Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

left 4 deadből merítettek volna? :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) wolfman


wolfman
veterán

a kinézettel nem hiszem hogy gond lesz, inkább a történet az amiért aggódom. Remélem nem valami unalmas, sabloson sz@rt raknak össze! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) wednesday


wednesday
őstag

A multi nem hiányzik ebbe a játékba.

(#4) Thodeus válasza wednesday (#3) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Engem nem zavar amíg nem megy a single rovására, de tény, hogy multival többet el tudnak sózni belőle.

(#5) wednesday válasza Thodeus (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Akkor lehetne többet eladni belőle, ha van olyan akit a multi jobban érdekel mint a single. Ennél a stílusnál nem hiszem, hogy ez sok embert jelentene
Szerintem csak azért tették bele, hogy legyen, meg ez már "kötelező" 2011-ben. Nem lehet már az értékeléseknél se megjegyezni a kontra érveknél: "- nincs multiplayer"

Persze ha nem megy a single rovására (minimum annyi játékidő, mint az első résznél) akkor engem se zavar. Szegényebbek nem leszünk vele.

(#6) TheDragon007 válasza wednesday (#5) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Pl. engem jobban érdekel a multi - a left 4 deadet is csak multiban (ráadásul Lanon) játszottam eddig, úgy igazán szórakoztató :B

A dead spaces zombik szerintem hasonló (majdnem megegyező) kategóriákra vannak osztva mint a l4d-ben.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.