Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Dany007 válasza Viszlát (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Az szép! :)
Én majdnem végeztem. Még 1-2 apróság van hátra, emlékkönyv ilyesmi. 150 oldalt scanneltem be tegnap meg ma. Ahogy számolom ez durván olyan 700-750 különálló fényképet jelent. De még nem szedtem szét őket. Van amelyiken csak 3 kép van, de van amelyiken 8 is. (hála a programozóknak, hogy a PS képes magától szétszedni a fotókat külön fájlba és kiegyenesíteni egy gombnyomásra. Meg is hülyülnék ha mindet egyesével, kézzel kéne körülvágni és kiegyenesíteni :D )

Ja és megvan az új legrégebbi kép rekord is. Valamikor az 1920-as évek elejéről. Nem tudom pontosan, csak tippelem az illető korából és más dátumos képekhez viszonyítva.

Színeztem ma még egy képet. Az szerintem jobb lett, mint amit ide raktam fel. Majd a kész azt is berakom. Nagyon feelinges. De továbbra se akarom elhinni, hogy pl a 2. vh-s filmeket is így színezik ki egyenként. Nekem több órányi PS munka megy bele mire szép lesz. Most ezt képkockánként képtelenség szvsz. Biztos van rá valami tuti szoftver.

Ja, amúgy kölcsönadhatom ha neked megéri érte utazni. :) Erre a hétre kértem kölcsön, tehát a héten még nálam lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.