Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) ledgeri válasza #21180672 (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Januári win7>w10 váltásom óta ha bármilyen féle böngészőn (Discord, firefox mindegy) megy videostream (Mint adatfolyam: twitch/Youtube/facebook vidi, mindegy) ,random megakad a teljes gép (egér nem mozdul, a tizrdmásodperc hangja beragad).
2. wintelepítés, mióta előjött, azonos számú NVdrivertől kezdve hírbéliig minddel megesett, volt DDU is, meg szét is szedtem a gépet (minden csati le és vissza). Wintopikban egyből "Driverprobléma"..., míg előtte w7-ttel nem volt semmi a legutóbbi hardvercsere óta (sem), években mérendő. Hát ennyit erről... ;] :O

Csak azon reménykedek, hogy nem károsodik valami folyamatában... (És nem terhelésfüggő, mert pl az összes aktuális half-life-ot most vittem végig [ami azért megterhelőbb mint egy discord...], viszont a COD royale, ami a mult heti patch reklám arca volt a korábbi előtti nv driverrel ment 1-2 órát okésan majd kérte az akkori friss drivert.., amint felraktam a hozzáillőt 2x menüben kifagyott indítás után 5 perccel....)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.