Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

a reszkessetek betörők meg a babett is a könyökünkön jön már ki ... nem is tudom mióta nyomják.

ha meg az egyik ad egy régi filmet, érthető, hogy kell egy konkurens film, ami vetekedhet a másikéval :U

Mióta meg levették a discoveryt abszolút nincs érdeklődésem a TV készülék felé. Néha spektrum meg tv6-on top gear.

[ Szerkesztve ]

(#2) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nekem be van dugva a TV adapter a gépbe, de a program kb 2 hónapja nem volt elindítva.. :DDD

Ja, amúgy külön TV-m nincs.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Nem tom, szerintem nem akkora baj ez, főleg, ha nem is nézed. :D

Amúgy én már télleg nem nézek tv-t, mióta megvettem a laptopomat. Inkább ezelött ülök, mint a tv elött. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Dany007 válasza EczkE (#3) üzenetére


Dany007
veterán

De épp ez az, hogy néznék tévét :D
Mint írtam, 7végenként, esténként kis forralt bor mellett amikor összejön a család elnézegetnénk valamit esténként...

Naja, a reszkessetek betörőket ki is felejtettem.... Az is kihagyhatatlan szupermozi karácsony környékén... =/

Amúgy azt értem, hogy egyik vetekszik a másikkal, na de azon versenyezni, hogy melyik tud régebbi filmet adni? =/

[ Szerkesztve ]

(#5) EczkE válasza Dany007 (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Ja értem, bocsesz. :B :D

Akkor nem tom. Nézzetek focit. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#6) Móci válasza Dany007 (#4) üzenetére


Móci
addikt

Jó volt az ... olyan 95 környékén. :D
Én egyáltalán nem nézek tévét, értelmetlenség. Ha szart akarok látni, belenézek a wc-be. Kb. ugyanaz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) aero. válasza Dany007 (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Alapvetően nem a régiségen versenyeznek, hanem két klasszikust tesznek be. Ha csak az egyik adna akkor lemaradna a nézettség és jaj, akkor mi lenne. Valamivel válaszolni kell.

(#8) e=mc²


e=mc²
őstag

Nincs ebben semmi meglepo. A magyar tv adok nem nagyon koltenek ilyenre, mert minek, ha igy is van valasztek. 3-4 havonta kicsit megkeverik a musort es kesz. Inkabb csinalnak Gazsi showkat meg megaszarokat. A lenyeg a reklam eladhatosaga... A nagy hype miatt ez sikerul is.

Amugy nalunk hazaerunk melobol leulunk a gep ele, de mindig bekapcsoljuk a tv-t hogy a hatterben menjen valami...

Ambulimax Provider

(#9) Dany007 válasza Móci (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Hát amúgy ez nem volt rossz :D
Én sose mondtam azt, hogy nem nézek tévét... De most jöttem csak rá, hogy ez igaz. Legalábbis kereskedelmit nem nézek. A híradót néha... De mást nem. Furcsa mert sokszor volt ez már itt téma... És egyszer se mondtam hogy nem nézek... De most rájöttem hogy tényleg nem.

A kül. az, hogy azért néznék. 7 végén összeverődik a család, és ahogy írtam jó lenne valami...
Na mind1.
Amúgy mi annó 95 környékén se néztük tévében a reszkessetek betörőket, mert anno még nagy divat volt a videótéka... :) Szal előbb láttam videón, mint tévében...

Van 1-2 sorozat ami tetszik... Friends, Stargate, StarTrek, House, stb... És mivel semmi nem megy a tévében, így kénytelen vagyok ezeket nézni újra és újra :D Pedig nem rövid sorozatokról van szó... Szóval ilyenkor jut eszembe néha, hogy nézzük meg mi van a tévében, de ez egy hülye ötlet... :U

(#10) e=mc² válasza Dany007 (#9) üzenetére


e=mc²
őstag

A Viasaton meg az AXN-en az emlitett sorozatok mennek :)

Ambulimax Provider

(#11) #53246592


#53246592
törölt tag

Egy jó film vagy zene 30 évesen is jó. A Bud Spencer filmek pedig többnyire jók:) Mondjuk attól még nem kellene évente ismételni.

Ja, és nem nézek tv-t, egyrészt mert nincs, másrészt mert nem érdekel, harmadrészt meg nem értem mit beszélnek :D

(#12) aero. válasza #53246592 (#11) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A Bud Spencer filmek valóban jók, igazi klasszikusok. De ha minden 3 hónapba leadják kicsit unalmas. Meg volt még az istenek a fejükre estek, amit minden évben leadnak még.

csak angolul kommunikálsz kint?

