Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nuke7


nuke7
veterán

Mekkora hülyeség már az a hatalmas kihasználatlan hely a ház elején..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#2) Fiddlestick válasza nuke7 (#1) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

"jó nagy" :(

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#3) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

pofas kis haz nekem tetszik

(#4) Crabface


Crabface
senior tag

Ugyanolyan mint az összes DeepCool ház... Értelmetlen dolgok összevissza behajigálva egy indokoltnál 1.5x nagyobb házba.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#5) atike


atike
nagyúr

Éppen hogy nem kitűnik a tömegből... Az RGB-re lassan már kár reagálni is... :DDD

(#6) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Nekem tetszik, RGB nélkül olyan 10-15 ezer forintért még jó is lenne.

(#7) Hg3X


Hg3X
tag

Nekem tetszik a ház, egész kis pofás lett, de magamnak azért lehet inkább mást választanék.

Jeff who??

(#8) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Az a merevítő/takaró az elejében nagy ötlet :U .Gondolom a radit kéne takarnia,de ugye full alakalmatlan előlapi radi elhelyezésére,lévén levegőt csak képről látott.Léghűtés esetén meg tök felesleges ekkora teret lekeríteni és áramlásilag sem túl jó ötlet.Persze szép meg minden,de az én motyómat tuti nem bíznám egy ilyen házra,szanaszét fűtene minden mindent.Mondjuk ha az előlapot szépen kimérve,kifúrjuk több helyen hogy kapjon több levegőt,és a rácsszerkezetet mondjuk kivágnám egy helyen,hogy a kopakt víz feje is átférjen,ami álltal a vízcsövek nem feszülnének olyan idétlen módon akkor akár még használható is lenne,mert 20 ropi nem olyan vészes ár érte...vagy hozzá dobsz nyavajás 2000ft-t és vehetsz egy Fractal Design Meshify C-t ami fényévekkel jobb mint ez a ház.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ennyiért elég drága lett, nekem nem kéne.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) fanti


fanti
addikt

Ha DeepCool, akkor Kendomen!
Az az egy jó házuk van, ami tényleg jól el lett találva és nem is drága a beépített 5db 12-es ventivel.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#11) erkxt


erkxt
tag

Gagyi.

(#12) nullpoint


nullpoint
senior tag

Sima 3mm-es ablaküveg oldalfallal tűnhetnének ki igazán a tömegből :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#13) pomorski válasza zsolti1debre (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Tudom, tudom! Tök jól nézne ki benne a 478-as P4-es konfigod! :DD

(#14) taylordaichi


taylordaichi
csendes tag

Nem rossz, de már láttunk ugyebár hasonlót :D

(#15) Onyrew


Onyrew
csendes tag

Szerintem annyira nem drága, de millió meg 1 van a piacon ilyen gépházból.

(#16) figoa válasza taylordaichi (#14) üzenetére


figoa
tag

tobbet is...de tenyleg nem rossz ez sem :D

"My chosen torture makes me stronger .In a life that craves the hunger .A Freedom and a quest for life Until the end the judgment night ...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.