Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha jól sejtem, az ipad2 nem az év vétele ennyiért. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) Paul119 válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


Paul119
addikt

"Beszerzési ár " :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) fi:zi'k válasza Paul119 (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Arra értem, hogy a 4-es simán megérheti azt a plusz 10e-et.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) Paul119 válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Akkor félreértés volt :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) Tigerclaw válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Pár napja az Apple store-okban kifuttaták az iPad 2-t és iPad 4-et árulnak helyette ugyanazon az áron. Itthon 119e Ft az új bolti ára a legkisebbnek. Szóval 19 ezer a különbség a brand new és a bolti demo példány között.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) cirx


cirx
senior tag

nevetséges árak, nem is értem! :))

S23 GREEN

(#7) SuTty


SuTty
csendes tag

Rohanok....

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A 27"-os iMac korrekt annyiért.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) 8th


8th
addikt

Nevetséges...

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#10) blueMerle


blueMerle
veterán

Nálunk tegnap voltak házalni a cégnél demo-bemutató Apple cucokkal (probookok, imacek) nem normális árakon, jól körbe is röhögtük csóri gyereket, egy vicc amennyiért kínálta a portékákat. Ez is ahogy látom ugyanolyan fantasztikus akció :U

(#11) Engineer'91 válasza blueMerle (#10) üzenetére


Engineer'91
csendes tag

Nagyon helyes ;)

(#12) cirx válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


cirx
senior tag

2 éves agyon gyepált gép persze hogy megér 370ezret! :C

S23 GREEN

(#13) blueMerle válasza Engineer'91 (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Semmi bajom az epöl cuccokkal, van is a cégnél 1 imac (meg ne kérdezd mikori modell, talán 3 éves), szeretjük mert olyan szép, de igazából mi semmilyen előnyét nem élvezzük, teljesen jól elvagyunk 2-4 éves hp, dell, lenovo business class laptopokon, ÉS még hatékonyan is működünk :D Emberünk akkora örömmel jött hogy hát úristen marketing cég, meg minden, itt aztán habzsi-dőzsi van (nincs) és tyű mekkora lóvét fog szakítani és olyan bús bociszemekkel nézett a végén hogy majdnem megsajnáltam :D

[ Szerkesztve ]

(#14) brumi1024 válasza blueMerle (#10) üzenetére


brumi1024
veterán

"probookok"

Szerintem kevered a HP-val, itt MacBook van csak, a HP-nál meg Probook, Elitebook, ZBook. Amúgy az árak tényleg nem az igaziak, koros egy gép az a 15"-os Pro (Early 2011 modell ugye), és kapja a boltban a kiképzést, a 3 hónap gari meg nem sok.

(#15) xmaas


xmaas
őstag

iMac 21,5" (2012-es modell, i5 2,7 GHz / 8 GB RAM / 1 TB HDD): 299 990 forint
iMac 27" (2012-es modell, i5 2,9 GHz / 8 GB RAM / 1 TB HDD): 369 990 forint

Csak 70 ezer forint 5.5 + colert :), amugy viccet felreteve kicsit elvannak ezek ajulva az arazassal figyelembe veve hogy ezek agyon nyomott peldanyok es csak az apple felirat tartja a lelket bennuk :P

(#16) tDr1v3r válasza cirx (#12) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Agyon gyepált? Mitől, hogy ment a boltban napi tizenpár órát 0 CPU-használat mellett? Esetleg a perifériák lehetnek használtak, de azt max. kérek másikat...

A 2013-as baseline 27" 600k HUF, és nincs nagy erőkülönbség a két generáció közt (csak GPU-szinten, de az se olyan nagy)... aki most hasonló iMac-et akar venni annak megéri.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Nem értem, mire a nagy felháborodás, hogy túlárazott és drága. Igen, az.
Csak sajnos egyre több cikk születik a "Fizetett hirdetésünket olvastátok" jegyében az oldalon...
...régen volt már az az idő, amikor még mi voltunk fontosabbak a PH-nak, és nem a pénz :(

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#18) banhammer válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


banhammer
veterán

Napi tizenakárhány órát mentek 1-2 éven keresztül.
Az szerinted nem agyonhasznált?
Alaplap, kijelző, tápegység kis túlzással mindegyik egy időzített bomba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) blueMerle válasza brumi1024 (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

igen, elnézést, Macbook Pro

(#20) Tigerclaw válasza LamerGyuri (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ez a cikk az akciófigyelő blogban van és nagyon jó hogy tudhatunk erről a dologról. Itt csak egyetlen gond van, de az nagyon nagy és az az hogy CSAK 3 HÓNAP GARANCIÁT VÁLLALNAK. Ezeket én senkinek se ajánlom megvételre.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) Leafnshit


