Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Tudjátok mi a poén? Hogy mindenki oltja a TV-s műsorokat, mármint ezeket a kereskedelmi tv-s adásokat, DE! Róluk beszélünk :P
Más: Jahh tényleg elég gagyi a felhozatal, DE!!!! Vannak igazán jó reklámok, amit tök szívesen néznék, sőt gondolkodtam azon is, hogy kéne gyűjteni a jó reklámokat! Pl. a vodafone-s reklám, az én is szeretlek, 10X,100X jobban szeretlek.. mindenki várja hoyg lerakják a telefeont, majdnem lerakják de mégse' a telefonáló mellett lévők meg már totál ki vannak borulva, hát az haláli :C szóval komolyan mondom, ha egésznap iylen király reklámok mennének engem el sem lehetne vonszolni a TV elől :))

(#52) anjani182 válasza bacsis (#51) üzenetére


anjani182
őstag

Erről beszélek :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#53) mephi666 válasza bacsis (#51) üzenetére


mephi666
nagyúr

általában ha hazaértem délután melóból és ment még a teve2-n a bostoni halottkémek, akkor ültem le kajálni és azt néztem... imádtam, amikor 1 reklámblokkba belefért 1 hüvelygombakrém, hashajtó, babaseggkenőcs és bifiduszeszenziszes joghurtreklám... (a jobb emésztésért) :C szerencsére jó a gyomrom és nem zavart, de akkor is mintha tudnák, hogy: "na, most akar a paraszt kajálni" pár reklám viszont tényleg nem rossz... (de nálam ez az arány kb 10/1)

ui: kedvencem :DD a sörreklámokat is bírom még meg van pár, ami el van találva... a upc-sek is jók voltak :K de az "anya, te titokban az orvosira jársz?"-tól agyf@szt kaptam :W

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) bacsis válasza mephi666 (#53) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh kb 10ből, de inkább 50ből 1 a jó reklám, de azok tényleg fel tudják dobni a kedvem :DD
jahh igen, meg az UPC-nek volt egy jó rekláma pl, amikor nyomták a különböző zene stílust, és akkor a UPC jele az a zöld vacak mindig a zene stílusához volt "öltözve" hát azt is imádtam :C

[ Szerkesztve ]

(#55) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Még utolsó OFF-ként ezt engedjétek, meg és többet nem pofátlankodok:
Vodafone reklám
Finom volt a kókuszgolyó

[ Szerkesztve ]

(#56) Dany007 válasza anjani182 (#48) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem mondtam azt, hogy nem nézek tévét :)
Sőt ironikusan próbáltam megjegyezni, hogy 'tudom itt senki se néz tévét...'. Épp az, hogy néznék, ha lenne mit. Az ember belenéz a műsorújságba, vagy a port.hu-ra, hogy mi lesz este, és minden alkalommal az a válasz, hogy semmi...
De ettől függetlenül natgeot meg a többi ilyet szoktam nézni, azzal nem tudom mi a probléma.

És igen, a témát már sokszor felhozták, de én most nem közvetlenül arra utaltam, hogy mennyire szarok a műsorok, hanem hogy a főműsoridőben vetített filmet mennyire régiek! Persze ebből is következhet, hogy milyen szarok... De nem feltétlenül és nem is ez volt a lényeg. :)

@mephi666: "kiválaszthatná a csatornákat és megszabott összeg kifizetése után nézhetné, akkor sok ilyen adó becsődölne, mert senki nem nézné és reklámokból sem folyna be ennyi pont emiatt..."
Igen, ez lenne a cél! Akkor talán nem lenne 35 adó, csak 10, de az olyan szolgáltatást és színvonalat nyújtana, amire ténylegesen is van igény. Persze ebből következően lehetséges, hogy alakulna egy Mónikasó nevű csatorna is, de a lehetőség már ott lenne, hogy azt nem kérem.

(#57) anjani182 válasza Dany007 (#56) üzenetére


anjani182
őstag

Tudom, írni is akartam, hogy új hsz. akart lenni, nem neked szólt :B

Nálunk az 1 főre eső TV-k száma 1,5. Ez csak azért van, mert van 2 sima TV-nk, meg egy LCD. Az LCD csak filmre és konzolhoz van, TV antennát soha nem látott.

Nagyrészt hétvégén TV-zünk, meg esténként, hétvégén megnézem az öszes autós magazint, híradókat, néha 1-1 film, meg a természet csatornák, főzős műsorok, de néha agybutító műsorokat is, meg nézek politikai műsorokat is pl. Célpont, meg egyebek.

