Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Köszönöm, hogy ilyen hamar kiraktátok! :D

(#2) Raysen623


Raysen623
addikt

Nagyon jó írás lett. Aki igényes, az ősszel megveszi a fehér PS4-et a Destiny-vel :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) DaemonX válasza Raysen623 (#2) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Köszi :D Hát én csak a Destiny miatt nem veszek még egy PS4-et, de a játékot tuti beszerzem, első napos vétel lesz :)

Jut eszembe: ha valakinek van kedve, akkor jöjjön játszani :D
PSN ID-m: DaemonX_HUN

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Imádom!

(#5) ldave válasza DaemonX (#1) üzenetére


ldave
félisten

Köszi a kedvcsinálót, egyáltalán nem vagyok fps játékos, de ez a Desitny nagyon tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#6) oriic válasza DaemonX (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh király irás lett. :)

Live-Die-Respawn

(#7) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Unable to connect PSN feliratot dobál ki folyton, amikor játszanék vele. Eddig tartott volna a móka? Pedig elvileg hétvégéig tart az alfa. :/ Nem értem.

Szerk.: Hoppá, utánaolvastam, csomó embernél jelentkezett most ez a probléma az utóbbi háromnegyed órában, elvileg szerverprobléma.

[ Szerkesztve ]

(#8) steven84


steven84
tag

Elég igéretesnek tűnik. Grat a jó írásért. :C

(#9) Garada


Garada
őstag

Szerintem nagyon ott van ez a játék :D

(#10) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Lesz benne offlline single player?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11) DaemonX válasza $p@rr0w (#10) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Nem, akkor az alapvető elképzelés vesztené értelmét, és dőlne össze, ami a játék mögött van.

(#12) #57770240


#57770240
törölt tag

Jó kis írás lett. :)
Apró helyesírási hiba: "a játék csal alfa stádiumban van"

(#13) DaemonX válasza #57770240 (#12) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Igen, már én is észrevettem, illetve egy másik elírást is, máris javítom, és köszi! :)

Szerk: elfelejtettem, hogy ezt már nem tudom átszerkeszteni, max aki kirakta.
" A kliens durván 6 GB-ott" még itt van egy elírásom.

[ Szerkesztve ]

(#14) Thodeus válasza DaemonX (#13) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Még annyi, hogy 9.-én jelenik meg nem 29.-én.

(#15) DaemonX válasza Thodeus (#14) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ez esetben örülök, hogy elírtam :D Kevesebbet kell várni xD

(#16) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm... A Bungie újabban már egyenesen utálja a Microsoft-ot, hogy csak PS4? :U
(Sohasem volt konzolom, úgyhogy én még csak arra emlékszem amikor még PC-re is kihozták a HALO-t és jóban voltak.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17) Jason19 válasza janos666 (#16) üzenetére


Jason19
senior tag

Pénzzz

(#18) janos666 válasza Jason19 (#17) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ok, de pl. 1-ért szembe köpni a haverod, akivel együtt már 50-et is csináltál a múltban és még másik 50-et is szetnél majd a jövében...? Persze lehet, hogy ezt a haverod ez most épp nem érdeklni, vagy utóbbi része már nem igaz és le akarod cserélni, hogy az új barátoddal csinálj a jövőben 50 helyett akár 200-at, de...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#19) hommeros


hommeros
őstag

Nem csak az alpházhat, aki előrendelte?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20) Mister_X válasza janos666 (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kijön a Destiny ONE-ra és 360-ra is, nem értelek :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) janos666 válasza Mister_X (#20) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

De a tesztverzió PS4, nem XO (ha már csak egy) vagy mindkettő.
Nem nagy ügy, csak nekem picit fura.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22) sien válasza janos666 (#18) üzenetére


sien
aktív tag

egész biztos hogy haveri meg baráti párhuzammal lehet jellemezni két cég kapcsolatát? :)

(#23) Mister_X válasza janos666 (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ez "csak" egy bő kétnapos alpha betekintő. Xbox One kódjának nekiestek a fejlesztőkörnyezet frissítése miatt, az a 10% úgy néz ki a Bungie-nak elég és lehet emiatt nincs alpha - vagy a Sony fizetett nagyon sokat.

