Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Dany007 válasza sbazsi (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, ez mind jó ötlet. Jórésze már most valóság.
Kettő gond van velük. Az egyik, hogy sok általad felsorolt ötlethez kell egy 2.-3. eszköz.
A klíma és egyéb lakásvezérlés is egy nagyon jó dolog, létezik is. Lakásautomatizálásnak nevezik. Kb millió körüli áron. Motorizálnak mindent a lakásodban, rákötik egy központi PC-re és igen, akár telefonról is vezérelhető :) Szóval jó sokminden kell hozzá, nem kizárólag a telefon adja az újítást.
A másik, hogy ez már mind ma is megvalósítható a mai piacon kapható alkatrészekből, eszközökből, telefonokból. Én ennél kicsit távolabbi jövőre gondoltam :)

Szóval igen, 20 évvel ezelőtt egy iPhone-ra ránézve biztos azt gondoltam volna, hogy valami földönkívüli ketyere :D És pontosan ez a kérdés, mire számíthatunk 20 év múlva?
Mert 20 éve még tényleg ritka volt a mobiltelefon, legtöbb ember azt se tudta mi az. Ma meg már a 8-10 éves gyerekeknek is van.
Ez bizony elég nagy méretű ugrás! :) Na ilyesmire lennék én kíváncsi a következő 20 évre? Az vajon mi lesz?

Elképzelhető, hogy mindent kivált majd egy okostelefon. Kezdve a számítógépeken át a tabletekig mindent.
Más téma, de személy szerint nekem ez annyira nem tetszik. Elvégre, ahogy felsoroltad a millió felhasználási területet - nekem úgy tűnik ha véletlenül elveszted a telefont vagy ellopják akkor voltaképp ellopták az életedet :D Kis túlzással persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.