Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

szerintem CPU limit. nemhajcsa ki a végéát.

(#2) DarthSun válasza rezessanyi (#1) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, mert a 3DM01 nagyon procilimites, bár itt nem is az a lényeg, hanem hogy sehol nem látni RyZen- en Win98- at, vagy nem jól kerestem, vagy én vagyok az első aki megoldotta.
A teljes kihajtáshoz 6GHz környéki proci kell, az pedig csak N2 vagy kompresszorral megy.
Oprendszerben pedig az XP hoz legtöbbet, de oda meg GTX980 kell, annak van még drivere, 98 alá pedig a 79xx a max videokártya.

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Ez nem jó érzés hogy csinálsz valami nagyon jót, mi meg megkeressük az interneten ki csinálta már meg eddig.

[link] Mondjuk ez egy régebbi ryzen proci.

Southparknak volt egy része hogy minden amit akartak csinálni, a simpsonék már megcsinálták. :D

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#4) DarthSun válasza nullpoint (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Általános, moddolt VESA driverrel ment. Olyan kell ami 3D support, NV79xx- el futott 3DM01- el, és az enyémhez hasonló név, dátumbélyegzővel ellátott szabályos képmentés.
De amúgy jó találat a maga kategóriájában.

(#5) nullpoint válasza DarthSun (#4) üzenetére


nullpoint
senior tag

Oké, a technikai részleteket nem láttam át. :R

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#6) Armagedown


Armagedown
őstag

Hány elakadásjelző van az Eszközkezelőben?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#7) nullpoint válasza Armagedown (#6) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez nem autó.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Celeron 300A@450 alatt is pörgős rendszer volt, el sem tudom képzelni hogy hasíthat Ryzen alatt :D
Szép munka!

Armagedown: biztos van egy pár... :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) DarthSun válasza Armagedown (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Van néhány. Chipset driver nincs, de a B450 már izomból elég jól intézi. A proci meg natívan szabályozza magát, ellenben pld az X99 nem, ott problémásabb. SATA AHCI+big HDD moddolt driverek vannak, passzolnak, jó működés.
Érdekesség hogy a fentiek ellenére az USB3 csatik is mennek, bill/egér/pennel is. Tipp hogy a BIOS USB modul elég modern, és onnan intézkedik.
S775 P45- re van chipset driver is, ott csont nélküli az eszközkezelő, de azért a Zen többet hoz a retro tesztben.

(#10) DarthSun válasza Thrawn (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A BIOS POST viszonylag lassú ezen a lapon, de amint rábootol az SSD- re, lényegében azonnal villan be a 98.

Örülök a pozitív véleménynek :R , nem egyszerű setup ez. Bár a Zenre hamarabb sikerült mint vártam, persze előtte már gyakoroltam a S775- re. De a Zenest is még próbálom finomítgatni, meglátjuk sikerül-e.
Mikor összeszedtem a 775- höz a drivereket, tudásbázist, felpakoltam, akkor már láttam hogy ez valszeg fel fog menni a B450- re is. Sőt sztem modern Intelre is felpakolható.

(#11) Alpi.


Alpi.
addikt

Komoly ! Grat ! :C :R

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#12) DarthSun válasza Alpi. (#11) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a tuningbajnoknak :R

(#13) iday


iday
aktív tag

Nem semmi! :Y
:C :C :C

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#14) DarthSun válasza iday (#13) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Kössz !
Régen találkoztunk, már így hsz váltásban :)

mod : megint 2. lettem, Bile Demon kolléga lenyomott @5GHz- es 1366- al.
Ahogy számolgatom kéne a Zenre kb @4.7GHz, meg a videokártyám is gyengébb.
Persze itt nem is a helyezés a lényegesebb, hanem hogy sikerül-e felpakolni minél újabb gépre.

(#15) iday válasza DarthSun (#14) üzenetére


iday
aktív tag

Igen, nem gyakran jövök fel ide.
Bár amerre nézek körülöttem, mindenhol hardverek, tesztelni kéne, de nincs rá időm.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.