Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) janos666 válasza mentoloshypo (#46) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen kedvem van, hogy ma nem bújok be a sarokba, ha valaki leoszt egy hülye indokkal. Ha nem tetszik a véleményem, akkor vagy fejtsd ki, hogy pontosan miért, vagy egyszerűen ignoráld.

Ez a "márpedig konzol = kontroller, és te vagy a hülye, ha mást képzelsz" kicsit olyan, mint ha törvénybe lenne szabva, hogy csak rózsaszín öltönyben mehetnénk be bizonyos állami hivatalokba hivatalos ügyeket intézni, mert annak az a rendje. Ha nem tetszik, akkor el lehet költözni másik országba! Aki hivatalos panasszal él, azt deportáljuk! Tessék inkább tapsolni és elmagyarázni másoknak is, hogy miért jó ez nekik!

Azt elfogadom, ha a konzolt valamiért mégis kötelező kontrollerrel játszani, azt is ha emiatt nekem sohasem lesz konzolom.
Azt nem fogadom el, hogy ilyeneket írtok nekem válaszul, hogy emiatt hülye vagyok és a világ ettől tökéletes, másképp nem is lenne jó.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.