Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha tényleg a KT fejleszti, akkor valószínűleg messziről el fogom kerülni...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

NFS-nél nem lehet rosszabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) oriic válasza Wesder (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kyloton: Hold my beer! :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Eh, de kár ezért a franchise-ért! Az első rész baromi jó volt, de ugye az eltűnt a boltokból. A 2. rész egy nagy rakás trágyadomb, szóval attól csak jobbat lehet csinálni. A Kylotonn eddig nem túl maradandó alkotásokat csináltak (WRC sorozat, V-Rally 4), szerintem ők egy TDU 3-hoz túl kevesek, ezt inkább az Ivory Tower-nek (egykori Eden Games) kéne csinálnia, de sajnos nem az Ubi vette meg a TDU jogokat.
Meglátjuk, én semmi kiemelkedőre nem számítok, szerintem tipikus közepes lesz, mint az összes többi Kylotonn játék, azaz lesz egy kisebb rajongóbázisa, de nem ettől lesz hangos a játékvilág.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) oriic válasza huskydog17 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre elég gyenge lábakon áll a pletyka, de talán ha nextgen cím lesz, akkor talán valami jót is összerak a Kyloton.

Live-Die-Respawn

(#6) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

De hát ez már létezik, az USA-ban játszódik, csak Crew 2-nek hívják. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#7) oriic válasza dreampage (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen igen, de:

"Map will be a little bigger than The Crew. They wanted to make it around same size at Fuel but that will not happen."

:DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Nem tetszik a helyszín,számomra semmi izgalmas nincs Dél-Amerikába! Forza Horizont 4 sem fogott meg Angliával. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az első részt imádtam, nekem még a második is tetszett igaz, érezhetően gyengébb volt az elsőnél, de amolyan szódával elmegy kategóriában remek volt.
Ezzel a harmadikkal max annyi gond lehet, hogy manapság sokkal erősebb konkurencia közé érkezne. Igazán jót kell ahhoz alkotniuk, hogy ne kerüljön instant a süllyesztőbe.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) - = Zk = - válasza Wesder (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lol. ezzel de egyetértek :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Őszinte racewaytem... Ha Test Drive jönne és nem Test Drive Unlimited abból még jót is ki lehetne hozni. De ma már minden nyíltvilágú hülyeségből van egy tonna, egyik unalmasabb mint a másik.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) ribizly


ribizly
veterán

Hát nem tudom. Én most a napokban néztem rá a Forza Horizon 4-re és szabályosan leesett az állam. Azután még mit lehet mutatni? :F Persze lehetne realisztikus törésmodell, de azon kívül én már nem tudom hova volna tovább.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) - = Zk = - válasza ribizly (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Érdekes
nekem a FH3 a 4-hez képest már nem jött be annyira... grafikailag OK, de... egy FH3 élvezhetőbb volt számomra...
és persze az új Grid is tetszik... :K

kiv vagyok, mit hozhatnak össze, HA....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) laceszgamer válasza ribizly (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem mondjuk a 4 jön be jobban, de ettől független azt kell mondjam, hogy alapvetően a stílusban az FH4-et nem egyszerű dolog a trónról eltávolítani, talán majd az ötnek sikerül. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15) ribizly válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Igazából talán ma már elmondható, hogy kimaxolták ezt a témát. Van itt FH3/4, Grid-ek, dirt-ök, PCARS-ok, AC, Wreckfest, NFS és még ki tudja mi, szóval aki ezt szereti megtalálta már az igazit.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) M5Norbi válasza laceszgamer (#9) üzenetére


M5Norbi
őstag

Abszolút egyetértek. Az első nagyon jó volt.
A másodikat nem éreztem annyira jónak de azért egy folytatásnak mindig nehéz dolga van a BF5-öt sem tudom annyira megkedvelni mjnt az 1-et sőt ott is inkább az eredeti mapokat.