Leafnshit
tag

Gyakorlatilag most már ingyen vannak :))

[ Szerkesztve ]

HTC One M7

(#22) Totheground


Totheground
addikt

Akármennyire veritek magatokat, ezek nem rossz árak. A 27" iMacbe épített kijelzőhöz hasonlót nem nagyon kapsz 150 (inkább több) alatt, es akkor a vas többi részét nem is számoltuk.

Hogy mennyire van lehasználódva, az más kérdés. De ilyen gépet az ember ne is vegyen használtan, főleg ne 3 hó garival.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23) Szakiii válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért mert a 2013as 600k azért ez még nem jó vétel :D ( 600k, vicc hogy ennyit képesek elkérni érte.)

[ Szerkesztve ]

(#24) 8th válasza Totheground (#22) üzenetére


8th
addikt

Dehogynem rossz árak ne vicceljünk már. 370 000 forintért egy 1,5éves használt iMac 27"? Ráadásul a gyengébbik verzió? Ugyan már...

[ Szerkesztve ]

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#25) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Nem tok mindegy mennyibe kerul valami azoknak akik nem is akarjak megvenni? Mellesleg erdemes megnezni mennyi ado van egy ilyen gepen ennyiert.. Mellesleg azert az iMac nem olyan szar am..
Miert kell minden Apple hirhez tomogesen jarni es leirni mindenhol ugyanezeket? Nem
Unalmas meg?

(#26) Sebhelyes válasza Touch-ko (#25) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nem.

(#27) Paul119 válasza Totheground (#22) üzenetére


Paul119
addikt

Nem veri itt magát senki te játszod a keresztes lovagot :) ezek használt gépek, kész pont ennyiért is vicc az ára, inkább egy alienware :)
Touch-ko: mert nevetséges azért :) 3 hó garit meg van pofájuk reklámozni is :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) domerator


domerator
veterán

Ennek az egésznek nyoma sincs az icentre honlapján... komolytalan :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29) tDr1v3r válasza Szakiii (#23) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez van, nem te vagy a célközönség.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) Szakiii válasza tDr1v3r (#29) üzenetére


Szakiii
addikt

Használtam már apple gépet igaz nem sokáig de semmivel se nyújtott többet számomra az meg hogy ez a hardver ami ezekben van 150ért megkapható itt meg közel 400 ezer azt nem tudom mi indokolja. Aki szeretne érték ár arányba jó terméket venni az miért venné ezt? Tényleg csak érdekel nem kötekedni szeretnék. Mi indokolja azt hogy +200at adjon ki valaki egy ilyen termékre amire van 3 hó gar + használt közbe 150ért újat lehet venni amiben ilyen hardver van pl asusból X év garival. 600król meg nem is beszélve 600kért olyan laptopot lehet venni bármelyik másik gyártónál ami applenél nem hogy megfizethetetlen nem is lehet kapni mert annyira hightech hozzájuk :D. (kijelzőben tényleg jók bár az a retina kijelző inkább szar mint jó weboldal tördelés stb no comment) Szóval mi indokolja azt hogy használt gép 200 ezerrel többe kerül ugyan olyan szintű hardverrel mint a többi gyártónál újonnan?

(#31) ak76 válasza Szakiii (#30) üzenetére


ak76
senior tag

Az,hogy rajta van az alma logo.

Az itthoni gépem tavaly nyáron épült,2 kilóból,elég jól eldöcög,nyilván van sokkal jobb is ennél,és nyilván nem design díjas,de ennyiért korrekt.
Fel sem foghatom mitől lenne jobb majdnem a duplájáért egy perifériáiban lényegesen gyengébb vas,a valóban gyönyörű kijelző kivételével.

(#32) tDr1v3r válasza Szakiii (#30) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az OS X, semmi más.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) Touch-ko válasza Paul119 (#27) üzenetére


Touch-ko
őstag

Hjasznalt cucvokrol beszelunk ergo orulni kellene a garancianak. Mellesleg ha olcsobban akarsz gepet akkor refurhised termekeket is tudsz vasarolni 1 ev garival plusz erre meg mehet Apple care is. Szerintem
Az jobban megeri ha olcsobban akarsz venni mint a bolti ar.