(#13) Dany007 válasza e=mc² (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, itthon azt nézi a család minden délután... de én már legalább 4x láttam... :U
Ja, meg ők gyakran átkapcsolnak a barátokköztre, és attól elfog a hányinger... :B
Amúgy kár, hogy nem szombat főműsoridő :)

Hja, meg manapság nagy sláger ez a helyszínelős téma... Van vagy 4 külön ilyen olyan bizbasz helyszínelők sorozat... Nem nagyon nézem, anyáméknak tetszik.. deee nekem valahogy már tele a tököm a sok gyilkosos, így ölték meg, úgy belezték ki és ezeket részletesen boncolgató sorozatokkal... =/

(#14) e=mc² válasza aero. (#12) üzenetére


e=mc²
őstag

Vagy mar kinaban van ;)

Ambulimax Provider

(#15) #53246592 válasza aero. (#12) üzenetére


#53246592
törölt tag

A Finglish (hmm, ez magyarul kicsit hülyén hangzik) a fö kommunikációs nyelv. Próbálok finnül is, de az még mindig nem megy túl jól.

(#16) Dany007 válasza #53246592 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Uh, hát Finglisül én is nagyon jól tudok! :D Persze ez a tudás társaságban nem mindig nyerő! :U

[ Szerkesztve ]

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Trendi vagy sem, én "nem nézek a legrégebbóta TV-t". :P
Mennyi a TV előfizu? 4-5K? 5x12 az 60K egy évben. Mennyi a nettód?
Elköltesz egy fél havi(rosszabb esetben több) pénzt arra, hogy tolják az arcodba a reklámot megszakítva béna filmekkel?
Én 260Ft-ért veszek ki egy filmet DVD-n.

(#18) tibi666 válasza D1Rect (#17) üzenetére


tibi666
senior tag

miközben ingyen is beszerezhetnéd, teljesen legálisan. ha már a nagy spórolásnál tartunk...:U

(#19) e=mc² válasza D1Rect (#17) üzenetére


e=mc²
őstag

Ha ket naponta kiveszel egy filmet, akkor az mar egy evben 50k. Valamint el kell menni erte, vissza is kell vinni, es azon is van reklam, meg "ne lopj" :)

No offense, de mindenki azt csinal amit akar/lehet... Meg most komolyan veszek egy tv-t, veszek egy dvd lejatszot, jobb esetben hazimozi rendszert. Es hasznaljam hetente 4szer? Kicsinyes felfogas, de ha mar koltok erre, akkor had szoljon. Kar hogy mar nincs normalis zeneado...

Nalunk pl a gyerekek miatt kell tv. Ha meg mar van, akkor miertne nezzem en is? Teny, hogy a szolgaltatoknak kene egy kisebb minosegi javulast csinalniuk...

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#20) D1Rect válasza tibi666 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Na igen, de azért, mert az Artislopsz kibulizta, hogy jogvédőmaffiaként működjön, nem lesz számomra elfogadható az, hogy "ingyen beszerzed".
Nekem megér 260 Ft-ot 1,5-3 óra szórakozás.

(#19) e=mc²: Nem az a lényeg, hogy elköltesz 50K-t, hanem az, hogy fölöslegesen. Még bosszankodsz is rajta, és logout bejegyzést írsz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#21) tibi666 válasza D1Rect (#20) üzenetére


tibi666
senior tag

van igazság abban, amit írsz! :R

(#22) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

"Elköltesz egy fél havi(rosszabb esetben több) pénzt arra, hogy tolják az arcodba a reklámot megszakítva béna filmekkel?"

itt a lenyeg! mar az embernek kedve sincs leulni a tv ele, mert ugyis csak valami sz@r megy. mostanaban, ha nezek is ritkan tv-t, akkor az bbc 1, cnn, szigoruan nyelvtanulas celjabol.

some men just wanna watch the world burn...