Való igaz hogy mostanság van bőven konkurencia de azt gondolom hogy az első TDU-nak volt egy olyan hangulata amit ha sikerül megismételni lehet sikere.
Nyilván mai grafika,jó irányítás (2-ben nagyon nem volt jó) esetleg pár újítás a mai ízlés szerint és jöhet :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) Padree válasza Televan74 (#8) üzenetére


Padree
senior tag

Majd saras utakon száguldozva kerülgetjük a csirkéket meg a lámákat, utánunk a drogkartellel és egy korrupt hadsereggel.... jah ilyen már van : Ghost Recon Wildlands

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#18) nap


nap
addikt

Ha megcsinálják tisztességesen, és nem adják ki félkészen, akár még jó is lehet.
Mivel az elsőt eléggé szerettem, és a kettő is elment még, ezért várom.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#19) alratar válasza huskydog17 (#4) üzenetére


alratar
addikt

Sajnos? Szerintem ez rohadt nagy szerencse!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20) huskydog17 válasza alratar (#19) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Az erdeti, első TDU fejlesztői, az Eden Games több tagja alapította az Ivory Tower-t, akik az Ubihoz tartoznak, de ők már Crew-t csinálnak. Ahhoz, hogy egy új igazi TDU születhessen, az Ubinak kéne megvennie a jogokat, hogy az Ivory Tower tudjon csinálni egy új részt. Ők azonban ugye a Crew franchise-t csinálják.
TDU1 után az Eden semmi maradandót nem tudott lerakni az asztalra, mert elmentek az igazán tehetséges emberek az Ivoryhoz.

Én sajnos úgy gondolom, hogy a TDU1 fejlesztői nélkül rendkívül kicsi az esély egy jó TDU megszületésére főleg egy olyan fejlesztőtől, akik eddig csak közepes alkotásokat tudtak készíteni. Persze egy nagy csodára mindig van elméleti lehetőség. :D

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#21) alratar válasza huskydog17 (#20) üzenetére


alratar
addikt

Igen, ők a Crew-t csinál.
És milyen hatalmas népszerűségnek örvend, ugye?
És ennek oka szerintem a kiadó üzletpolitikája, mert nem hiszem, hogy a fejlesztők direkt csinálnának ilyen nagyszerű játékot.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#22) huskydog17 válasza alratar (#21) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hasonlítsd össze a két Crew-t a Kylotonn játékaival népszerűség szempontjából. Ég és föld az Ubi játékok javára, egyszerűen azért, mert az Ubi nagyságrendekkel többet tud költeni marketingre, továbbá, bármennyire is fáj ezt beismerni, minőségben is jobbak, mint a WRC-k és a V-Rally 4.
Nagyon nem mindegy, hogy egy híres IP egy indie vagy nagy stúdió kezében van. Ahhoz, hogy igazán sikeres tudjon lenni, kell mögé hírnév, reklámozni kell, különben kutya se fogja venni/ismerni. Nyilván fordítva is igaz, de az tény, hogy a Kylotonn nem fog bankot robbantani. Tipikus közepes játékokat csinálnak viszonylag alacsony költségvetésből, hiszen a játékosbázisuk rendkívül pici, látni a számokon, ezt pedig a Bigben pontosan tudja és látja, azaz nagyságrendekkel kisebb költségvetésből nehéz jó játékot csinálni, na persze nem lehetetlen, de a fejlesztők eddigi munkásságát látva nem érdemes csodára várni. Bármilyen játékot raknak majd össze TDU 3 név alatt, nem fogja elérni a Crew népszerűségét, ezt sajnos be kell ismerni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#23) - = Zk = - válasza huskydog17 (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Crew 2 pl nem csak "hype"-ban bukott nálam.... viszont az első részt még úgyahogy élveztem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) huskydog17 válasza - = Zk = - (#23) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nálam mindkettő "bukott", azaz egyik se tudott magával ragadni, de technikai szempontból a 2. rész sokkal jobb, mint az egy.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25) alratar válasza huskydog17 (#22) üzenetére


alratar
addikt

Én ismerni fogom s legjobb tudomásom szerintem vagyok kutya! :P

A kijelentéseiddel nem tudok vitatkozni.
De nem mindegy, hogy egy fejlesztő gárdának van kreatív szabadsága, meg ideje, vagy megmondják nekik, hogy 1-1,5 évük van és olyan dolgokat kell beleraknia, ami nem áll jól a programnak, csak, mert a kiadónak az az igénye!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.