(#34) 8th válasza Touch-ko (#33) üzenetére


8th
addikt

"Hjasznalt cucvokrol beszelunk ergo orulni kellene a garancianak."

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#35) Touch-ko válasza Szakiii (#30) üzenetére


Touch-ko
őstag

"Használtam már apple gépet igaz nem sokáig de semmivel se nyújtott többet számomra az meg hogy ez a hardver ami ezekben van 150ért megkapható itt meg közel 400 ezer azt nem tudom mi indokolja. Aki szeretne érték ár arányba jó terméket venni az miért venné ezt? Tényleg csak érdekel nem kötekedni szeretnék. Mi indokolja azt hogy +200at adjon ki valaki egy ilyen termékre amire van 3 hó gar + használt közbe 150ért újat lehet venni amiben ilyen hardver van pl asusból X év garival. 600król meg nem is beszélve 600kért olyan laptopot lehet venni bármelyik másik gyártónál ami applenél nem hogy megfizethetetlen nem is lehet kapni mert annyira hightech hozzájuk . (kijelzőben tényleg jók bár az a retina kijelző inkább szar mint jó weboldal tördelés stb no comment) Szóval mi indokolja azt hogy használt gép 200 ezerrel többe kerül ugyan olyan szintű hardverrel mint a többi gyártónál újonnan?"

Eloszor is ha ugyanolyan hardware-t teszel a gepedbe mint az Apple gepekben van, akkor mar nincs akkora kulonbseg arban! Nezz korul a neten, van rengetek ezzel foglalkozo cikk, osszehasonlitas!

- az Apple gepek joval szebbek mint a konkurens cegek gepei: iMac, Mac Pro, stb..
OSX.
Nekem is volt elotte sima PC-m, sot meg DOS idokben kezdtem egeszen XP-ig majd Ubuntu, de egyik sem adott olyan felhasznaloi elmenyt mint a Mac. Jo rajta dolgozni, szorakozni(Pages-t nagyon sokszor hasznalok, illetve hobby szinten video editalas). Nagyon stabil a rendszer, emlekszem eleg surun kellett ujratelepiteni az XP-t anno. Ez Mac-nel nincs igy. Tovabba allati jo okoszisztemat alkot az iPhoneokkal, iPadekkel amiket otthon hasznalunk.

Ezeket se a Win, se az Ubuntu nem tudta megadni igy, ilyen szinten mint a Mac.
Draga, ha a 10k-s olcso alkatreszekbol rakunk ossze egy sima PC-t. Viszont ha ugyanazokbol az alkatreszekbol gazdalkodunk amik a Mac-ben vannak, akkor korant sincs ekkora kulonbseg. Sot!

En sem vennek igy gepet, inkabb mas opciot valasztanek.. Lasd fentebb

(#36) Totheground válasza Paul119 (#27) üzenetére


Totheground
addikt

"alienware"

Kár, hogy nincs sírvaröhögős smiley.

"hardver ami ezekben van 150ért megkapható"

Egy jó kalibrált 27" QHD IPS monitor kb önmagában annyi, de ok.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#37) Touch-ko válasza 8th (#34) üzenetére


Touch-ko
őstag

Miert is nem adnak ra 1 evet, meg meg ajandek Apple Care-t memigaz? Sot ajandek iPad Air-t (persze az LTe 64GB verziot) valamint egy iPhone-t.. Szemet Apple.

(#38) deja vu válasza Totheground (#22) üzenetére


deja vu
addikt

Nem kell hasra esni attól a kijelzőtől, a Dell u2713HM 155 ezerért többet tud 3 év garanciával, mint az imac 27 kijelzője. 189 ezerért meg Dell u2713H monitort kapni ami AdobeRGB 99% színterű, ergo egy mac sem tud közel sem ilyet, fasorban sincs hozzá képest egyik mac kijelző sem. Nincs is 10 bites imac kijelző, szóval a 600 ezres imac kijelzőjénél 200 alatt sokkal jobbat kapni. A vas többi része meg laptop vga meg a többi, ettől kell hasra esni?

Kíváncsiságból nézegettem árakat. Összehasonlítottam, hogy mit lehet kihozni pc-ből és imac-ből 6-7 kilóból.
Pc-ből kijönne Nec PA272w professzionális monitorral erősebb procival, videókártyával meg mindennel együtt egy komolyabb gép. Ez a monitor "14bit 3D LUT with 4.3 trillion colour palette" szemben az imac 27 16 millió színű kijelzőjével. ;]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#39) 8th válasza Touch-ko (#37) üzenetére


8th
addikt

"Szemet Apple."