(#23) Dany007 válasza D1Rect (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen, van benne valami. De azért nálunk asszem kb 7000-7.500 ért van most 20/10-es net, kábeltévé + 'ingyen' telefon (azért ingyen mert annyit használjuk csak amennyit le lehet beszélni). Szóval ha ezt elharmadoljuk akkor kb 2.500 ért kapujuk azt a havi 40 vagy 50 csatornát. Ami még meg is érné, ha lehetne rajta mit nézni... =/ Ha úgy nézem akkor a Natgeo, discovery spektrumért meg is éri... De mennyivel jobban megérné, ha lenne hozzá még 3-4 csatorna ami nézhető... :U
Szal árban annyira nem vészes, csak dühítő, hogy amiért fizetek, annak ~ 90%-a nézhetetlen. Ki a francokat érdekel az orf, meg pro7, meg a raiuno, vagy a tv5, meg mik vannak még...

Ha választhatnék, akkor lenne egy közszolgálati csatorna, 3 kereskedelmi csatorna, egy CNN, meg az összes ismeretterjesztő csatorna. Ez ~ 9 a 40-ből. És mennyire jó lenne ha mindegyiken nézhető adások mennének, szennymentesen.

(#24) <NewL> válasza Móci (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

:C itt bekonnyeztem. mar a bejegyzesen is kacagtam ,h mennyire igaz.

napi 20 percet tv-zek max.
de meg az ,h ezen a ket adon semmi,van 3db hbo meg a szuleim se tudnak tv-zni pedig nem sok jo uj filmet lathattak az elmult idoben. decemberben az indiana jones reszek ha nem 100x mentek az hbo-kon akkor egyszer sem...

There's an app for that

(#25) D1Rect válasza Dany007 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Milyen szolgáltató?
Egyébként valamelyik nap hívott valami UPC-s csaj, hogy ráérek-e, mivel épp a kocsiban ültem, és melegítettem a motort mondom rá.
"Bla-bla-bal, ön jó ügyfél szeretne-e a zinternet mellé TV előfizetést?"
"Nincs TV-m"
Hatásszünet.
Hatásszünet.
Hatásszünet.
"A jövőben lesz?" :F
"Nem."

Majd elköszönt. :DDD

(#26) tibi666 válasza Dany007 (#23) üzenetére


tibi666
senior tag

mondjuk a tv5, pro7, rai mind jók, ha tudsz nyelveket.
érdemes belekukkantani, hogy miként látják a világot, élik a világukat a különböző országokban. régebben én is foglalkoztam vele, ma már inkább neten olvasgatok, tanulok, mert sokkal koncentráltabban találom rajta az információt.

(#27) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ömlik a TV-ből a szar, igazi agymosás megy, kezdve a Maunikó sóval meg a Józsi baráttal. Főműsoridőben leültetik a Zalatnayt, mellé a Tasnádit, nesztek, ők a példaképek: az egyik adócsaló, a másik meg ki tudja hány embert tetetett el láb alól.

(#28) Pala válasza <NewL> (#24) üzenetére


Pala
veterán

"napi 20 percet tv-zek max."

Én kb. egy hónap alatt nézek annyit. :D Ez ugyebár egy év alatt kijön kábé 4 órára, de pl. tavaly vagy 10-12 órát tévéztem, ezzel az egész évtizedes rekordom megdőlt!!

(#29) Dany007 válasza D1Rect (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Digi... mi más? :DD
Mondjuk nem akarom annyira sztárolni, de nekünk eddig bejött. Ritkán van szakadás... 3-4 havonta 1x (netben).
Eleinte a 2.500 forintos 20/10-es netért választottuk. Aztán jött mellé a tévé, merthogy a kettő együtt 5.000... Aztán egyik nap meg látom hogy van vezetékes telefonunk... ami már nem volt vagy 12 éve... Aztán akkor mondja anyám, hogy a Diginél talált / vagy mondtak neki egy olyan lehetőséget, hogy a 3-at egyben megkapja ~ asszem 7 vagy 7500 forintért... Amiből 1200 vagy 2000 forint lebeszélhető... Hát, mondom akkor jó egye fene... Nagymamám miatt kell főként, mert vele ingyen beszélünk... Van mobilja is, de ha valami gond van, neki még mindig egyszerűbb otthon a vezetékest felvenni stb...
Szal ez így lószar összeg... És tényleg van kismillió csatorna... Ezért is idegesít, hogy az ismeretterjesztőkön kívül más abszolút nézhetetlen.
Sőt, az elmúlt 1-2 évben már a Discovery / NatGeo sem a régi. Mindenféle állatmentők, meg tetoválós műsorok.... hát, biztos van akit érdekel, de én max délutánonként jókat alszom ezeken.
Viszont most megy egy új sorozat a Discoveryn szélsőséges világegyetem címmel. Na az nagyon odaver. Igényesen megkomponált látványelemek érdekes 'tudományos' ismeretanyaggal vegyítve! Persze újat nem mond, már már 5 másik hasonló filmben is erről volt szó, de mégis egy kicsit más megközelítés, más látvány, nekem nagyon bejön.

