Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Kicsit olyan érzésem van mint pár éve a Bouncerral a ps2 megjelenésekor. Az is ilyen interaktív mozi szerű valaminek tűnt, sok sötét háttérrel, kis helyszínekkel hogy az erőforrásokat karakterekre és az effektekre tudják összpontosítani...szóval nem tudom hogy 2 órás mozi lesz vagy epikus játék tényleg...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Malachi


Malachi
addikt

okéoké, nem sétagalopp egy ilyen fejlesztés, de azt is két éve tudjuk, hogy jön a nextgen. mi ez a sorozatos bénázás? más címekkel is, úgy értem. lassan ritkaság, ha valami akkor jelenik meg, amikorra bejelentették.

(#3) b. válasza Malachi (#2) üzenetére


b.
félisten

Így van a WII u már rég el van csúszva sajnos....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) mentoloshypo válasza Malachi (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Attól még hogy tudják 2 éve (ha úgy nézzük már 9, mert 2006-ben is tudni lehetett hogy lesz új generáció ;] )
hogy lesz next-gen nem azt jelenti hogy ennyi idejük van fejleszti/optimalizáni, hiszen 2 éve még javában tervezték a PS4-et, fejlesztői gépük még a kanyarban sem volt a készítőknek....

(#5) Televan74


Televan74
nagyúr

Már a legelején ki a akarják facsarni a PS4 teljesítményét, hogy ne lehessen azt mondani hogy PS3 -n is meg lehetett volna csinálni. Ez így nagyon vérszegény.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) aizen92


aizen92
addikt

moziélmény lesz a javából. kinek a pap, kinek a paplan.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7) Jack@l


Jack@l
veterán

Mért van olyan érzésem hogy a beharangozott video csak render volt és performance problémájuk akadt a srácoknak? Most meg majd nézegetik miből kéne visszavenni hogy elfusson 60 frame-el konzolon.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8) aizen92 válasza Jack@l (#7) üzenetére


aizen92
addikt

itt egy 25 perces gameplay. ez kétlem hogy render.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#9) Jack@l válasza aizen92 (#8) üzenetére


Jack@l
veterán

Azt már láttam,a bullshitet nem nagyon értem, amiért 4 hónapot csúszik a game.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#10) trufa12 válasza aizen92 (#8) üzenetére


trufa12
addikt

ez 1 rakás szar
1 valami nagyon jó a tűz , érződik rajta hogy súlya van..

de ezek szerint az első vidi amit már rég kiadtak és be van ágyazva a cikkbe, 1 szép renderelt vidi.. :(
kár , még mindig húzzák a madzagot és csak szépítgetnek de nem lépnek előre mert túl nagy mérce lenne és már nem lenne nagyon hova tovább ...

el mennek a francba....

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) b. válasza aizen92 (#8) üzenetére


b.
félisten

Hát megnéztem azt a 25 perces gameplayt. az egész grafika így humbug.direkt kicsi ,sötét hátterű "termek" (inkább szobák) amikben az összes erőforrást felemésztik a kidolgozott karakterek és fényeffektek. ha ez a max Ps 4 ben ,akkor bajban leszünk pár év múlva. amúgy 9.25 nél a ghraika szerintem kb 15 fps-re leesik.
ha ezt fel tudnék mutatni egy Elder Srollsban akkor ok de hát látszik mire megy ki a játék...
Amúgy tényleg szép ami látszik, és a tűz megjelenítése zseniális..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Peat;) válasza b. (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

"ha ez a max Ps 4 ben ,akkor bajban leszünk pár év múlva" Nem mert nem erről szól a dolog, illetve azt állítják a konzolosok hogy nem erről szól majd elküldik a retekbe az xbox one hardwarét :D .

Majd kiderül mire jutnak a mostani konzolok, szerintem sem fognak annyi ideig élni mint az x360/ps3. Előző generáció engem sokkal jobban lenyűgözött és kis is élveztem x360 oldalról, most viszont hogy pc-n még új directx is jön...2 év és a pc annyival lesz a konzol előtt mint egy mostani pc a ps3 előtt. Pedig a konzol kivételesen az a téma ahol a gyártónak az a legfőbb érdeke hogy időtálló szerkezetet dobjon piacra. Erre már a ps4-nél is jelentik be a 30 fps-eket, jövőre már a full hd felbontásból is alább hagynak szvsz. Az effekteket nagyon bírja ez az AMD belső, de a textúrákat láthatóan kevésbé, egyszerűen a felbontás megöli az új konzolokat.

De ezeket úgy írom hogy valószínű én is veszek majd konzolt, bár egyre jobban elbizonytalanodom. Csak x360 nagyon tetszett és remek órákat töltöttem el vele, nehéz megemészteni hogy a mostani széria valami teljesen másról fog szólni.

