Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Egy csajnak először nem az kell, hogy el tudj beszélgetni vele.

Odamész, amikor egyedül van, 3 (!) másodpercen belül megszólalsz, köszönsz, megkérdezed hogy hívják, aztán elkezded dicsérni a haját, a ruháját, (opcionálisan a melleit, a popóját), meg még mittudomén, mit... Lényeg, ne akadj el, ne állj le, légy magabiztos, bűvöld el a férfias varázsoddal... 15 perc múlva már gyereket akar tőled ;)

Idegen csajoknál mindig sokkal nagyobb az esély.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Metalfan


Metalfan
senior tag

Alaptalanul félek én ennyire tőlle?

Igen:K Hacsak nem egy pszichopatát és/vagy kannibált szemeltél ki magadnak, túl fogod élni:))

[ Szerkesztve ]

(#3) Davidof92 válasza Metalfan (#2) üzenetére


Davidof92
senior tag

Tudtommal nem eszik embert, csak a fogai hegyesek :DDD. Viszont kisebb nálam, jócskán :B .

(#4) Thunderzolee

Hát.. sajnállak... :(
17 évesen én már.. pppppppffffffffff...
Társkeri oldalakat nem próbáltál még? (Love.hu, Privi.hu.. stb)
Tele vannak "rámenős" lányokkal, lehet kihoznák belőled az állatot. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Szten Márs válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Öööö nemtudom, privi.hu-ra régebben ránéztem, mert elég sokan röhögtek rajta, hát mit ne mondjak, megértem, hogy miért. Szerintem nem a legmegfelelőbb hely. Love.hu-ról semmit nem hallottam még, most megnézni meg lusta vagyok :DDD

Ja és az égvilágon semmit (!) nem jelent, hogy egy ember ilyen téren hol tart 17 évesen. Semmit. Szóval aligha kell sajnálni. Lehet, hogy sokkal jobb, harmónikusabb, élvezetesebb kapcsolatai lesznek, mint annak, aki 15 éves kora óta össze-vissza csajozik keményen. Nem is beszélve arról, hogy majd jobb esetben lesz valaki, akivel leéli az életét, és azt hiszem, ennek a valakinek a megtalálása a lényeg - és ennek az életen át tartó kapcsolatnak a milyensége. Akinek ez szar, na, azt lehet sajnálni.

[ Szerkesztve ]

(#6) juliabrilke válasza szablya (#1) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt kb. egy 15 éves még beveszi. De egy 23-25 év feletti már nem igazán. :D

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Hivd meg egy italra azt majd lesz valami vagy nem

(#8) Depression


Depression
veterán

Szerintem hagyd békén a lányt. Várj még úgy 60-80 évet, mielőtt ismerkedni szeretnél. Semmiképp ne szólítsd meg, se üzenetet ne írj neki, és a számát/msn címét se kérd el!
Ha elég bátornak érzed magad, akkor keresd meg a legjobb képű/rámenős/poénos haverodat, és őt küldd oda! És amikor a lány már teljesen belehabarodott a haverodba, és téged észre sem vesz, akkor alig tart 2-10 évedbe, és meg is feledkezel róla.
Meg amúgy is! Sokkal jobb titokban meghunyászkodva, messziről álmodozni valakiről, mint bemutatkozni neki. A végén még akár meg is kedvelhetne. Brrr...

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Davidof92 válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Davidof92
senior tag

Fenn vagyok a love-n meg tinirandin,de semmi sem történik. Az a baj, hogy a "bevállalós" csajok messze vannak :D

Depression: Nem igazán értelek.

(#10) Szten Márs válasza Davidof92 (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ironizált.
A te esetedben mondjuk ezt a kemény hangvételű ironizálást nem tartom sem indokoltnak, sem illendőnek.

(#11) zoo8800 válasza Depression (#8) üzenetére


zoo8800
veterán

Ez az, zúzd porig a srácot, jól nyomod. :(((

Davidof92
nincs nyerő taktika.
vagy sikerül, vagy nem, de mindenképp érdemes kicsit beszélgetésbe elegyedni, MSN, iwiw, stb.

ja igen. Hogy kell-e félni tőle. Szerintem a kudarctól, a lebőgéstől félsz, és nem tőle. Kicsit én is ilyen vagyok, ilyennek születtünk :DDD ez normálisnak mondható, bár enélkül könnyebb lenne az élet :DDD

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#12) Depression válasza Szten Márs (#10) üzenetére


Depression
veterán

Sajna a smiley lemaradt.

