Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) mephi666


mephi666
nagyúr

mi karácsony előtt villannyal jártunk így: vasárnap délután azonnal kellett szerelő, de kecskeméten sem tudok jönni egy 0-24-es szaki sem... mázlinkra nagybátyám évtizedek óta a démásznál van és ő tudta lebeszélni kollégájával (aki innen 1km-re lakik), hogy kijöjjön órákon belül... (személyesen azért nem tudott jönni, mert nem helybeli) vele beszélgettem és mondta, hogy hiányszakma kezd lenni a villanyszerelő, mert megy mindenki külföldre... ő sem nem vállalt volna maszekot, de nagybátyámra való tekintettel (és arra, hogy baba van nálunk) kijött... megcsinálta 20perc alatt, amit kellett... azért elég gáz, hogy egy ekkora városban is alig találni embert, aki komoly felárért sem oldja meg rövid időn belül a hasonló problémákat... :U

ui: én is arra szavazok, hogy fektessen az ember "eszközbe", amivel megoldhatóak a hasonló jellegű gondok, mert majdnem mindig csak magára számíthat... :K a villany mondjuk ez alól kivétel, mert komolyabban nem piszkálok bele (kapcsolócsere, kismegszakító-csere és hasonlók viszont mennek) ...asszony hülyének is tart, mert múltkor pl 160x200-as matracot vettünk és ragaszkodtam hozzá, hogy mi szállítsuk tetőcsomagtartón... 6ezres szállítási díjjal számoltam, ami helyett lett 2db spanifer 3200-ért... (ami megmarad és jól jöhet) üzletben kiderült, hogy 3800 lett volna a fuvar, de mindegy "akkor is spóroltunk" :D ...azóta lerobbant a kocsi és vontatni kellett: jobb híján a spaniferrel oldottuk meg: bizonyította, hogy nem volt rossz vétel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.