De mindkét platformon jobb ha igyekeznek, hogy három hónap múlva mindkét platformon stabil framerate-tel fusson a cucc.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) oriic válasza janos666 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak az alpha ps exkluziv. Egy honap es jon a beta minden platformra.

Live-Die-Respawn

(#25) mentoloshypo válasza janos666 (#16) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

"A Bungie újabban már egyenesen utálja a Microsoft-ot, hogy csak PS4? "

Jézusom....

(#26) janos666 válasza mentoloshypo (#25) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó na, nézzetek komplett idiótának. :P

Van egy Microsoft-al évtizedes hagyományokat őrző cég, aki a konkurens konzoljának csinál exclusive reklámot.

Mondjátok, hogy ez picit sem fura, abszolút függetlenül attól, hogy ez most egy perc, egy hét, egy év, alpha beta, vagy gold, hangyafasz vagy felhőkarcoló. Szerintem egyszerűen csak furcsa egy picit. Csak ennyit akartam kifejezni. A vicc kedvéért kicsit túlzóan (de még smile-t is tettem a hsz-be).

De nézzetek hülyének. Nincs igazam. A Bungi sohasem volt Microsoft tulajdon és az arany tojást tojó tyúkjuk, még részben sem az ma is, és most sem a Microsoft konzoljának konkurensén, a PS4-en demózik valami új hype-ot. Nem... A hír kamu, én találtam ki, nincs is publikus Destiny Alpha, de még ilyen játék sem. Még Microsoft és Bungie sincs. Ez mind FUD, át akartalak verni. A Windows-od is a Machintos gyártja, a PS-4et pedig az nVidia, XO-t pedig az AMD akart, de nem fért ki a gyárkapun az APU!

::::JÉZUSOM:::: -> IGEN! :W

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#27) mentoloshypo válasza janos666 (#26) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem nézlek hülyének, egy szóval sem mondtam!

Csak nyugtass meg, hogy elmúltál már 8-10 éves, mert kb az ilyen idős gyerekek hiszik azt, hogy így működik a világ a piacgazdaságban! Szeretek-nem szeretek valakit... :P
Pénz beszél, ahogy már fentebb is említették, ennyi!
Vagy a másik lehetőség, hogy a Bungie annyira jól optimalizál One-ra, hogy nincs szükségük alfa tesztre. ;)

Kíváncsi leszek majd egy release Destiny verzió PS4 vs XO összehasonlításra.
Lehet ez lesz az első multiplatform játék ami One-on jobban teljesít? Ki tudja, majd meglátjuk.

(#28) mettek


mettek
addikt

Valaki tudja esetleg hogy a beta meddig fog tartani?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#29) janos666 válasza mentoloshypo (#27) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Magyarázd meg nekem úgy, mint ha 10 éves lennék, hogy a Mass Effect harmadik részét miért nem bírtam Steam-en megvenni, ahogy az első kettőt, miért lett menet közben Origin-hez kötve a digitális értékesítése.

Biztos semmi köze ahhoz, hogy az EA-hez került a Bioware! :P
Ezt az indokot most felejtsd el és fuss neki újra! Hallgatlak! :))

A vállalatok szintjén is vannak hosszabb távú piaci együttműködések, a Bungi pedig látszólag régóta folyamatos, viszonylag mély üzleti kapcsolatban áll a Microsoft-al.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30) Mister_X válasza janos666 (#29) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, véletlenül sem az van a ME3 hátterében, hogy az egész ME franchise-t az EA adta ki az első rész óta és az időközben bejött digitális disztribúciós felületüket akarták népszerűsíteni vele, á dehogy :P

Please...

