Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Crystalheart válasza Depression (#35) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ömm, mint mondottam, gond nélkül ismerkedem, van jó pár lánybarátom, csak barátnőm nincs. De persze van olyan lyány, akit megfelelőnek tartok. A probléma abban áll, mi van, ha a dolog kölcsönös? :\ (Micsoda gondok, tudom. :DDD Amúgy minimális ismeretekkel is eléggé le tudom szűkíteni a kört, például a célszemélynek nem csak szépnek, de intelligensnek és nagyon tehetségesnek is kell lennie, lehetőleg művészetek terén. Kevés ilyen van, de nem bírnám, ha nem érne föl hozzám.)

Ha az embernek barátnője van, akkor fogy a pénze, nincs ideje, nincs energiája másra, de legalábbis nem annyi, mint nélküle. Nálam, aki amúgy sem szoktam szórakozni, csak a hasznos időmet emésztené föl. (Így is pengeélen táncolnak a céljaim, olyan magasan van a léc, nemhogy még ha ennél is kevesebb időm és energiám volna rá.) Ezen felül szegény lánynak, akinek nyilván a legjobbat akarnám, én jussak? Ugyan már... Másik dolog, amit tud rólam mindenki, aki ismer, hogy hosszú távon összeférhetetlen vagyok. :) Mit gondolsz, miért buzdítottam a haveromat anno, hogy nyugodtan tegyen egy próbát annál, aki tetszett? Nem is félelemből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.