Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) mephi666


mephi666
nagyúr

jó kis összehasonlítás, habár laptopból is van kicsit többért jóval komolyabb:

pl asus k52jr: Képernyő méret: 15,6"-os Felbontás: WXGA HD LED (1366 x 768) CPU: Intel Core i5-430M (2,26-2,53 GHz, 2 x 256 KB + 3 MB) HDD: 320 GB, 5400 RPM, SATA RAM: 2 x 2 GB DDR3-1 185e huf-ért :) de akkor is jóval olcsóbb egy asztali konfig.. mod: vga-t elfelejtettem becopyzni: hd5470 :B (ami azért "kicsit" komolyabb, mint az intel gma

speciel nekem sincs szükségem laptopra és ezért a fontossági lista vége felé kullog a gps mellett... sokan tényleg csak azért vesznek laptopot, mert "mindenkinek van" és olcsón kellene valami nagyon-nagyon jó... csak ez nem is működik így általában, aztán megy a sírás, hogy az a csóró intel gma ha megszakad, akkor sem hoz teljesítményt... olyan dolog szerintem főleg ez a laptop-téma, mint a mobiltéma: 15-20éve el nem tudtam képzelni magam mobillal, aztán terjedt, mint az állat és mindenki elkezdte venni... érdekes volt látni, hogy először csak a "kiváltságosoknak" volt, aztán a 20év alatti korosztálynál is beindult a "mobil-láz", majd mostanára oda jutottunk, hogy akinek nincs általános iskolába, az már ciki... (jó, ehhez hozzásegített az is, hogy nagyon jól elterjesztették... az árakat aránylag lenyomták és bemesélték az embereknek, hogy ez "mindenkinek kell")
a laptopnál is hasonló a helyzet: jó marketinggel nyomják ezerrel... és tény, hogy a laptoptulajok nagy része ellenne egy sima asztali konfiggal is, de csak "kivagyiságból" vesz laptopot...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.