) D1Rect válasza SzalaiG (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

(#37) Túrin


Túrin
tag

Ez a játék elég W.I.N.
Annó mikor toltuk haverral és a helyes angolság beütött mikor a damage-t demendzsnek mondtuk, istenem de jó idők voltak azok. x) Hányszor toltuk mi is lanba.

Túrin Turambar

(#38) Siera


Siera
senior tag

egyik legjobb game :) én is nyomom most is.épp 1 lvl 59es HC assa-val bneten

(#39) syC


syC
addikt

Szerintem nem lesz nagy gépigénye. A Diabloknak sosem volt. Szvsz egy mostani közép kategóriás kártyával nagyon szépen fog futni.

(#40) Wolverine válasza PowerBuldog (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

A The Inquirer bulvársite, a hivatalos Blizzard FAQ-ban nincs erről szó. (és amiről a Blizzard nem ad ki infót, arról kár találgatni)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) D1Rect válasza syC (#39) üzenetére


D1Rect
félisten

Legyen igazad! :K

(#42) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Ahogy látom, ennek a játéknak a története is egyre jobb.

(#43) frame>24


frame>24
addikt

Na végre.

A Lunatic és az Overseer nagyon tetszik, artwork-ben és 3D modellen is. Előbbi mozgása a vidión zseniális :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#44) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Most csak én vagyok ugy, hogy ennek az egésznek semmi értelmét nem látom?Miért nevezték el diablonak, ha köze se lesz az eredeti játékhoz. Lerszámítva hogy ugyan olyan stílusú lesz. Erről a harmadrangu amcsi filmek jutnak eszembe ahol a név azonossággal próbálnak nézőt csalogatni, mert lekoppintják egy ismert film nevét.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#45) Viktor77 válasza Jégkokó (#44) üzenetére


Viktor77
titán

Csak te.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) Sirandrish válasza Jégkokó (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked mégis mi nem tetszik ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Gergello válasza Jégkokó (#44) üzenetére


Gergello
addikt

Nem elég dárkos vagy mi a gáz? :DDD

(#48) D1Rect válasza Jégkokó (#44) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak te.

(#49) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Elsősorban az, hogy az összes létező ellenfélt az előző részekbe megölték ,van akit többször is ezért se valószínű, hogy diablo is benne lenne. Igy lehet hogy jó játék, de alapjaiba nem sok köze lesz diablohoz, ezért is hülyeség a név választás.Lehetett volna bármi más a neve. Ez olyan mintha kiadnák a warcraft 4 et és nem azok a lények lennének benne mint az előzőekben, igy meg már nem sok köze lesz hozzá

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#50) D1Rect válasza Jégkokó (#49) üzenetére


D1Rect
félisten

Őőő, izé te játszottál az előzőekkel? A sztori kiált a folytatásért mind a két résznek a végén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.