Szóval: szedd össze minden bátorságodat, és szólítsd meg! Elég nagy a valószínűsége, hogy nem fog jól sikerülni (ez az igazság, ez szinte minden kezdő, bizonytalan átéli), de legalább meglesz az első. Veszíteni valód nincs, mert ha nem teszed meg, akkor megteszi más helyetted, és utána bánhatod, hogy nem volt merszed.
Lényeg, hogy ne ijedj meg a kudarctól, mert még Brad Pitt-et is kosarazták már ki! Nem is egyszer.
Olvasva a többi bejegyzésedet pedig azt ajánlom, hogy kezdj el társasági életet élni! Ha nincsenek ismerőseid/barátaid, akkor sem kell lecsüggedned, hanem menj el egy sportegyesülethez. Ez nem vicc. Az elején ott is lesznek apró zsörtölődések, de az igazi sportemberek mindenkit szívesen látnak, és könnyen barátkoznak. 1-2 év múlva meg hidd el, hogy nem csak a tested edződik meg, hanem a lelked is. És akár te is lehetsz az, aki az újaknak segít beilleszkedni.

Tényleg a gyakorlás teszi a mestert, ne ragadj meg az első lánynál, ha nem jön össze. És fontos azt is tudni, hogy nem lehet az az igazi számodra, akit nem ismersz. Ő csak egy a rengeteg esélyesek közül. De azt nem engedheted meg magadnak, hogy már ifjúként, próbálkozás nélkül feladd!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13) Metalfan válasza Davidof92 (#3) üzenetére


Metalfan
senior tag

Nekem meg fogszabályozóm volt, amikor megismerkedtem a párommal, és? Soha nem volt szájsebészeten :DDD

(#14) jorden06 válasza Metalfan (#13) üzenetére


jorden06
senior tag

én anno a fogorvosnál ismerkedtem meg az egykori bnőmmel ;)

(#15) Crystalheart válasza Depression (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mekkorát röhögnél, ha azt mondanám, nagyjából ezt csináltam egyszer? (Azzal a különbséggel, hogy egyszer csak haverom elpletykálta nekem, kire akar ráhajtani... Hát persze, hogy Rá, én meg még tanácsokkal segítettem. :D) Nem bántam meg, azóta már nem is tetszik igazán, elég fiatal voltam.
Persze azóta sem volt senkim, de ezt sem bántam meg. :)

(#16) Depression válasza Crystalheart (#15) üzenetére


Depression
veterán

Nyugi, én is tapasztalatból írtam.

És még annyit tennék hozzá az előző mondókámhoz, hogy egyből (első randi, stb) tudasd vele, hogy akarsz tőla valamit, mert különben néhány alkalommal később elkönyvel barátnak, és onnantól kezdve esélytelen vagy nála.

Remélem ma vetted a bátorságot, és be is számolsz róla. Mi itt csak írni tudunk. Semmit sem ér a jó tanács, ha nem fogadják meg. Ugyanúgy, mint az életben, a nőknél sincs sült galamb, ha nem teszel érte, akkor egyedül maradsz, vagy még rosszabb esetben egy nő választ téged. Tudod, mint a dalban: 'vizes a bor, ha nekünk így is jó'
És amúgy is a lányok szeretik, ha a pasi bátor, meg merik szólítani.
Na, szóval várjuk a beszámolódat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Davidof92 válasza Depression (#16) üzenetére


Davidof92
senior tag

jorden06: Én meg ma voltam fogorvosnál, nem érzem a fél arcom.

Többiekhez: Tartsatok beszari nyomoréknak, de nem lett semmi sem. Nem mertem odamenni hozzája. 6an voltak, plusz ő, ha jól számoltam. Ő meg nem ült át. Pedig szólva lett neki h egyedül jöjjön. Majd megpróbálok megint szólni h egyedül jöjjön, vagyis h majd üljön át.

Depression: Mért baj, hogy a lány választana engem? Amúgy nem vagyok az a bátor alkat.