Azt nem tudhatjuk, hogy milyen a Bungie tényleges kapcsolata a Microsofttal - tíz évig az MS-é voltak és azt kellett csinálniuk, amit mondtak (Halo). Most szabadok, van mögöttük tíz év tapasztalat. Aztán pénz beszél, developer fejleszt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) whYz


whYz
addikt

Ez a destiny egy warframe klon. Semmi ujat nem tud mutatni gyakorlatilag. Instakban kell kis old meg a boss kuldeteseket csinalni random emberekkel v haverokkal, errol szol a warframe is, igazabol csak a vilag mas bar az se nagyon. Meg a bolygoszeru instaterkepet is egy az egyben lenyultak. En kicsit tobbet vartam, legalabb valami open worldot.

[ Szerkesztve ]

(#32) vg válasza whYz (#31) üzenetére


vg
addikt

Pedig egy két napja mennyire oda voltál érte... muhahaha!

(#33) Bad Pritt válasza whYz (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe. Warframe elég űber a maga módján. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) #08052480 válasza janos666 (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

Magyarazd mar el kerlek, hogy a ket eset megis hogy allhat osszefuggesben?
Addig ertem a rohejes felhaborodasod, hogy a csunya Bungie x evnyi MS-only jatek utan a masik fel gepere ad ki exkluziv tartalmat, de hogy ehhez mikepp kotodik az, hogy ME3 Originen ragadt Steam helyett az nekem magas - de szerintem neked is.
Bungie nem jofejsegbol vagy bratyizasbol ragaszkodott a Halo box exkluzivitasahoz, az MS tulajdona volt, azt csinaltak amit ok mondtak nem azt amit akartak. Az, hogy az elso Xbox nem lett akkora hatalmas bukas mint amekkkora lehetett volna a Microsoft csak es kizarolag a Bungienak es a Halonak koszonheti. Cserebe, ahelyett, hogy szabad kezet adtak volna nekik, amikor uj frencsajz epitesebe akartak fogni (a harmadik resz utan), eroltettek az ujabb es ujabb Halo reszeket, mig vegul betelt a pohar es elvaltak, a jogok pedig az MS-nel maradtak. A Bungie azota fuggetlen fejleszto, a Microsoft messze tobbet koszonhet nekik mint forditva, az exkluziv tartalmakat meg annak adjak akik perkalnak - mint mindenki mas, es hidd el, ez csak a Te kepzeletedben szamit arulasnak (egyebkent hasonlo a helyzet az Insomniac-kal csak a masik oldalrol, ps1 ota Sony jatekokat fejlesztettek, vegig fuggetlenul, most epp egy X1 exkluziv Sunset Overdrive keszul toluk, na ezt minek nevezed? Ilyen korokben semmi helye es ertelme a lojalitasnak).
A BioWare mar az elso ME ota az EA tulajdona, nehogy mar azon meglepodunk, hogy a jatekaik Originen jelennek meg, a parhuzamod pedig igy vegkepp non-sense.

[ Szerkesztve ]

(#35) mentoloshypo válasza janos666 (#29) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Konzolon játszok, steam-et nem használok, ne haragudj.
Én az ilyen Origin, Uplay (nem indul el a játék ha gond van valamelyikkel, stb)) meg hasonló problémákat sem szoktam érteni, ha itt panaszkodnak a PC-s játékosok. PS3/PS4-en még a büdös életben nem volt ilyen gondom!

(#36) mentoloshypo válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én is nagyon szeretem a Warframe-et, az egyik legjobb FtP gamma amivel valaha játszottam. DE valami kegyetlen módon monoton, repetitív tud lenni az első 20-30 óra után, jó pár hete a közelében se voltam emiatt.
Maga a dizájn, meg a farmolós jáékmenet miatt van némi hasonlóság, de nem raknám egymás mellé a két játékot.
Nekem jelenleg jobban tetszik a Destiny, nagyon bejön az alfa! Csak arra kérem a fejlesztőket, hogy ne respawn-oljanak vissza folyton az ellenfelek. Egy küldetésen belül is képesek 1-2 percen belül visszateremni, baromi idegesítő egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#37) falijja


falijja
őstag

Én is kipróbáltam...kb egyet is értek a cikkel...a küldetések viszont annyiból áll hogy szedd össze ezt kapcsold be azt és ennyi...gondolom ez csak az alfában van így mert ha a teljes játék erről fog szólni akkor kuka...A a Multi meglepően jó lett, nem vártam tőle sokat de igen jóra sikerült.... :K

(#38) DaemonX válasza falijja (#37) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Tuti, hogy csak az alfában. Ha megnézed, csak a level3-mas hely kapcsolódik a sztorihoz :D Gondolom a side questek egyszerűbbek lesznek.

