Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) mephi666


mephi666
nagyúr

most kövezzetek meg, de tegnap mi megnéztük az elefántember-t, ami david lynch 30éves filmje... régen már láttam, de még mindig nagy hatással van rám... ami jó film, az 30év után is jó film... nem ez számít szerintem... (pl. keresztapa trilógia, a profi, a sebhelyesarcú csak pár név a sok klasszikus közül, amiket még nyugdíjas koromban is meg tudok majd nézni...)

a kereskedelmi adók felhozatalát azért utálom, mert színvonaltalan régi sz@rokat nyomnak főleg... és itt nem a bud spencer filmekre gondolok, hanem az igazi zs-kategóriás taknyokra, amikről nem is hallottam még és a netes értékelései ilyen 10/2 alatt mozognak... van jópár felkapott film, amit a kereskedelmi adók évente vagy 3-4szer leadnak... ami meg jó film volt, azt általában a teve2-n betették az éjfél körül induló "képírók"-ba... ezzel nem volt probléma addig, amíg suliba jártam, mert akkor simán fennmaradtam, de utána ez is kiesett :( olyan filmeket képesek voltak leadni, amik simán mehettek volna főműsoridőbe is: bronxi mese, pokoli lecke, stb... de helyette voltak kémkölykök, nem férek a bőrödbe (kb 2havonta leadják) meg hasonlók mennek :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.