(#18) Samus


Samus
addikt

Irány a páratlan.hu és a Myviprandi. Vagy egyszerűen csak menj oda hozzá, köszöntsd és mond meg Neki, hogy tetszik, majd köszönj el (illedelmesen, ne "csácsumicsá" módon, kivétel, ha az illető plázacica vagy diszkókirálnyő, előbbit dicsérni kell, utóbbit itatni, de javaslom inkább keress mást), fordulj meg és menj tovább. Vesztenivalód nincs, ha nem szólsz hozzá, úgysem lesz semmi, így pedig megvan az a lehetőség, hogy utánad megy, és megszólít, vagy elgondolkodik a dolgon, ha bejössz Neki, talán még lépni is fog (még akkor is, ha Neked kellene ezt tenni). Az első beszélgetések sokat elárulnak majd, főként, hogy mennyire jöttök ki egymással. Most még nem, de később rájössz, és felismered. Ez a módszer azért jó, mert bár értelme nulla, de ha bátortalan vagy (mint én), akkor is alkalmazhatod.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) Depression válasza Davidof92 (#17) üzenetére


Depression
veterán

Bátorság! Ő nagy valószínűséggel nem az egyetlen lesz az életedben. Persze, ő az első, és izgi, meg minden, de attól még elképzelésed sincs, hogy milyen egy párkapcsolat. Számtalan hibát fogsz elkövetni, és még az sem kizárt, hogy te fogsz teljesen elfordulni tőle. Fiatal vagy, és ismekedned kell.

És hogy miért nem jó, ha egy lány választ téged? Mert akkor te, mint kezdő leragadhatsz nála, és nem tudod meg, hogy milyen lehet udvarolni/csábítani. Tehát a te korodban az a fontos, hogy jól érezd magad. Ezt mindig vésd a fejedbe.
Ha most nem jó (márpedig ezt írod), akkor csak változtatnod kellene, nem?
Mint említettem, és ezt tényleg jegyezd meg, hogy nem azok a jó lovaglók, akik felültek a lóra, és egyből ment nekik, hanem azok, akik esés után visszaültek rá. Mindegy mi lesz a vége az első beszélgetéseteknek, te már egy tapasztalattal több leszel. Nincs mitől félned.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) Davidof92 válasza Depression (#19) üzenetére


Davidof92
senior tag

"Ha most nem jó (márpedig ezt írod), akkor csak változtatnod kellene, nem?"
Hát, tényleg nem jó. Nem tudom min kellene változtatni. Sokan ajánlották a sportolást. Hát, nem tudom, nem hinném hogy jó ötlet, mivel nem vagyok jó egyikben sem, és ha kikapunk akkor meg felidegesítem magamat rajta.
"és még az sem kizárt, hogy te fogsz teljesen elfordulni tőle."
Mármint az udvarlástól?
"Nincs mitől félned."
Van, a visszautasítástól.

(#21) Depression válasza Davidof92 (#20) üzenetére


Depression
veterán

Akkor írd már le, hogy mi fog változni az életedben, ha nemet mond!
Mennyivel leszel magányosabb, mint most vagy?
Figyu! Ez a te döntésed, és a te ifjúkorod. Nem jön vissza. Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz.
Nekem legalább százan mondtak nemet, és most van egy olyan menyasszonyom, aki lelki társ, és (sajna) mindenki megfordul utána az utcán. Az első pár próbálkozásom/randim katasztrófa volt. Ez van, te sem kerülheted el. Ha ez nem jön össze, keresel mást. Ne légy hősszerelmes, az csak a mesében van.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) Davidof92 válasza Depression (#21) üzenetére


Davidof92
senior tag

"Akkor írd már le, hogy mi fog változni az életedben, ha nemet mond! Mennyivel leszel magányosabb, mint most vagy?"
Magányosabb nem leszek, csak maga a visszautasítás bánt meg nagyon. Nincs valami erős lelki világom :F .

Amúgy az életbe minden ilyen nehéz, mint az ismerkedés?

(#23) caizzz válasza Davidof92 (#22) üzenetére


caizzz
aktív tag

Nem. Minden automatikusan az öledbe hullik. :(((

marakujás kőbányai

(#24) golyani válasza Davidof92 (#22) üzenetére


golyani
addikt

nem, van ami nehezebb.

(#25) Davidof92


Davidof92
senior tag

golyani&cizzz: Valahogy sejtettem. Felmerült benne egy olyan gondolat, hogy akkor mért éri meg élni egyáltalán?

