Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) dchard


dchard
veterán

VladimirR: indexes megszokás :) Nem szoktam mindenféle belépési és jogi nyilatkozatokat elolvasni, ezzel mintegy megjegyzem, hogy nem mondok le a szerzői jogaimról azzal, hogy itt megjelenik, de nem kell neki érdemi jelentősséget tulajdonítani. Ha anno az index nem kezdi el, hogy az oda feltöltött képekről a szerző lemond vagy valami hasonló, az egész nem lenne.

Ősember: ami biztos, hogy ezek javulnak. Elvileg a Superfetch jó arra, hogy a programokat használati gyakoriságuk szerint előre betölti a RAM-ba, így azok sokkal gyorsabba indulnak.
Én ezt nem szeretem, mert egyrészt rossz látni, hogy 0MB Free mem :DDD , másrészt idegesít, hogy olyankor is dolgozatja a vincsesztert, amikor hozzá sem nyúlok. De ízlések és pofonok...

A legtöbb notiban SD kártya foglalat van, 512MB-os Corsair 133x-os SD karit ( Olvasás: 21MB/s, Írás: 15.5 MB/s, Lifetime warranty) már 3700 bruttóért meg lehet venni. Ráadásul így nem is ''lóg ki'' a notiból, mint egy pendrive, pont belesimul a noti szélébe. Kérdés, hogy lehet-e használni, de majd ezt is ki fogom deríteni.

Kalandor: ebbe inkább nem megyek bele :D

Dchard

[Szerkesztve]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.