Amúgy engem meg a Voda szokott hívogatni állandóan... =/ De már ismerem a számukat és nem veszem fel :)

@tibi666: Ez igaz. B.nőm szereti a Travell chanelt, néha szoktam vele nézni, és tényleg egész érdekes tud lenni! Meg asszem néha 1-2 főzőcsatornát is nézett... :U De szerintem ki tudná hagyni ha arról lenne szó. Amúgy én inkább angol párti vagyok. Szal Rai, meg a Tv5, meg az orf nálam felejtős :) Akkor már inkább CNN BBC vagy Sky... De szintén tanulás /próbálkozás céljából.

(#30) lesaux válasza tibi666 (#18) üzenetére


lesaux
veterán

Honnan?

(#31) <NewL> válasza Pala (#28) üzenetére


<NewL>
addikt

en tvznek tobbet csak felidegesitenek. nem a tv,hanem a szuleim. nincs sajat tv-m,van de azon csak 1es 2es szemcsesrtl:D
bemegyek tv-zni es abbol allnak ki ,h kapcsolgatjak felpercenkent egyik csatornarol a masikra. :W
es mar fel10kor alszanak,ok is felidegesitik magukat :D

There's an app for that

(#32) Dany007 válasza lesaux (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Sz.tem arra gondolt, hogy Magyarországon a letöltés saját otthoni felhasználásra legális! Csak a megosztás nem... ( már ha jólemlékszem a legutóbbi artiszlopós topicból... )

(#33) lesaux válasza Dany007 (#32) üzenetére


lesaux
veterán

Én is így emlékszem, csak a kolléga úgy írt a letöltésről, mintha terülj-terülj asztalkám lenne a legkülönbözőbb filmek széles választékával, azonnal, és nem fájlcserélőn. Na, egy ilyen weboldal nekem is jól jönne, ha volna.

(#34) Dany007 válasza lesaux (#33) üzenetére


Dany007
veterán

Hát, ilyet nem szabad reklámozni ezért nem is írok bele olyat, de van ilyen terülj-terülj asztalkám típus ~ 40-50 terrabájt mennyiségű filmmel, ami azért már nem kis választék...

(#35) lesaux válasza Dany007 (#34) üzenetére


lesaux
veterán

Ingyen?

(#36) proof88 válasza Dany007 (#34) üzenetére


proof88
addikt

tera

(#37) Dany007 válasza lesaux (#35) üzenetére


Dany007
veterán

Majdnem :)

[ Szerkesztve ]

(#38) lesaux válasza Dany007 (#37) üzenetére


lesaux
veterán

Na, akkor csak megdőlt végre az a kinyilatkoztatás, ami a 18-as hsz-ben olvasható. :)

(#39) Dany007 válasza lesaux (#38) üzenetére


Dany007
veterán

A filemegosztók segítségével végülis ingyen le tudsz tölteni. És nem muszáj visszaosztani. Legalábbis én sose osztottam vissza... Igaz nem is ilyen magyar oldalakról szedtem... ahol van kötelező arány meg hasonlók... :U
Btw, ha az előbb említett megoldásomat vesszük alapul, az az anyagi rész, amiért nem ingyenes voltaképp annyira minimális hogy elhanyagolható :)

(#40) mephi666


mephi666
nagyúr

most kövezzetek meg, de tegnap mi megnéztük az elefántember-t, ami david lynch 30éves filmje... régen már láttam, de még mindig nagy hatással van rám... ami jó film, az 30év után is jó film... nem ez számít szerintem... (pl. keresztapa trilógia, a profi, a sebhelyesarcú csak pár név a sok klasszikus közül, amiket még nyugdíjas koromban is meg tudok majd nézni...)