Nyugodjál meg szépen, senki nem mondott ilyet. De azért szívesen megnézném magamnak azt a retardált egyént aki fültől fülig mosollyal az arcán sétál kifelé a plázából mert néhány perccel azelőtt kiadott közel négyszázezer forintot egy 1,5éves használt gépért amihez a zeppöl nagy kegyesen még odacsap xy hónap garanciát is. Fúáwwáóóooo... ez aztán így már tényleg bestbuy :U Ki fogja azt megvenni 370-ért de tényleg? Bár mindig van pár elvakult egyén akinek bármi pénzt megér egy alma logo.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#40) deja vu


deja vu
addikt

iMac 27" (2012-es modell, i5 2,9 GHz / 8 GB RAM / 1 TB HDD): 369 990 forint 3 hónap gari.

Szerintem ez sokkal jobb:
Monitor: Dell u2713HM 2560x1440 ips 155k
LAP: ASROCK B85M Pro4, 18k
CPU: INTEL Core i5-4440 3.10GHz 1150 BOX, 46k
RAM: KINGSTON 8GB HyperX Plug n Play DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3P1K2/8G, 23k
VGA: SAPPHIRE R9 270X 2G GDDR5 DUAL-X OC PCIE, 54k
SSD: SAMSUNG 120GB SATA3 2.5" 840 EVO MZ-7TE120BW, 20k
HDD: SEAGATE 1TB Barracuda 7200.14 7200rpm 64MB SATA3 , 15k
TÁP: FSP Raider 550, 16k
HÁZ: FRACTAL DESIGN Core 3000, 18k
365k és 2-3 év garancia van rá, ssd-vel mérföldekkel erősebb vga-val stb..

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#41) Touch-ko válasza 8th (#39) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nyugodjak le?

Sztem ezt nem is nekem akartad irni. Paran hisztiznek meg vergodnek, hogy mennyibe kerul, meg bizonygatjak, hogy mi mennyire draga illetve szar..
En nyugodt vagyok...

Amiket irsz azalapjan nekem lenne jogom ilyet irni neked, szoval Nyugodj meg, nincs gond..:)

(#42) tDr1v3r válasza Touch-ko (#35) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az XP korszak már lassacskán egy évtizede lezárult, az utána következő Windows-ok meg elhagyták az instabilitást és az egyéb szarságokat... viszont az OS X meg a Snow Leopard óta egyre rosszabb, az összes bugosan startolt.

Szvsz ugyanaz a szint mindkettő stabilitásilag, csak funkciókban van eltérés de mindegyik másban jobb.

(#40) deja vu: Ez se nem AIO, se nem legálisan OS X-et futtató gép... én megértem hogy gamer szemmel gondolkodtok (én is, ezért sem jöhet számba nálam iMac) de másnak ez nem alternatíva.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43) deja vu válasza tDr1v3r (#42) üzenetére


deja vu
addikt

Igazad van, hogy ezen nem megy az OS X, meg nem egybegép, de az árazás az akkor is fölfoghatatlan számomra. Amit ott összedobtam 365 ezerért az hardverben alázza a 600 ezres új imac 27-et. Annál a két éves gépnél meg minden porcikájában jobb és csomó mindenre 3 év garancia van, újabb generációs sokkal erősebb haswell i5-el, többször erősebb vga-val, ssd-vel stb..
Van ~800 ezres csoda imac 27 árából meg olyan Eizo monitoros LGA 2011-es platformos gépet rakok össze ami még a NASA-nál sincs, és ahhoz képest az imac teljesítménye számológépnek fog tűnni. :DDD
Anyámnak szó se róla én is vennék imac-et, csak rohadt drága szerintem.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#44) Touch-ko válasza tDr1v3r (#42) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az XP-nel en kiszalltam a Windows-bol...
Az OSX ujabb verzioival nem volt gondom. Most is a legujabbat hasznalom es en nem talalkoztam semmi problemaval.
Azert a stabilitas szerintem nem ugyanaz, egy rendszerre optimalizalt gep vagy egy pC szintu megoldas 2 millio kulonbozo hardware eshetosseggel..:)

(#45) Touch-ko válasza deja vu (#43) üzenetére


Touch-ko
őstag

Gondolom ugyanolyan markaju alkatreszekbol allitottad ossze.. Rengeteg cikk foglalkozik, foglalkozott ilyen tesztekkel, ugyanazon alkatreszeket hasznaltak es az ar elenyeszo volt minden esetben.. Ehhez meg kapsz egy allat OS-t, szep gepet, kabelek nelkul.