(#39) whYz válasza vg (#32) üzenetére


whYz
addikt

Attol, hogy oda vagyok erte meg elmondhatom a velemenyem nem? Meg ha az nagativ is.

Egyebkent warframet is szerettem, tehat ezt is fogom. Remelem megoldottak, hogy ne legyen egy ido utan monoton es nagyon sok tartalmat raktak bele. Az elso 8 szint par ora utan megvan es mar nincs is uj tartalom utana az alfaban. A pvp erdekes lesz, a mostani egy foglalos palyan elvoltam egy darabig, de ennel sokkal tobbet kell mutatniuk kesobb.

(#40) mentoloshypo válasza whYz (#39) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Több bolygón és holdon játszódik a játék, feltételezem bolygónként is több Old Russia méretű zóna van, tuti hogy lesz benne tartalom dögivel.
LINK

Én a tartalom miatt aggódok a legkevésbé, a folyton respawnoló ellenfelek miatt már jobban csüggedek, remélem nem marad így mint a véglegesben.

(#41) steven84


steven84
tag

Jó lesz ez gyerekek. Nem kell aggódni. Megtöltik tartalommal a teljes verziót. Bungie-ba még nem csalódtam.

(#42) janos666 válasza steven84 (#41) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor legutóbb azt hittem, hogy megvan az első MMO-bármi, amivel játszani fogok, mert a készítőjében még nem csalódtam, akkor szerencsére nem vettem meg, mert besorsoltak a korai bétába és így hamar leesett, hogy abszolút nem nekem való és még azon felül is elég béna. Ez volt Ragnar Tørnquist (The Longest Journey, Dreamfall) és a The Secret World, azóta már a Dreamfall: Chapters-t sem várom annyira.

A sok éves Mass Effect függőségem után viszont talán jó lenne nekem egy ilyen játék. Még akkor is, ha csak konzolon lesz, amim még sohasem volt. (Off: Lehet már egérrel irányítani a kamerát XO-n vagy PS4-en olyan módosítás nélkül, amiért kitiltanak a multiplayer-ből?)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43) Mister_X válasza janos666 (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PC = egér,
Konzol = kontroller

Ezt az alapfelállást kell elfogadni.

Természetesen van pár free-to-play játék ami emlékeim szerint irányítható PS4-en egérrel is (Warframe, War Thunder, stb.). A fejlesztőknek mindig adott a lehetőség az egér támogatására (előző generációban is), csak nem élnek vele. És ez így van jól.

Aki meg nem támogatott eszközöket használ, hogy így szerezzen előnyt, az számomra a csalók kategóriájába esik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44) #24334592


#24334592
törölt tag

hangulatos iras. Kar, h nem pc. Amugy ez a 40-50GB ez eleg durva adatnak tunik...Mostanaban ez a "normalis"?

"6 GB-ott nyom" javitsad az elgepelest ;)

(#45) janos666 válasza Mister_X (#43) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"PC = egér,
Konzol = kontroller
És ez így van jól."

Számomra ez így nagyon sértő és amúgy szubjektíven buta felfogás, amitől még inzultálóbb, hogy nem csak szükséges rossznak, hanem erőltetett jónak állítod be (az a tipikus: "majd én jobban tudom, hogy mi a jó neked, mint te magad, még akkor is ha nem hiszed el és akár bele is döglesz".).

"Aki meg nem támogatott eszközöket használ, hogy így szerezzen előnyt, az számomra a csalók kategóriájába esik."

