Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Már meg sem lep, hogy PC-re ez sem jelenik meg... :((( Csak tudnám,miért fájna nekik...

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Minek adnak ki játékot ha nem támogatják a platformomat? Így vegyek én játékot... azt hiszem ennyi pénzzel több marad, pedig épp terveztem megvenni. De hát EA, nem tudom mire is számítottam. Ha a Bioware játékoknál is elkezdik ezt, hogy csak konzolt támogatnak, végleg elfelejthetnek mint vásárlót.

(#3) Tituka válasza Jofi81 (#1) üzenetére


Tituka
senior tag

hát ja, már az a meglepetés ha megjelenik valami pc-re...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) sti10p


sti10p
senior tag

Ezt egy PC-s szemszögéből elég etikátlan húzásnak tartom a készítők és főleg a kiadó részéről... Így megszivatni a népet, pfúj... :(

[ Szerkesztve ]

XY

(#5) WayneGace


WayneGace
őstag

Még dátum sincs, még ár sincs. Lényegében csak annyi infó van, hogy lesz. Valószinüleg némi késéssel ezt is kiadják majd PC-re is.

Azért az sem ártana, ha elegen megvennék a pc-s verziót.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6) Jofi81 válasza WayneGace (#5) üzenetére


Jofi81
őstag

Valószínűleg nem fogják kiadni, mivel mostanában ez a bevett gyakorlat. Jónéhány multiplatform játékhoz jelent meg az utóbbi időben DLC, de csak konzolokra elérhetőek.

(#7) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Gondolom azért nem jön pc-re, mert ha már konzolra sokkal drágább egy játék akkor ők kapjanak dlc-t vagy nemtudom. :U

(#8) WayneGace válasza Jofi81 (#6) üzenetére


WayneGace
őstag

Azért reménykedem, hogy az EA-nél is van legalább egy vezető poziciót betöltő ember, aki tudja, hogy megfelelő terméktámogatás révén, ha nem is rögtön később több pénzt zsebelhetnek meg. Így ezt a dlc-t is kiadják és nem hozzák hátrányos helyzetbe azokat, akik pc-re megvették.

BestSecret invitációt privátban adok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.