Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) #11302912 válasza Cifu (#142) üzenetére


#11302912
törölt tag

az utobbi evtizedbol talan 2 olyan filmet emlitettel meg, ami teljesen jo. Es mint latjuk az sjw-k (azaz a fiatalok) le is savaztak oket rendesen sajnos. En nem azt mondtam, hogy manapsag egyaltalan nincs jo film. Azt irtam, hogy en nem nezek meg uj filmet. (de rendben, modositom. mert akad 1-2 evtizedente ami megerdemli a figyelmem) itt csak arrol van szo, hogy ez a jatek nem doom. Aki azt irja rola, hogy unalmas, az siman turelmetlen es nagyon rovid a figyelme. Az pedig nem igaz, hogy regen is ilyen porgos volt minden. elvetve volt par ilyen agyamant film, de tobbsegeben piszkos tizenketto, kelly hosei, halal 50 oraja, es hasonlo kaliber volt az atlag. Ma pedig konkretan 1 vagy lehet, hogy 2 teljes evtized alatt 2-3 hasonlo tempoju film van... De mondhatok PC jatekot is. EVE Online. kb. az egyetlen olyan jatek amelyikben meg szamit a megfontoltsag, es nem arrol szol, hogy hany skulot losz ki 1 tized masodperc alatt. (allitolag az elite and dangerous is tud ilyen lenni, nekem meg meg a subnautica is belefert.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.