Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Mi(k)re lennél kíváncsi?
Olyat nem tudok, hogy milyen a hangminőség, mivel nem vagyok audiofil. Vagy munka közben szól a számítógépről a tévén keresztül, vagy utazás közben mobilról. Ugyanígy a hazai zenekínálatot sem ismerem, mivel ilyesmit nem hallgatok.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) alcsa válasza #20749568 (#2) üzenetére


alcsa
senior tag

Szeretem:
- amilyen zenét szeretek, az mind fenn van, eddig nem volt olyan, hogy keresetem volna valamit, s nem lett volna meg
- számomra megfelelő hangminőség (telefonon, böngészőben)
- nincs gondom a design-nal sem, és a szolgáltatássokkal sem

Nem szeretem:
- még nem kaptam semmit benne ami zavarna

Azért ezt használom, mert a telefon szolgálgató miatt (Orange), olcsóbb mint a többi.

(#4) Syl válasza #20749568 (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Azért használom a Deezer-t, mert ezt kapom ingyé a jelenlegi díjcsomagom (telenor) mellé. (Évekkel ezelőtt t-mobile mellé spotify járt, akkor azt használtam)

Ami nagyon idegesít, az a Flow. Elindítom, de már a második zeneszám tök más stílus, számomra teljesen érdektelen zene.
Ugyanígy nagyon nem tetszik, ha telefonon megnyitok egy előadót és rábökök a nagy kék play gombra, elindul az első szám a top dalok listából, de a következő már egy teljesen más előadótól szól. Akitől ráadásul nincs is nálam semmi elmentve.. :W Spotifinál ilyen nyűgjeim nem voltak.

A Deezer webes felületétől sem vagyok elájulva, és külön rossz pont, hogy nincs Linux-os kliensük (Spotifinak természetesen van).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) brumi1024 válasza #20749568 (#5) üzenetére


brumi1024
veterán

Hasonló véleményen vagyok, mint Syl. A hangminőség rendben van (amire használva volt legalábbis), egész nagy a zeneszám kínálat, de a Spotify mellett több számba is belefutottam, ami hiányzik/nem abban a verzióban van fent, mint szeretném. A webes felület nem rossz, de nem is jó, az asztali alkalmazás egy lebutított weboldal, a mobilos alkalmazás csúnyácska.

Azért használtam (2 évig), mert járt az előfizetésemhez, de ha fizetni kell érte, akkor eszembe nem jutna a Spotifyról visszatérni, talán még féláron se.

[ Szerkesztve ]

(#8) Szoszo94 válasza #20749568 (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

3 éve folyamatosan használom
Próbáltam előtte Tidalt, Spotit, Playt, de messze a Deezer volt a legkényelmesebb számomra. Ráadásul ahogy váltottam szolgáltatót, a Telenor net mellé adja a Deezert is, így az ára is jó, a zenetár pedig hatalmas. Ritkán van olyan, hogy ne találékony valamit meg itt.

A flow szépen tanul, nagyrészt olyan zenéket ad, amik tetszenek is. Playlist kezelés, lejátszó felülete, keresés, minden funkció számomra egyértelmű helyen van és megfelelően működik.
A zene minősége pedig állítható több fokozatban, illetve külön wifi és mobilnet használatánál is.
Ezek az Androidos tapasztalatok.

PC kliens szintén jól működik, bár kicsit úgy tűnik nekem, mintha egy táblagépes verzió lenne - ami nem is áll messze a valóságtól, mert ugye Windows Store-ból való. Amúgy nincs gondom vele.

Chrome alatt ritkán használom, pont azért, mert van natív alkalmazás, de ott sem volt vele gondom. Illetve ha saját zenét töltök fel, akkor ugye kell a böngésző, amit aztán bárhonnan el is érek, ez is tök jó.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#10) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

HA még aktuális, én is a Telenoros csomagom mellé kaptam.

Szeretem:

- mindent megtaláltam rajta eddig, amit kerestem
- van offline mód
- ha spórolni akarok az adatforgalmammal, akkor tudom a stream minőséget állítani
- jó a felhasználói felület számomra (bár ez szubjektív)

Utálom:

- és emiatt tényleg utálom, hogy iOS alatt hiába van folyamatos adatkapcsolatom akár WFi-n, akár mobilnettel random kiírja, hogy jelenleg offline módban vagyok (nem a Deezer app-ban nincs bekapcsolva az offline mód). Ami megoldás lehet, de nem 100% az első körben egy teló restart, ha az nem segít, akkor app delet, majd reinstall, de ez sem mindig 100%. Egy idő után magától megjavul. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.