a kereskedelmi adók felhozatalát azért utálom, mert színvonaltalan régi sz@rokat nyomnak főleg... és itt nem a bud spencer filmekre gondolok, hanem az igazi zs-kategóriás taknyokra, amikről nem is hallottam még és a netes értékelései ilyen 10/2 alatt mozognak... van jópár felkapott film, amit a kereskedelmi adók évente vagy 3-4szer leadnak... ami meg jó film volt, azt általában a teve2-n betették az éjfél körül induló "képírók"-ba... ezzel nem volt probléma addig, amíg suliba jártam, mert akkor simán fennmaradtam, de utána ez is kiesett :( olyan filmeket képesek voltak leadni, amik simán mehettek volna főműsoridőbe is: bronxi mese, pokoli lecke, stb... de helyette voltak kémkölykök, nem férek a bőrödbe (kb 2havonta leadják) meg hasonlók mennek :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) e=mc² válasza D1Rect (#20) üzenetére


e=mc²
őstag

Senki nem mondta, hogy foloslegesen koltom el. Kell a tv, mert napi szinten negyunkbol negyen nezzuk. En csak annyit mondtam, hogy ha mar van, akkor miert ne legyen bekapcsolva? Illetve megemlitettem, hogy a szolgaltatoknak kene jobb felhozatalt adniuk. Amiert hozzateszem meg tobbet is fizetnek.

Ambulimax Provider

(#42) puttputt


puttputt
őstag

Nem tudom eljön-e az a korszak, amikor majd külön-külön ki lehet választani mely csatornákért akarok fizetni, és melyekért nem,
Nem fog eljönni. Túl logikus és egyszerű, túl modern és kulturált lenne, ha megvalósulna. :DDD

Leginkább "szegény" M. Culkint sajnálom. Szerintem, ha meglátja valaki a TV-ben a "Reszkessetek betörők" valamelyik klasszikus részét, máris ökölbe szorul a keze... :U
Sok ilyen van még... nagyon sok.
(Jómagam azt sem értem, miért kell kötelezni az RTL-Klub és TV2 nézőit - habár én nem tartom magam annak, de tartanám, ha... -, főműsoridőben, hogy napi 1-1,5 órában nézzék a "nagysikerű", hazai szappanoperákat.
Lehetne csak internetes, nem? A sok szépkorú néző még elő is fizetne az internetre és a drága továbbképzésekre. Nincs ezeknek üzleti érzékük. ;] )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#43) Dany007 válasza mephi666 (#40) üzenetére


Dany007
veterán

Végüéis egyet értek. Én se magát a filmet szóltam le, hanem inkább azt, hogy évek óta rendszeresen ilyenekkel szúrják ki a szemünket.
Vajon hány Bud Spencer filmet adtak le karácsony óta? :D Nem számoltam össze, de legalább 5x... És ami tényleg felháborít, az az, hogy Szupermoziként hirdetik! Csinálnak neki egy szép kis trailert, mintha épp most nyerte volna meg a 2010-es golden globe-ot, agyon hypolják és közben maga a film nem más, mint egy 32 éves lerágott csont! Hihetetlen...
Az ember 1x-1x megnézi, mert tényleg nem rossz filmek, de azért 2010-ben már illő lenne elfelejteni a 70-es évek filmjeit. Maradjon meg ez a filmmúzeumnak.

Emlékszek rá, mikor a 2000-es évek elején még egész sok tévét néztünk a hugommal. Akkor is rá voltam kattanva az évszámokra... És akkoriban a 90-es évekbeli filmeket tartottuk réginek, a 91-93 stb... És a 80-as évek volt az ősrégi kategória. Nem azért mert szar filmek voltak, hiszen szerettük mi a 'Vissza a jövőbe' trilógiát... Csak, amikor már vagy ötödször adták le az évben és még nem volt szeptember, na az már dühítő volt.
Szóval ehhez képest, ez az átlagkor visszacsúszott a 70-es évekbe!

Egyszer-egyszer megnézi az ember ezeket a már már klasszikus filmeket, de azért 2010-ben, egy 1973-ban készült film már mocskosul nem azt a hatást adja vissza, mint anno, és azért 2010-ben már kicsit mások az igények, mint anno, gondolom ezt nem kell részleteznem, és nekem ezzel van a legnagyobb bajom.
Mert, most gondoljunk bele, ennyi erővel, az Avatar c. hiperszuper filmet, elvileg még 2047-ben is látni fogjuk, mint szupermozi! Na? :D Nem tűnik abszurdnak kicsit? Dehogynem, és nem is kicsit :)

