Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) TheShow válasza Szten Márs (#23) üzenetére

Teljesen egyetértek: almát az almával, körtét a körtével.

Talán annyit hozzátennék, hogy laptopból is elég könnyen lehet olyan modellt találni, amihez nem jár Windows, így az árában sincs benne. Szerintem az alacsonyabb árkategóriájú gépek pedig tipikusan ilyen termékek, itt ugyanazt a modellt megkaphatod operációs rendszerrel, és anélkül is, szinte semmi utánajárással.

(csak zárójelben: a laptopban memóriakártya olvasó is van, újabb tétel, ami az asztaliból hiányzik)

Dany007: érdekes a téma, a vélemények pedig ugye szubjektívek, ahogy írod is. Nekem az érződik ki az írásból, hogy ellenszenvvel viseltetsz a laptopok iránt. Ezért is van az, hogy nem vettél figyelembe minden tényezőt.

Számomra kimondottan szimpatikus egy laptopban, hogy egy komplett, összerakott gépet kapok, amiben minden benne van, nem utolsó sorban mindezt kompakt méretben képes nyújtani. Szeretem még azt is, hogy nincs kábeldzsungel a gép mögött/körül, mindössze a tápkábel az, amit el kell viselnem. Számomra ez esztétikusabb.
És igen, ott van a mobilitás lehetősége, hogy ha akarom, akkor este nem az asztal előtt ülök, hanem ölbe kapom az ágyban, átviszem a lakás másik pontjára minden gond nélkül, vagy egyszerűen egy táskába bepakolva jön velem utazás közben, és folytathatom ott a dolgomat, ahol abbahagytam. :)

Kimaradt: nem utolsó sorban kevesebbet fogyaszt, ami szintén szempont nálam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.