Ettől függetlenül nem tartom magam agymosottnak... :)

MOD: "tehetség" kutató műsorokat én is nézem :DDD

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#58) Dany007 válasza anjani182 (#57) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, akkor sry, így érthető. :)
Persze érdekes, amikor senki nem néz tévét, de mégis mindenki tudja milyen szar, meg a részletek.
Szal azért én nézek. Anyámék is néznek stb... Így van némi fogalmam a dolgokról. Sőt, igaz b.nőm miatt, de még Megaszart (vagy mi is volt most? ) ja csillag születiket is néztem... Hát, szintén ilyen forralt boros estéken elröhögcséltünk rajtuk. :)

(#59) puttputt válasza mephi666 (#44) üzenetére


puttputt
őstag

Pontosan. Nóta TV.

A Digis kolléga (felhívtam, reklamáltam) egyenesen ezzel jött elő. Persze, nem kimondva.
A Comedy túl sokat kért, ezért nem társultak tovább.
A Nóta nyilván kevesebbet.

Csakhogy. Ebből látszik, mi a mérce... Ha van "mani", akkor jöhet bármi.
Ha túl sokat kér a csatorna, akkor meg menjen "csatornázni".

Ezért borzalmas a felhozatal.

Már messze nem az számít, hogy a néző jól érezze magát.
A pénzről szól az egész.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#60) keIdor


keIdor
titán

Én nézek TV-t, de csakis azokat, amiket Te is írtál... NatGeo és társai.
Ezek a szennyadók (ReTek+TréVé2) be sincsenek programozva perpill...

Ja, ha híradó, akkor HírTV, vagy Echo. De ha vége már nyomom is el...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61) keIdor válasza Dany007 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Szélsőséges világegyetem valóban ott van nagyon! Eddig mindig néztem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#62) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én még megemlíteném a(z) HBO-t, ott is sokszor (vagy legalábbis pont akkor amikor én odakapcsolok) olyan szar filmeket mernek leadni, hogy inkább nekik kéne fizetni, hogy belenézünk, Indiana Jones és Die hard kvadrológia havonta szerintem minimum 3x megy ott, szó sincs róla, hogy rosszak, kedvenc filmjeim, egy Die Hard-ra mindig vevő vagyok, de ugyan már, az ember nem ezt várná egy fizetős mozicsatornától. (az éjcsbió komedi meg...nézzétek csak meg a műsorújságban...)

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#63) mephi666 válasza Cthulhu Dawn (#62) üzenetére


mephi666
nagyúr

előző lakásban volt hbo... szerintem előttünk levő lakó spanolt a kábeltévésekkel és bekötötték neki sutyiban :) (fizetni meg nem kellett) azt nem szerettem benne, hogy időnként ugyanazt a filmet napi szinten 2-3szor leadták... párhetente változtattak a felhozatalon mindig, de akkor is gyakran ismételték magukat...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#64) Dany007 válasza Cthulhu Dawn (#62) üzenetére


Dany007
veterán

Volt nekünk is anno a kezdetek kezdetén HBO, még a 90-es évek közepén végén, és tényleg szintekkel jobb. De..
De az a gond, hogy amire azok a filmek bekerülnek az HBO műsorába, addigra már a mai ember vagy megnézte moziban, vagy letöltötte, vagy megvette DvD-n stb... Szal sok újat ott se tudnak mutatni.
De tény, hogy szintekkel jobb és legalább jó filmeket adnak, amiket az ember szívesen megnéz többször is. Persze nem folyamatosan... :U

(#65) Cthulhu Dawn válasza Dany007 (#64) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Oké, de én nem azért haragszom rá, mert olyan újdonságokat ad amiket lehet én már letöltöttem, mert érdekelt, vagy esetleg megnéztem a moziban, hanem azért mert olyan szarokat ad amik még csak moziba se kerültek, és az imdb-n se kaptak többet 3 csillagnál.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#66) Dany007 válasza Cthulhu Dawn (#65) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor ezek szerint ott is szarokat adnak. De talán annyira nem, mint a két kereskedelmin :) Már ez is valami, csak nem ér annyit...

De most néztem a mai műsort... TV2, este 9-ig sorozat, Jóbanrosszba, ki a fa**m néz ilyet? :D Gáz nagyon... Aztán lesz a Next, ami állítólag nem is olyan rossz film, és szerintem az ide 'legújabb' leadott nagyfilm, 2007-es.

Ezzel szemben rtlklub : mónikasó, híradó, vacsorabaromság, fókusz, barátokközt, mentalista grace klinika... :S sorozatok, buziságsók... este fél 12-ig...
Szóval nagyon gáz...

(#67) gabor85


gabor85
őstag

Áthegesztették a frizbit a tv2-re, hát nagyob fájt, főleg azért mert heti hetes hekyett néztem. ilyen hibát többé nem követek el. tényleg inkább a wc.be kellett volna néznem

(by Móci)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.