A kontroller egyszerűen nem nekem való. Abszolút nem is tetszik a precizitás hiánya miatt (egér után olyan, mint törött lábakkal és mankókkal sétálgatni), béna is vagyok vele (próbáltam már párszor, katasztrófa, mint ha a 92 éves nagyapámat ültetném le a PC-hez egérrel játszani, vagy rosszabb, nagyon nem érzek rá).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#46) mentoloshypo válasza janos666 (#45) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Most őszintén, miért túráztatod magad?
Konzolos játék kontrollerel, megkaptad a választ.
Tetszik, nem tetszik ez van...
Nem kell itt megmagyarázni mi a jó és mi nem mert ez ugyebár (mint oly sok más dolog) szubjektív, és ne vedd sértésnek de nem is igazán érdekel senkit se.

(#47) janos666 válasza mentoloshypo (#46) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen kedvem van, hogy ma nem bújok be a sarokba, ha valaki leoszt egy hülye indokkal. Ha nem tetszik a véleményem, akkor vagy fejtsd ki, hogy pontosan miért, vagy egyszerűen ignoráld.

Ez a "márpedig konzol = kontroller, és te vagy a hülye, ha mást képzelsz" kicsit olyan, mint ha törvénybe lenne szabva, hogy csak rózsaszín öltönyben mehetnénk be bizonyos állami hivatalokba hivatalos ügyeket intézni, mert annak az a rendje. Ha nem tetszik, akkor el lehet költözni másik országba! Aki hivatalos panasszal él, azt deportáljuk! Tessék inkább tapsolni és elmagyarázni másoknak is, hogy miért jó ez nekik!

Azt elfogadom, ha a konzolt valamiért mégis kötelező kontrollerrel játszani, azt is ha emiatt nekem sohasem lesz konzolom.
Azt nem fogadom el, hogy ilyeneket írtok nekem válaszul, hogy emiatt hülye vagyok és a világ ettől tökéletes, másképp nem is lenne jó.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#48) ldave válasza janos666 (#47) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy az érdekes az, hogy a PS3 (és gondolom a PS4 is) is simán támogatja a billentyűzetet és az egeret, valamiért a játékfejlesztők nem szokták ezt a lehetőséget engedélyezni a játékokban, szóval ez nem a Sony-n múlik, de pl a CS: GO és a Dust 514 is megy ezzel a kombóval PS3-on.

A Slime draws near! Command?

(#49) DaemonX válasza janos666 (#45) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Én mondjuk sose értettem ezeket a reflexszerűen zsebből kihúzott PC-s érveket a konzol ellen. Mint például adott esetben az irányítást. Én rengeteg játékot toltam PC-n, és számos játékplatformmal játszottam már. De PC-n kezdtem, mégis az első pillanattól kezdve tökéletesen kezelni tudtam az Xbox360 kontrollert. Egy idő eltelte után mesteri módon adtam a fejeseket, pedig volt, hogy még csak 1-2 pixelt láttam az ellenfél fejéből.
A PS3 kontrollert szabályosan gyűlöltem, messze alulmúlta a PS1-PS2 kart is, persze ezt az elvakult PS-fanatikusok nem akarják belátni. Ezért féltem kicsit a PS4 kontrollertől is, de aztán amint láttam, milyen dolgokat terveztek át (minden olyat, ami unszimpatikus, és rossz volt benne), illetve miután a kezembe vettem megnyugodtam.

Szerintem a PC-s oldalról terjesztett sztereotípiákkal ellentétben igenis lehet kontrollerrel játszani, méghozzá nagyon profin, minden csak megszokás kérdése. Az más kérdés, hogy (és ezt megfigyelésből, tapasztalatból mondom) a PC-sek javarésze vagy még életében nem játszott konzolon, vagy csak nagyon keveset ahhoz, hogy hozzászokjon egy kontroller kezeléséhez. A konzolosokról viszont többségében elmondható, hogy volt már dolguk PC-vel, így van viszonyítási alapjuk. Egy szó, mint száz, te is meg tudnád szokni, ha akarnád, ebben biztos vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#50) whYz válasza mentoloshypo (#46) üzenetére


whYz
addikt

+1

Nagyon eleg volt mar ez a kontroller vs bill eger vita. Mar ki lett targyalva ezerszer, nem kell elorol kezdeni.

Inkabb azt mondjatok, hogy mire jo ha fejlettebb urhajot veszek? Mire megyek vele?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.