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza Peat;) (#12) üzenetére


b.
félisten

Persze jó kis gép az még, csak nem mutat jelenleg a túl távoli jövőbe. Attól még remélem sok jó játék jön ki rá, és lehet hogy még a címben említett game is kiváló játékélményt fog adni.
Egyedüli probléma az, hogy kár mellé a fejlesztőktől ez a nagy kamuduma ,amit előhoznak. Ez húzza le az egészet. ne hogy már azt hidd hogy Ps3 ra meg tudnák csinálni ezért még dolgoznak rajt . Ez azt jelenti, hogy a jelenlegi formában megjelenhetne rá? vicc az egész és így saját magukat járatják le. Érdekes a Last of Us nál semmi reklám duma nem kellett a grafikához, bárki ránézett, tudta hogy a Ps3 határait feszegeti....

Dealer95 #14 : ezt sokan mondják, csak , de az a gond hogy fejlődni fog az mellett a PC játékipar is abban a pár évben....megmarad a folyamatos lemaradás, főleg ha az új directx jobb lesz és én nagy Steam machine fan is vagyok, szóval abban is van remény főleg ha 500 dolcsiért már valóban meg tudod venni a kifizethető nappalis játékgépet és médiaközpontot egyben...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Dealer95 válasza Peat;) (#12) üzenetére


Dealer95
őstag

Pont hogy egyre szebbek lesznek a PS4/One játékok.
Nézz meg egy 360 vagy ps3 játékot amit a megjelenéskor, meg egyet amit most adtak ki. Graf stb. sokat fejlődött.
A kiadók nem tudják rögtön kihasználni az erőforrásokat.
Illetve a fix. 30FPS-el nincsen gond, ha tényleg fix.

(#15) Peat;) válasza Dealer95 (#14) üzenetére


Peat;)
veterán

Lesznek nagyon szép játékok, csak hamarabb elérik majd a határt szerintem. De mondom, a konzol alapesetben nem csak a grafikáról szól, csak most a marketing ugye eléggé erre lett kihegyezve, meg nyögdösték be a sok hülyeséget a netes sajtóból, beleértve a ph!-t is hogy szinte határtalan erőforrások vannak az új konzolokban és a pc most egy alsóbb ligába lett sorolva. Azért ez nagyon röhejes duma volt és bárki visszaolvashatja ezeket.
Önmagában nagyon jók a konzolok ennyi pénzért, nem ezzel van a gond részemről. Nekem most a játékárak annyira magasak, hogy csak akkor veszek konzolt ha lesznek jó exkluzív játékok rá, de ez még picit odébb van.

(#16) krx21


krx21
nagyúr

Akkor kezdhetnék mindjárt azzal, hogy 60fps lesz végre valami 2014-ben!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#17) Lei559


Lei559
tag

Mondjuk én még mindig kib@szásnak érzem azt, hogy a legtöbb játék amivel a PS4et reklámozták a nagy E3on még meg sem jelent.. Mint ahogy ez a DDsem. Nem is értem hogy miért van mindenhol készlethiány a Ps4ből ha alig van játék konzolhoz..

(#18) Chapel


Chapel
addikt

Én marha dühös lennék ha előrendeltem volna a nex-gent...mi ez, hány igazi kizárólagos next-gen game jött ki, aminek a látványa valóban ezt adta, amivel még játszanék is?

Pc-sként én is unom ezt, mert amíg nem pörög a konzol, addig a pc-s fronton is itt is hiába várunk...
(1-2 pc exklúzív gametől eltekinte.)

Ez nagyon szép, sőt szemetgyönyörködtető, de full scriptnek tűnik, olyan nyomd meg ez a gombot és tádáá :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) aizen92 válasza Chapel (#18) üzenetére


aizen92
addikt

Szerintem azért egy picit várjunk.
Nem látok bele a vállalati stratégiákba, de kétlem hogy az MS/SONY évekkel előtt odaadta volna a játékforgalmazóknak a konzolt, hogy nesze, fejlesszetek.
Tudjuk, hogy nem pár hónap alatt dobnak össze egy játékot, évekig megy a fejlesztés. és ha nincs nálad időben a "nextgen" konzol, úgy elég nehéz fejleszteni a következő generációra.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#20) Chapel válasza aizen92 (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Értem én, persze, csak az én olvasatomban, ha elakarnak adni egy ~150k-s játékgépet, sőt ösztönözni akarnak, hogy "héjj haver, add el a régit ez jobb" akkor biza cserébe kapni szeretnék valamit.
Pl. sok-sok nyálcsorgató játékot, hát ehhez képest olyan csendben megy ez a generáció váltás, hogy szemezgetnem kell a hírekben ha valami végre jön és nem csúszik...ja és persze úgy néz ki mint az elején ígérték. :U

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.