Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ipacs92 válasza zeg (#145) üzenetére


ipacs92
csendes tag

Na várjál, ha nekem van egy MacbookPro-m amit történetesen a saját cégem vett magamnak, akkor mi a helyzet ? :))

[ Szerkesztve ]

(#152) Alexx7 válasza ipacs92 (#151) üzenetére


Alexx7
csendes tag

akkoris egy sznob köcsög vagy aki azt hiszi, hogy mindenki felett áll :U

(nehogy komolyan vedd :P )

[ Szerkesztve ]

(#153) Touch-ko válasza ipacs92 (#151) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem akkor ez a helyzet: a munkahelyed azt akarja, hogy te felvagj a szamitogepeddel, mert kgy azt hiszik, hogy te magad is tobbre tartod magad, igy sikeresebb okosabb, szebb leszel nagyobb lesz a p.csod, es mindenben mas felett fogsz allni. Ez miert jo nekik?
Mert akkor jobban fogsz teljesiteni es tobb penzt szerzel a cegnek. A mellekhatasa, hogy nagykepu sznob leszel:)

(#154) ipacs92 válasza Touch-ko (#153) üzenetére


ipacs92
csendes tag

Én akarom, hogy felvágjak és én találom ki hogy majd azzal jobban fogok teljesíteni? Oké! :)
Bár végül is igazad van neked, mert windows alatt neccesebb lenne jegyzettömbbe legyártani az obj-c kódot :D

(#155) Touch-ko válasza ipacs92 (#154) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem:) a munkahelyedtol kaptad a geped, szoval ok akarjak, hogy felvagj vele:) got it? De csak akkor tudsz felvagni, ha sokan latjak, vagy ha (ahogy itt fogalmaznak) "kicsapod az asztalra" ha normalisan leteszed az asztalra akkor nem vagsz fel vele, igy a fonokod haragudni fog rad es valszeg vissza fogja kerni a gepet, mert nem "kicsapod", hanem leteszed az asztalra, ergo nem rendeltetesszeruen hasznalod:)

Szoval ha nem "csapod ki" akkor felesleges MacBook, mert ugy nem mukodik... Csak "kicsapas" eseten vetheto be, mint felvagasra szant eszkoz. A felvago szemely (TE) pedig akkor jobb leszel a masik fel szemeben.

Huu bazzeg, ennek most van ertelme?:)

(#156) Lirion válasza Touch-ko (#155) üzenetére


Lirion
addikt

A saját cégéről beszél, aminek ő a tulajdonosa és a vezetője, saját maga főnöke és ahol ő vesz magának céges laptopnak egy macbookot. Nem annyira nehéz ám ezt megérteni, nem kell hozzá iCucc..

(#157) zeg válasza ipacs92 (#151) üzenetére


zeg
senior tag

Mi lenne? Céges gép, céges számláról. Gondolom nem a saját magánbankszámládra/megtakarításodra vetted. Ha a beosztottad lennék, elvárnád hogy abból a csekélyke összegből amit a bünti után kézhez kapok, még én vegyek gépet fél misiért, autót sokmilláért és egyebeket csak hogy megfeleljek a TE üzleti partnereid elvárásának? Nem neked kellene biztosítanod a felételeket?

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.