(#26) Depression válasza Davidof92 (#25) üzenetére


Depression
veterán

Ha ezt elszúrod, akkor még 3,5mrd nő közül választhatsz újat. Nehéz lenne ismerkedni?! Ezt honnan veszed, ha még sosem próbáltad? De látom, ma sem szántad rá magad. Ugye!? Meddig vársz még? Addig amíg valaki más le nem csap rá? Utána meg elsírod nekünk itt a bánatod?
Látod le lettem itt hurrogva az első hsz-em miatt. Adtam itt a tanácsokat, bátorítottalak, és te pedig nagy ívben teszel ránk, mert már csak tapasztaltabb vagy.
Én kiszálltam. Te így vagy boldog!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#27) caizzz válasza Davidof92 (#25) üzenetére


caizzz
aktív tag

Részben pont ezek miatt.

marakujás kőbányai

(#28) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én azt nem értem miért tesz fel ilyen kérdéseket egy ember. Elvileg ennek kéne jönnie magától, és sosem kérdeztem meg senkit hogyan szedjek fel egy csajt.. Na mind1.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) Davidof92 válasza Depression (#26) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem. Nem fogok hozzátok sírdogálni jönni. Amit pedig most írok, ne vedd személyeskedésnek. Tudod nem mindenki születik olyan csodaképességekkel, mint egyesek, hogy gond nélkül beszélgetnek bárkivel. Ami neked csuklóból jön, azért másoknak, pl nekem igencsak küzdenem kell. Köztük az ismerkedés. Míg te egy idegennel is elfecsegsz(bár ez nem tudom mennyire igaz, mivel nem ismerlek), nekem egy olyannal is nehéz beszélni akit bár ismerek, de ritkán látom, izgulok mint állat és 600/300as pulzusom van. És nem, nem vagyok tapasztaltabb, ezért kértem segítséget. És neme teszek rátok,pusztán nehezebben bírom megvalósítani. Ismétlem megint, nem sértésként írtam az előbbit, senkinek sem.

Gamerkiller: te úgy születtél, hogy tudtál biciklizni?

(#30) gamerkiller válasza Davidof92 (#29) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerinted a biciklizés és az udvarlás/csaj szerzés egy és ugyanazon kategóriába esik?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#31) Davidof92 válasza gamerkiller (#30) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem a szó szoros értelmében értettem. Csak távoli a hasonlóság. Egyébként, az a gond hogy nekem ez nem jön.

(#32) Depression válasza Davidof92 (#31) üzenetére


Depression
veterán

Pedig pont olyan mint a biciklizés, és te vagy az a kisgyerek, aki nem mer rá felülni, mert félsz, hogy elesel. És ha így folytatod, akkor soha nem is fog menni.
Most megmondom, hogy az első 99,9%-ban nem fog összejönni. De ha most meg sem próbálod, akkor meg 100, és a következő lány lesz az első. És így sorjában szúrod el a lehetőségeket.
Nekem könnyű? Nem, mert én leragadtam kb. A 2-300-dik lánynál akivel ismerkedtem. Belőlolük kb. 50-nel jött össze a dolog. Az udvarlást is tanulni kell.
De folytatom a mostani helyzetedet: ha nem mered megszólítani, akkor hogy fogod majd megcsókolni? Mi lesz, ha egy idő után még komolyabbra is fordul a dolog? És aztán hogy fogod elviselni a szakítást? Igen, ezek mind velejárói egy kapcsolatnak. Mindegyikhez sokkal nagyobb bátorság kell, mint egy 'szia'-hoz. De ezen mindekinek át kell esnie.
És nem ártana el is olvasni a dolgokat, amiket írtam, és nem a sorok közt a kibúvókat keresni!

Én már elmúltam 30, és hidd el, bánom az összes olyan dolgot, amit nem mertem megtenni. Te is fogod. Csak te még eldöntheted, hogy mennyi ilyenre kell majd visszagondolnod.
Még gyerek vagy, nem egy életre kell választanod. Mindig jön egy új lehetőség. Nem tudsz elrontani semmit. (kivéve a tanulást)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) Davidof92 válasza Depression (#32) üzenetére


Davidof92
senior tag

Jó bocs. Kicsit megpróbáltam kifacsarni a dolgokat. Legjobban a szakítástól, a visszautasítástól félek, lehetséges, hogy emiatt nem merek semmit sem. Azt, hogy változtatni kellene, én is tudom. És azt is, hogy ehhez bátorság és önbizalom kellene. Viszont azt nem tudom, hogy bátorságot és önbizalmat honnan szerezzek. Egyébként neked mikor lett meg az első barátnőd?

(#34) Crystalheart válasza Depression (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Még gyerek vagy, nem egy életre kell választanod." - Én úgy vagyok vele, hogy ha nem egy életre kell választanom, inkább nem választok - mert minek? Csak időfecsérlés, egy "potyabarátnővel" is foglalkozni kell.