(#46) deja vu válasza Touch-ko (#45) üzenetére


deja vu
addikt

Nem valamit sokkal jobb márkájú pl: NEC, Eizo-ből is kihozok. Ezekhez képest a Mac kijelző egy kupac trágya. Többet tudnak, erősebb proci+vga stb..

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#47) brumi1024 válasza deja vu (#43) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem érdemes hasonlítani az egybegépeket a doboz+monitor kombinációval. Az egybegépek a PC vonalon is többe kerülnek, mint amennyiért össze lehetne őket rakni rendes toronyban.

(Autós példa, bocsi :DDD ) Olyan ez, mintha az autók közt hasonlítanál egy SUV-t (operett terepjáró, "városi terepjáró" nevezze ki ahogy akarja) egy hasonló padlólemezre épülő hatchbackhez vagy sedanhoz. Előbbi általában drágább (sokszor rosszabb is), kevésbé megy és többet eszik, mégsem praktikusabb igazán. Aztán mégis veszik. Az Apple meg eleve prémiumtermékeket gyárt, amik alapból drágábban lesznek: lehet kapni Focus RS-t/Civic Type R-t is majd 300 lóerő környékén fele annyiért mint M135i-t, mégis megvan mindkettőnek a piaca.

Visszatérve a gépes dologhoz: az összerakott gép sokkal kevesebb emberben vált ki birtoklási ingert, mint egy ilyen elegánsan kialakított egybegép. És sokan ilyenkor nem fognak azzal foglalkozni, hogy olcsóbban erősebb hardvert kapnak, hiszen ez is jó, és még baromi jól is néz ki.

(#48) joey04


joey04
titán

A nagyobbik iMac elég jó ajánlat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) juan88 válasza Touch-ko (#35) üzenetére


juan88
tag

Kizárt dolog, hogy Te most elhiszed amit leírtál...

(#50) deja vu válasza brumi1024 (#47) üzenetére


deja vu
addikt

"Az Apple meg eleve prémiumtermékeket gyárt, amik alapból drágábban lesznek: lehet kapni Focus RS-t/Civic Type R-t is majd 300 lóerő környékén fele annyiért mint M135i-t, mégis megvan mindkettőnek a piaca."

Na azért én nem nevezném ezt Focus-nak, Seasonic 7 év garis platina tápegységgel, meg 5 év garis MLC-s ssd-vel és olyan professzionális 10 bites monitorral is kihozok neked imac árából konfigot amilyet még imac nem látott. 6 magos LGA2011 konfig többször erősebb VGA-val 4 csatornás memóriavezérlővel minőségi alkatrészekkel, sokkal komolyabb kijelzővel. Ebben szerintem sok dolog minőségibb, nekem inkább az imac tűnik Focus-nak alkatrészek terén, de ha megnézem a drágább Imac konfigokat akkor azokból kihozom Eizo és NEC monitorral is. Ahhoz képest meg egy Imac kijelző az inkább hagyjuk kategória.

Monitor: Dell u2713H 2560x1440 ips 10 bites AdobeRGB 99% 189k
LAP: ASROCK X79 extreme 4 LGA 2011 53k
CPU: INTEL Core i7 3930k 6 magos 127k
RAM: KINGSTON 8GB HyperX Plug n Play DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3P1K2/8G, kétszer a 4 csatronás memóriavezérlő miatt 46k
VGA: MSI R9 280x 3GB 95k
SSD: SAMSUNG 128 GB 840 PRO MLC 32k
HDD: SEAGATE 1TB Barracuda 7200.14 7200rpm 64MB SATA3 , 15k
TÁP: Seasonic platinum series 660W fanless 47k
HÁZ: Corsair graphite 600T 37k
Össz: 641k +Windows

"Az Apple meg eleve prémiumtermékeket gyárt"
Akkor miért nyamvadt 1 év garancia van, amikor az általam kinézett alkatrészekre 3,5,7 év garancia meg hasonlók? Ennyire prémium? Miért nem tud adni 3 év NBD garanciát mint a Dell a laptopokra, hogy házhoz jönnek?

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.