(#44) mephi666 válasza puttputt (#42) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem látok bele mélységekig, hogy működik a tv-szolgáltatók és az adók között az összes szerződés, de szerintem pottyan a zsebekbe ahhoz elég, hogy kimondottan csomagokban menjenek a csatornák... ha racionálisan belegondolunk, vegyük mondjuk a nóta tv-t... ez szerintem kimondottan olyan csatorna, amire csak 1 kis réteg fizetne elő... ez nem érdeke a szolgáltatónak és az adónak sem, ezért benyomják csomagba és szevasz... így közvetetten előfizetnek rá elég sokan és kapja a pénzt a csatorna... lényegében a csomagoknál csomó olyan dologra előfizet mindenki, amit soha nem is néz, de ezzel életben tartják az adót mesterségesen... sajnos nem érvényesül a csatornáknál az "erősebb kutya b@szik" elv, mert a csomagok miatt maradnak életben... ha mindenki csak arra fizetne elő, ami érdekli, akkor a felhasználó járna igazából jól, de a mai világban ez nem így működik... szóban jobban ki tudnám fejteni, de a profitmaximalizáláshoz elengedhetetlenek a csomagok... erre akartam kitérni... ha nem lennének csomagok, hanem reális áron mindenki válogathatna a csatornák között, akkor szerintem az előfizetési díjakból befolyó pénz kb. 1/5ére esne vissza... (én speciel a 60csatornából kb. 10et tartanék meg->sport+ismeretterjesztők)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem van tévém, nézem is (sőt, van olyan sorozat, amit a tévében nézek :Y ), de a filmkínálat tényleg katasztrófa... ami jobb film, az 23.00 után megy, de nem tudom végignézni, bealszom rajta.

I humbly and respectfully decline™

(#46) Dany007 válasza mephi666 (#44) üzenetére


Dany007
veterán

Okés, ez logikus. De miből él meg egy nóta tévé... Közpénzen? Nemhiszem...
De akkor hogy? Amikor köztudott, hogy csak egy bizonyos nagyon szűk réteg nézi! Akkor miből? Hol termel annyi reklámbevételt, hogy fenntartson egy tévét? :)
Csak azért kérdezem, mert még egy Paprika TV-nél is az egy ügyvéd fizetése a 300-500 ezret súrolja havonta... Szal a költségeik így is magasak, hogy nem nagy tévék... De köztudottan 'senkise' nézi, akkor miből élnek? =/

(#47) Dany007


Dany007
veterán

Na még valami eszembe jutott, ami szintén kiverte a biztosítékot, az pedig az, hogy az elmúlt időben szappanoperákat, és egyéb 2-od osztályú sorozatokat nyomatnak főműsoridőben 7köznap! Ez is hihetetlen számomra... Mert egy kicsit sarkítva a két kereskedelmi adón 7köznap sorozatok, 7végén meg filmmúzeumba illő filmeket nyomatnak főműsoridőben... :W

(#48) anjani182 válasza Dany007 (#46) üzenetére


anjani182
őstag

Számtalan ilyen téma született már a logouton, ennek is kb. annyi az értelme, mint amikor arról ír valaki, hogy milyen sz*r az országban és el akar húzni innen!

Ezekből az írásokból és a hozzászólások nagy részéből az jön le, hogy senki nem néz TV-t, senkinek nincs TV-je, meg milyen sz*rok a műsorok, meg sok a reklám, meg agybutítás, meg 99% Nat. Geo. meg Diszkóveri... :U

Mese habbal az egész téma! A fórumon mindig nagy az egyetértés, mindig egyfelé húz a társaság, bezzeg az életben amikor pl. megvernek valakit egy buszmegállóban, akkor éppen ott és akkor nincs egy olyan egyén sem, aki itt a fórumon jól elverné a támadókat...meg pont amikor rugdossák a kiskutyát Kecskemét főterén, éppen akkor sincs ott senki, aki jól elverné a gazdáját, itt a fórumon meg megy a hőbörgés...

Kb. ennyire hiszem el azt, hogy ki mennyit TV-zik... :U

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#49) mephi666 válasza Dany007 (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

gondolom főleg a reklámokból befolyó pénzből élnek és abból, ami a szolgáltatókon keresztül befolyik minden előfizetésből... nem látok bele, de így tudom elképzelni... ha úgy működne, hogy az előfizetőnek megérje: kiválaszthatná a csatornákat és megszabott összeg kifizetése után nézhetné, akkor sok ilyen adó becsődölne, mert senki nem nézné és reklámokból sem folyna be ennyi pont emiatt... csomagoknál viszont kapja mindenki, még az is, aki mondjuk a sportcsatornák miatt fizet elő családi csomagra, mert ebben aztán van sz@r is rendesen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) D1Rect válasza e=mc² (#41) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem te, hanem az aki tényleg nem néz TV-t, meg havonta percet se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.