Aki ismer, az tudja, hogy sosem okozott gondot leállni beszélgetni bárkivel. (Igaz, vannak emberek, akikkel csak üres és sekélyes témákról tudok - mint a szomszéd néni, akivel ált. a kertről és az időjárásról :DDD csevegek -, de az olyanokkal egyértelműen nem igazán vagyok egy síkon.) Ha arról volna szó, hogy egy szép és idegen lányt szólítsak meg, azzal sem volna gond, megvolt már párszor. De érdekes, míg te több száz lánynál próbálkoztál, addig én soha egyel sem. A visszautasítástól fél a fene... de mi van, ha nem utasít vissza? o.O

(#35) Depression válasza Crystalheart (#34) üzenetére


Depression
veterán

Ismerkedés nélkül képes vagy megállapítani valakiről, hogy összeilletek, vagy sem? Ezt hogy csinálod?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#36) Crystalheart válasza Depression (#35) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ömm, mint mondottam, gond nélkül ismerkedem, van jó pár lánybarátom, csak barátnőm nincs. De persze van olyan lyány, akit megfelelőnek tartok. A probléma abban áll, mi van, ha a dolog kölcsönös? :\ (Micsoda gondok, tudom. :DDD Amúgy minimális ismeretekkel is eléggé le tudom szűkíteni a kört, például a célszemélynek nem csak szépnek, de intelligensnek és nagyon tehetségesnek is kell lennie, lehetőleg művészetek terén. Kevés ilyen van, de nem bírnám, ha nem érne föl hozzám.)

Ha az embernek barátnője van, akkor fogy a pénze, nincs ideje, nincs energiája másra, de legalábbis nem annyi, mint nélküle. Nálam, aki amúgy sem szoktam szórakozni, csak a hasznos időmet emésztené föl. (Így is pengeélen táncolnak a céljaim, olyan magasan van a léc, nemhogy még ha ennél is kevesebb időm és energiám volna rá.) Ezen felül szegény lánynak, akinek nyilván a legjobbat akarnám, én jussak? Ugyan már... Másik dolog, amit tud rólam mindenki, aki ismer, hogy hosszú távon összeférhetetlen vagyok. :) Mit gondolsz, miért buzdítottam a haveromat anno, hogy nyugodtan tegyen egy próbát annál, aki tetszett? Nem is félelemből.

(#37) Depression válasza Crystalheart (#36) üzenetére


Depression
veterán

Örülök, hogy abban a helyzetben vagy, hogy bárkit meg tudnál szerezni magadnak. A hsz-eid alapján viszont mégsem volt még barátnőd?
Nem téged támadlak, hanem amiket írtál: Csak azzal jössz össze, akivel örökre együtt maradsz, és még szingli vagy.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) Crystalheart válasza Depression (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, nem vagyok én olyan nyerő. Hogy szinte bárkivel gond nélkül el tudok beszélgetni, nem jelenti, hogy bárkivel össze tudnék jönni, ha akarnék. Például a végtelenségig csóró vagyok, száz forintom sem volt évek óta, kinek kéne ilyen...? Azon kívül még a hajam is hosszú, bajszom van és szakállam, leginkább 400 éves divat szerint. Ez azoknak a körét szűkíti le erősen, akiknek én bejönnék. Kérdés, van-e egyáltalán a két körnek metszete? :DDD Ha majd híresebb leszek, biztos lesz, nem tudom, de egyelőre nem is igazán számít.

Ja, amúgy természetesen nem volt még barátnőm. Aki ismer, el sem tudná képzelni a helyzetet, beletartozik az imázsomba a szingliség. :) De 21 évesen azért nem vagyok elkésve semmivel.

(#39) Depression


Depression
veterán

Na, még mindig semmi?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#40) Davidof92 válasza Depression (#39) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem, nincs semmi :( Lépnem kellene. Ámbár mégis félek, hogy megtegyem.

(#41) Depression


Depression
veterán

Halasztottál egy teljes hetet. Mennyivel érzed most jobban magad? Már egy teljes hete a tiéd lehetne a lány, vagy egy teljes hetet tölthettél volna búslakodással, és tudtad volna, hogy mást kell keresned helyette. Tényleg jobb így?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#42) Davidof92 válasza Depression (#41) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem. Csak nem könnyű a lépés. Pedig meg kellene lépnem, ezt én is tudom.

(#43) Davidof92 válasza Davidof92 (#42) üzenetére


Davidof92
senior tag

Nem lesz belőle semmi, megmondta, nem tettszem neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.