Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) solfilo válasza Prof (#100) üzenetére


solfilo
veterán

"Desktop GPU, ami 3.5 eves NV/AMD kozepkategoria teljesitmenyet tudja..."

Ez miért érdekes? Ilyen alapon nincs értelme semminek az aktuális csúcson kívül, mert az alatta lévő teljesítményt már korábban meg lehetett venni.

solfilo

(#102) Joci10 válasza solfilo (#101) üzenetére


Joci10
őstag

Direkt nem akartam újra reagálni a kollégára. Már a legutóbb is megmutatta, hogy náluk Mészáros Lőrinc is csak szolga lehetne. Nem érdekli a 'valóság', nála a 'prémium csúcs' kategória alatti termékek feleslegesek, és kukába valók. Az ilyenekkel meg felesleges a valóságról beszélgetni, nem fogja megérteni.

(#103) NandoXXL válasza pengwin (#97) üzenetére


NandoXXL
senior tag

(#104) pengwin válasza NandoXXL (#103) üzenetére


pengwin
addikt

Ezt biztos nekem akartad címezni? :F

Ha a hsz násodik felére reagáltál vele, akkor csak annyit, hogy ez még mindig nem 51.000 forint, és nem egy RX 570.

Üdv, pengwin

(#105) Norman M249 válasza pengwin (#97) üzenetére


Norman M249
tag

A vasarláskor tisztában voltam vele, hogy öreg csatoló, de ár értékben azert a pénzért még most is jó vetelnek tartom. Technologia ide vagy oda, ezért összegért + nemi apró es uj vga esetén csak a gtx 1650 állt hozzá közel, de dragabban és gyengébb teljesitmennyel. Tehat ez az én nezőpontom. Ok a gtx kevesebbet eszik, de mivel eleve egy 700 as fsp van a gépbe igy nem nagyon erdekelt a tobbletfogyasztas. Az 570hez kozel álló gtx 1060 6/3gb meg eleve beragadt, tularazott stb,és a lényeg, mivel eleve meg akartam venni a division 2 ami +25 körül mozgott nem is volt kérdés, hogy ni csértelme tovabb nezelődnöm. Az vastagon igaz és egyet is értek, hogy a megjelenésekor volt friss tech és a gtx 1060-ak ellen is kevés volt, sőt az 580-ak is alumaradtak,de a 2019 év eleji driverekkel durván megindúlt és jelenleg az 570-em hozza a gtx 1060 3gb szintjét,csak éppen durván több rammal, pl Frozában nagyon jól jött a + vram az rx 560 2gb-hoz képest,de talán erre a karira túlzás a 8gb,de mivel ez volt a legolcsóbb és drágábban is csak 5gb 570-ek voltak más gyártótol ugyanezen játékok mellett így nem is volt kérdés a 8gb-os model.

[ Szerkesztve ]

(#106) Norman M249 válasza Norman M249 (#105) üzenetére


Norman M249
tag

"a megjelenésekor sem volt friss tech
drágábban is csak 4gb 570-ek voltak
(már nem tudtam szerkeszteni)

[ Szerkesztve ]

(#107) Norman M249 válasza pengwin (#104) üzenetére


Norman M249
tag

Hmmm, némi árukeresős nézelődés után, ugy néz ki kezdenek kikopni az rx-ek, már ideje mondjuk. 55k msi armor 8gb vs gtx 1650 4gb 53k, én még mindig az Rx-et vinném, ha nem az adott keretből abszolult legkisebb fogyasztás a cél,de még jó teljesítmény mellett, akkor viszont a gtx a nyerő,csak nincs benne annyi erő! Persze akadnak címek ahol megközelíti,de ősszeségében alaposan elhúz mellette. Szóval tech hátrány ide vagy oda, az öreg még mindig jót megy. :D

https://www.youtube.com/watch?v=6zLbetB7Tzo&t=214s

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.