Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Beálltam a sorba én is... :DD

(#2) EczkE


EczkE
addikt

azért a nokia 6220 után elég éles váltás következett :DDD

úgytűnik sikerült valami elindítanom :DD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) blokad


blokad
senior tag

A 6220 nem volt rossz telefon, tesómnak is van egy ilyen készüléke.

(#4) jookomak


jookomak
őstag

8210 álmaim netovábbja volt egy olyan teló. mai napig nekem az egyik legjobban tetsző telefon.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az összes telefonod közül a 8210-es volt a legjobb!

Talán az egyik legdrágább is, 'asszem' úgy 1999 körüli fejlesztés lehet, és ha még jól tudom az (egyik) első beépített antennás Nokia.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kinyithatós Ericssonod nem volt? Akkoriban abból volt még rengeteg, kék, sárga, piros, stb...

A 7110 a Mátrix után terjedt el, ugyebár Neonak volt ilyen telefonja, a film után ('99?) jött is a nagy őrület.

3200-m nekem máig megvan, imádom, nagyon strapabíró kis cucc.

(#8) Apollyon válasza Psychonaut (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hopp, ebbe mindig beleesnek az emberek :D

Neonak 8110-ese volt. Bezony :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) Psychonaut válasza Apollyon (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

B+. :D
Ma is tanultam valamit. :R

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Igen a 8210 és 6220-at azért választottam mert már régóta tetszett. Csakugye amikor kijöttek még piszok drága volt mind. Legalábbis a 8210 az nagyon :)

(#12) truba


truba
tag

Nekem egy Nokia 8110 banán volt az első, bátyámmal cseréltem, aszem Casio óráért.

Most meg egy Sharp GX17 em van már vagy két és fél éve.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dany007 válasza _tori_ (#7) üzenetére


Dany007
veterán

ja és köszönöm, javítottam : )

btw, hogy legyek on is. Emlékszik valaki az első Ericssonra, amelyikkel lehetett fényképezni? Ahhoz még úgy kellett hozzácsatolni a fényképezős modult :D
Emlékszek, valahol pesten láttunk először egy vitrinben, és azon gondolkodtam, hogy vajon mikor tehetem majd meg, hogy ilyet vegyek... : ) Bár akkoris bennem volt, hogy minek...
Mi volt ennek a telónak a neve?

(#15) Apollyon válasza Dany007 (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

T68i

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) Dany007 válasza Apollyon (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Áhh ez az. Így már be is ugrott hogy valami ilyesmi :) hihi, de régen is volt...
Ha jól emlékszem külön is meg lehetett venni azt a fényképezős cuccot, valami 30k körüli áron volt akkor :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.