Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Dany007 válasza mephi666 (#40) üzenetére


Dany007
veterán

Végüéis egyet értek. Én se magát a filmet szóltam le, hanem inkább azt, hogy évek óta rendszeresen ilyenekkel szúrják ki a szemünket.
Vajon hány Bud Spencer filmet adtak le karácsony óta? :D Nem számoltam össze, de legalább 5x... És ami tényleg felháborít, az az, hogy Szupermoziként hirdetik! Csinálnak neki egy szép kis trailert, mintha épp most nyerte volna meg a 2010-es golden globe-ot, agyon hypolják és közben maga a film nem más, mint egy 32 éves lerágott csont! Hihetetlen...
Az ember 1x-1x megnézi, mert tényleg nem rossz filmek, de azért 2010-ben már illő lenne elfelejteni a 70-es évek filmjeit. Maradjon meg ez a filmmúzeumnak.

Emlékszek rá, mikor a 2000-es évek elején még egész sok tévét néztünk a hugommal. Akkor is rá voltam kattanva az évszámokra... És akkoriban a 90-es évekbeli filmeket tartottuk réginek, a 91-93 stb... És a 80-as évek volt az ősrégi kategória. Nem azért mert szar filmek voltak, hiszen szerettük mi a 'Vissza a jövőbe' trilógiát... Csak, amikor már vagy ötödször adták le az évben és még nem volt szeptember, na az már dühítő volt.
Szóval ehhez képest, ez az átlagkor visszacsúszott a 70-es évekbe!

Egyszer-egyszer megnézi az ember ezeket a már már klasszikus filmeket, de azért 2010-ben, egy 1973-ban készült film már mocskosul nem azt a hatást adja vissza, mint anno, és azért 2010-ben már kicsit mások az igények, mint anno, gondolom ezt nem kell részleteznem, és nekem ezzel van a legnagyobb bajom.
Mert, most gondoljunk bele, ennyi erővel, az Avatar c. hiperszuper filmet, elvileg még 2047-ben is látni fogjuk, mint szupermozi! Na? :D Nem tűnik abszurdnak kicsit? Dehogynem, és nem is kicsit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.