Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megérdemelten, PS4 éra egyik legjobb játéka szerintem. :K

Sic Parvis Magna

(#2) opr


opr
veterán

Meg is érdemlik, zseniális az egész úgy, ahogy van. Egész életem egyik legjobb, ha nem A legjobb játék élményének tartom a Detroitot, első pillanattól az utolsóig odaszögezett a TV elé. Felnőttként. Meg még az asszonyt is, aki ez előtt soha nem szerette a számítógépes játékokat, ezt meg ő mondogatta, hogy "jáccunkmá jáccunkmá jáccunkmá". :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha az Epic ingyenes is számít akkor én három példánnyal járultam hozzá. :D Megérdemli, fantasztikus élmény, ami bőven túlnő a videojáték, mint médium korlátain.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) yossarian14


yossarian14
tag

És ők készítenek új Star Wars játékot! :)

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha lenne annyi időm, elővenném ezt is megint.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) minilego


minilego
senior tag

Én most játszok vele, de valamiért nem húzott be.

(#7) k-adi


k-adi
nagyúr

"A fejlesztők Twitteren jelezték"

na de oriic.... :P amúgy én is szívesen hívom annak, de már nem azok ugye.

(#8) k-adi válasza yossarian14 (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jaaa a Star Wars Eclipse-re gondolsz? remélem az is jó lesz :)

(#9) k-adi válasza opr (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nekem is nagyon tetszett! Ötletes volt a történet, érdekesek a párbeszédek és valóban jó döntési ágak voltak. Ritka az ilyen játék, jó lenne minél több.

Van esetleg valami ehhez hasonló mostanában jött játék?
Heavy Rain, B2Souls, Fahrenheit, stb. már megvoltak

(#10) Bad Pritt válasza k-adi (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen minőségben? Se előtte, se azóta semmi. Az Under the Waves nemrég jelent meg, Quantic Dream kiadás, de nem ők fejlesztették és nem is tartják annyira nagyon jónak.
As Dusk Falls talán közelebb van a Detroithoz, de nehéz megszokni a grafikáját és animációkat, a sztorija is felemás (nekem mondjuk egyszeri végigjátszásra tetszett), viszont koopban egy tök érdekes élmény.
A Disco Elysium történetben, karakterekben, döntésekben egy fantasztikus csomag, de az azért mégiscsak CRPG, még ha lightos is, ráadásul elég csúnyácska. Nekem más nem jut eszembe, ami akár említést is érdemelne.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) opr válasza k-adi (#9) üzenetére


opr
veterán

Sajnos én nem tudok róla, hogy ezt a műfajt a Quantic dream-en kívül bárki akár csak hasonló szinten művelné. :(
Pedig igény az lenne rá! Ha évente 4 ilyen szintű játék jönne, akkor 4 ilyen játékot vennék meg az első nagyobb patch után teljes áron. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) myckey válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


myckey
veterán

Disco Elysium minden, csak nem csúnyácska...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) Bad Pritt válasza myckey (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha te mondod...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) k-adi válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem ami még eszembe jutott az a The Quarry, Until Dawn, meg a The Dark Pictures Anthology részek/epizódok de ezeken kívül valami új...? jó lenne

(#15) Bad Pritt válasza k-adi (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dark Pictures-ből lesz még négy, talán jövőre jön a kövi. Más nagyon nem csinál ilyen játékokat.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) Ck.


Ck.
addikt

Szégyen. Tipikus jómagyar módra, egyszerűbb illegálisan, fű alatt megoldani mindent.

(#17) opr válasza Ck. (#16) üzenetére


opr
veterán

Huh? Ez most honnan jött? És mire/kinek/miért? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) oriic válasza k-adi (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az marad és kész. ;]

Live-Die-Respawn

(#19) MaraTóni válasza Ck. (#16) üzenetére


MaraTóni
tag

Nem is tudtam h magyar a világ népességének túlnyomó többsége...

(#20) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Azért az elszomorító, hogy PS5-re nem tudtak hozzá kiadni egy 60fps-es patchet, pedig igazán megérdemelné a játék.

(#21) Create. válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


Create.
addikt

Én nem emlékszem, hogy ezt adták ingyen. Valami bug volt, de azokat elvileg elvették. Vagy rosszul emlékszem?

(#22) Bad Pritt válasza Create. (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Epic hiba volt igen, de arra emlékszem, hogy letölteni engedte. Hogy most még ott van-e még a library-ben azt már nem tudom, inkább Steamen vittem végig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) CriticalHit válasza k-adi (#14) üzenetére


CriticalHit
őstag

Nem új de a The Wolf Among Us igen hangulatos.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#24) Kylesa


Kylesa
aktív tag

A Heavy Raint éppen tegnap sikerült végigvinnem, hát néztem nagyokat a végén. :K
Detroit, Beyond is megvoltak, nagyon szeretem őket.

it's a danger pretty here in Night City

(#25) Ck. válasza opr (#17) üzenetére


Ck.
addikt

A szinkronról beszélek. Vagy legyen elérhető minden platformra, vagy egyikre sem.
De egyszerűbb pc-re okosba megoldani, mint leülni tárgyalni a Sonyval, illetve egy mindenkori adott játék kiadójával/fejlesztő studiójával. Minek ennyi strapa, ha ott a PC. Egyszerűbb a dolgok rövidebbik végét megfogni, magyaréknál mindig is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#26) Ck. válasza MaraTóni (#19) üzenetére


Ck.
addikt

Hála Istennek nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.