Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) hoffman_


hoffman_
nagyúr

szerintem ennyire nem vészes. ha van az embernek rutinja (bármilyen térről hozott), akkor a gyártók jó részénél zöld ágra lehet vergődni. persze kivétel akad. én legutóbb, bár nem laikusként, de azért nem mindennapos környezetben túlfeszültség levezetőket kerestem (diplomamunkához), egy olyan gyártótól, ami fizikailag még van a raktárunkban, és a weben is kereshető, de a valóságban már nem létezik. egy-egy termék 8-12 betű és szám kombinációjából volt összeállítva, és egyetlen egyszerű táblázat alapján azonnal meg lehetett találni mindent. pedig 20-25 különböző kütyü volt, csak ebben a szegmensben. a számok egyértelműen utaltak a feszültségszintre például, a betűk a kapcsolás típusára, dc/ac oldali használatra, ésatöbbi. ugyanez olvadóbiztosítóknál, kábeleknél, gyakorlatilag mindennél.

én pont a PC fronton érzem úgy, hogy néha a hajam égnek áll, főleg az átnevezések miatt, meg néha a totálisan debil új családelnevezéseknél, és szérián belüli váltásoknál. egyéb viszonylatban szerintem teljesen jól működik, telefon, kerékpár, hifi, kábelcsatorna, ruhásszekrény, töltésvezérlő, amit akarsz.

pihenj egy kicsit, az ember be tud sokalni :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.